Bosna Hersek Uzaktan Eğitim

Kardeş ülkemiz Bosnak Hersek'te son derece kaliteli ve eğitim seviyesi de giderek yükselen üniversitelerinde, siz de öğrenci olabilirsiniz. Bir sınav şartı olmadan, diploma ve transkript, başvuru belgenizle kayıt taleplerinizde bulunabilirsiniz.

Bosna Hersek'te Eğitim

Bosna Hersek Üniversiteleri Uzaktan Eğitim

Kardeş ülkemiz Bosnak Hersek’te son derece kaliteli ve eğitim seviyesi de giderek yükselen üniversitelerinde, siz de öğrenci olabilirsiniz. Bir sınav şartı olmadan, diploma ve transkript, başvuru belgenizle kayıt taleplerinizde bulunabilirsiniz. Bosna Hersek Avrupa’da önemli bir ülkedir ve ülkenin önemli üniversitelerinde, hem ülkemizden, hem de diğer Avrupa Ülkeleri’nden öğrenciler de eğitim almaktadır. Üniversitelerde, öğrencilerimiz, bir sınav şartı olmadan eğitim alacaklar ve Bologna kriterlerine uygun olarak eğitim alındığından, öğrencilerimiz de AB ülkelerinde geçerli mavi diploma alacaklardır. Normal eğitim sisteminde öğrenci olabileceğiniz gibi, aynı zamanda, uzaktan eğitim sisteminde öğrenci de olabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, tüm bilgileri alabilir, bu a avantajlı ve geçerli eğitim sisteminde siz de yararlanabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri’nde Eurostar İle Uzaktan Eğitim:

Bosna Hersek Üniversiteleri’nde, hem kamu üniversitelerinde, hem de öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alınacağı üzere özel üniversitelerde, uzaktan eğitim seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Uzaktan eğitim konusunda öğrencilerimiz çok fazla bilgi sahibi olmayabilir. Bu eğitim, gelişen internet uygulamaları ile yüksek eğitim kurumlarında yerini almıştır. Gerçekten uzaktan eğitim, yurtdışına çıkmadan, öğrencilerin bulundukları ülkelerde ve şehirlerde bulunarak, kaliteli bir eğitim almalarını sağlayan son derece geçerli bir eğitimdir. Bosna Hersek Üniversiteleri uzaktan eğitim yöntemlerinde, kesinlikle normal eğitim şartlarından bir fark ya da ikinci sınıf uygulama bulunmamaktadır.

Bosna Hersek Üniversiteleri uzaktan eğitim sisteminde, öğrencilerin kayıt dönemleri normal eğitim ile aynı zamanda başlar. Sömestereler ve sınav tarihleri de aynıdır. Okul harçları da her iki eğitim sisteminde aynı rakamlar üzerinden hesaplanmaktadır. Normal eğitimde, derslere giren eğitmenler, uzaktan eğitimde çalışmaları internet üzerinden sunarlar. Bir fark bulunmamaktadır. Online sistemde yüklenen dersler bu şekilde öğrencilere ulaşır ve bu şekilde takibi yapılır. Sınavlar da o ülkeye gitmeye gerek olmadan, sanal ortamda, özel bir sistem üzerinden yapılmaktadır. Ödevlerin yapılması da posta ya da mail yoluyla gerçekleşmektedir. Öğrenciler, sistematik şekilde, eğitimlerini alırlar ve bulundukları ülkede, şehirde, mevcut düzenlerini bozmadan son derece kaliteli bir eğitim alma şansına sahip olurlar.

Giderek talep gören uzaktan eğitim, normal eğitim sisteminde olduğu gibi,öğrencilerimiz için sınav şartı olmadan uygulanmaktadır. Lisans eğitimlerinizin yanı sıra, ön lisans öğrencilerimizin mükemmel bir eğitimle ve sadece iki sene daha eğitim alarak, lisans tamamlama diplomalarının alması da sağlanmaktadır. Uzaktan eğitim ile iki sene daha eğitim alarak lisans diplomalarınızı alabilirsiniz. Siz işinizde çalışmaya devam edebilirsiniz. Bir yandan geçiminizi sağlarken, diğer yandan, eğitiminize devam edebilirsiniz. Aynı durum, yüksek lisans eğitimi almak isteyen gençlerimiz için de geçerlidir. Birçok önemli, kariyerinizde sizi öne çıkaracak master programlarına dahil olabilirsiniz. Öte yandan, doktora programlarında ise uzaktan eğitim ile seçeneklerin sizlere sunulduğunu belirtelim. Seçenekler için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.    whatsapp1