Saraybosna Teknoloji Üniversitesi

Yurtdışında eğitim görmek istiyor fakat ailenizin gözünün arkada kalmayacağı kaliteli bir üniversite tercihi yapmak istiyorsanız Saraybosna Teknoloji Üniversitesini seçebilirsiniz. Hem rahat hem de konforlu bir ortamda üniversite eğitimi görebilmek için fırsatları kaçırmayın.

Bosna Hersek'te Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Saraybosna Teknoloji Üniversitesi Hakkında Merak Edilenler

  Yurtdışında Eğitim Rehberi

  Bosna Hersek Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Saray Bosna Üniversiteleri Derslik Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
  Saraybosna Teknoloji ÜniversitesiSaray Bosna Üniversite Eğitimi Bosna Hersek Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
  Saraybosna Teknoloji ÜniversitesiSaray Bosna Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

  Saraybosna Teknoloji Üniversitesinde Okumak

  Saraybosna Teknoloji Üniversitesi her yıl çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapan ve kaliteli eğitimi ile dikkat çekmektedir. Özellikle alanında uzman olan akademisyenlerin dersleri son derece verimli geçmektedir. Sadece teorik anlamda değil, uygulamalı olarak da eğitime katkı sağlanmaktadır. Saraybosna Teknoloji Üniversitesi kayıt yaptırmak isteyen kişilerden sınav ya da puan şartı asla aranmaz. Böylece stres yaşamadan ve sene kaybetmeden üniversite öğrencisi olunmaktadır.

  Özellikle istediğiniz bölüme kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ayrıca sizi yetenek ve yatkınlığınıza bağlı olarak olumlu anlamda yönledirerek doğru karar vermenize yardımcı olurlar. Harçlar bölümlere bağlı olarak ufak farklılıklar göstermektedir. Genel anlamda harçlar her bütçeye uyacak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca öğrencilerin daha sağlıklı bir şekilde eğitim görmeleri için her türlü teknolojik cihaz kullanılmaktadır. Saraybosna Teknoloji Üniversitesinin imkan ve olanakları son derece fazladır. Hatta tüm bunlardan istenilen zaman diliminde sınırsız bir şekilde ve hiç bir ücret demeden öğrenciler yararlanabilir. Saraybosna Teknoloji Üniversitesi arşivli kütüphanesi özellikle sınav dönemlerinde ders çalışırken öğrenciler tarafından fazlasıyla kullanılmaktadır. Derslerden arta kalan zamanların faydalı bir şekilde değerlendirilmesi için spor kompleksleri, müzik faaliyetleri için kulüpler ya da farklı alanlarda aktivite alanları bulunmaktadır. Tüm bu yerlerden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

  Yeni Hayatınız Saraybosna Teknoloji Üniversitesi ile Güzellik Katacak

  Saraybosna Teknoloji Üniversitesinden alınan diplomanın geçerliliği vardır. Dolayısı ile istenilen yere iş başvurusu yaparak sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Ayrıca öğrenciler dersleri Boşnakça ve İngilizce olarak görmektedir. Özellikle zaman içinde dil konusunda gelişim kaydedilerek dersler daha da net olarak anlaşılmaktadır. Hocalar ve dile hakim lan kişiler bu anlamda zayıf olan kişilere yardımcı olmaktadır.

  Özellikle Saraybosna Teknoloji Üniversitesi eğitimin yanı sıra yaşam koşulları olarak da ideal özellikler taşıyan bir şehirdir. Türkiye ile kültürel anlamda çok fazla benzerlik gösterdiği için öğrenciler asla iletişim ve diğer konularda zorluk çekilmez. Hatta güvenilirlik konusunda asla sıkıntıların yaşanmayacağı bir ülke olduğundan öğrencilerin aileleri içleri rahat etmektedir. Ülkede tarihi yapılar oldukça fazladır. Öğrenciler hafta sonlarını bu şekilde gezerek değerlendirebilirler. Üstelik turistik çarşılar da kişilerin yakınlarına hediyelik eşya almaları için çok güzel olan mekanlar arasındadır. Buralarda uygun fiyatlı süs eşyalar ya da ülkenin simgesini vurgulayan eşyalar bulunmaktadır.

  Üstelik alışveriş konusunda da son derece uygun fiyatlı yerler bulunmaktadır. Özellikle öğrencilerin kendi yemeklerini yapmak için semt pazarları ve marketleri tercih ederek tasarruf etmektedir. Hatta dışarıda yemek ihtiyacını görmek isteyen kişiler için de şehir merkezinde farklı konseptlerde mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlarda ücretsiz internet kullanarak aynı zamanda sosyalleşebilirsiniz. Ayrıca farklı ücretler ile konaklama konusunu kiralık ev seçenekleri ile sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Hatta şehirdeki evler geniş, ferah ve kullanışlı olduğu için birden fazla kişi rahatlıkla evde yaşamlarını sürdürebilir. Komşuluk olarak da asla sorun yaşamazsınız. Üstelik bölge halkı sevecen ve öğrencilere saygılı olduğundan bu anlamda rahat olabilirsiniz. Merkezi konumda ve merkeze yürüme mesafesinde konumu olan ev fiyatları da özellikle son derece uygundur. Rahat bir şekilde kiralar bütçeler zorlanılmadan ödenebilir.

  Eğitimin En İyisi Saraybosna Teknoloji Üniversitesi

  Ayrıca Saraybosna’da havalimanı olduğu için uçak tarifeleri ile şehre rahat bir şekilde gelinebilir. Konforlu ve uygun fiyatlı bir yolculuk her anlamda yarar sağlamaktadır. Özellikle şehir içinde de toplu taşıma araçları en kilit noktalardan geçtiği için öğrencilerin tercihi olmaktadır. Bölge halkı da yine aynı şekilde minibüs ve otobüs gibi araçları kullanmaktadır. Ayrıca ev lokasyonu ile ilgili Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması yetkilileri öğrencilere doğru yönlendirmeler yaparak yardımcı olmaktadır. Hatta yardımlar sadece ev konusunda değil her anlamda özverili bir şekilde sağlanmaktadır. Özellikle isteğe bağlı olarak kafalara takılan herhangi bir durumda telefon numaralarından arama yaparak istediğiniz bilgileri detaylı bir şekilde alarak içiniz rahat olarak eğitim sürecinizi geçirebilirsiniz.

  Özellikle yükseköğrenimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak mükemmel bir üniversite tanıtımımız olacak. Hatta cazip eğitim olanakları sunan Bosna Hersek üniversiteleri arasında yer alan Bosna Hersek Saraybosna Teknoloji Üniversitesi tercihlerinizi etkileyecek avantajlara sahiptir. Özellikle üniversitemizde eğitim almaya karar verdiğiniz andan itibaren yeni bir kariyer yoluna girmiş olacaksınız.

  Dolayısı ile ülkedeki her bir üniversite Avrupa standartlarında verdikleri eğitim ile tanınmaktadır. Hatta akademik kadrosundan, eğitim olanaklarına kadar devlet desteğini de arkasına alarak öğrencilerin taleplerini üst düzeyde karşılayan bir üniversitede eğitim alabilirsiniz. Özellikle üniversitemizin uluslararası kaliteli eğitim olanaklarını danışmanlarımızdan birebir öğrenebilirsiniz.

  Bosna Hersek Saraybosna Teknoloji Üniversitesi bünyesinde Avrupa birliğindeki ülkelerden ve Türkiye’den hatırı sayılır öğrenci eğitim görmektedir. Hatta ön lisans, lisans ve master bölümlerinde aradığınız üst düzey eğitimi bulabilirsiniz. Türk öğrencilerimiz Bosna Hersek’te eğitim görmeyi çok tercih etmektedir. Özellikle bu üniversite gençlerimizin ilgisini çekmektedir. Ülkemize olan yakınlığı ve eğitim kalitesi karar vermelerinde en önemli etkenlerdir. Ayrıca YÖK tarafından tanınmış bir üniversite olmasa da büyük bir avantajdır.

  Saraybosna Üniversitesi ile Yaşamınıza Yenilik Katın

  Özellikle üniversitemize kayıt yaptırmaya karar veren Türk öğrencilerimiz üniversite sınav stresine de girmiyorlar. Eğitim yaşamlarına stressiz başlıyor ve hayallerindeki gibi bir üniversite eğitim alabiliyorlar. Üniversitemizin akademik kadrosunda eğitim veren profesörler, doçentler ve diğer eğitmenler kariyer yolunda sizlere en iyi eğitimi vermek için bekliyorlar. Ayrıca üniversitemiz için detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı desteğini alabilir.

  Bosna Hersek Saraybosna Teknoloji Üniversitesi Eğitim ve Yurt Olanakları

  Dolayısı ile sınavsız olarak eğitim alabileceğiniz üniversitemizde eğitim ücretleri de dâhil olmak üzere yeme içme giderleri, konaklama giderleri, ulaşım giderleriniz ve sosyal yaşam giderleriniz oldukça makul seviyelerde olacaktır. Özellikle Bosna Hersek’te eğitiminize devam etmeye karar verdiğiniz de bu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Hatta kaliteli eğitim almak isteyenler, eğitimini ekonomik bir şekilde tamamlamak ve Avrupa standartlarına göre eğitim alarak kariyerine bir adım önde başlamak isteyen öğrencilerimizi üniversitemiz için bilgi almaya bekliyoruz.

  Ayrıca öğrenci ülkesi olarak tanımlayabileceğimiz Bosna Hersek’te yaşam koşulları oldukça ekonomiktir. Dolayısı ile buna Bosna Hersek Saraybosna Teknoloji Üniversitesi tarafından sağlanan eğitim ve yurt olanaklarını da eklediğiniz zaman tam istediğiniz gibi kaliteli yurtdışı eğitimi alabilirsiniz.

  İsteyen öğrencilerimiz üniversitemizin modern yurtlarında, isteyenler makul fiyatlara kiralık evlerde ya da pansiyonlarda kalabilir. Özellikle tercihinizi kiralık evden yana kullanırsanız aylık 150-500 Euro arasında kiralama maliyetiniz olur. Hatta isterseniz öğrenci arkadaşlarınız ile birlikte böyle konaklamayı da tercih edebilirsiniz.

  Özellikle Üniversitemizin yurtlarını tercih ederseniz her türlü konforu düşünülmüş olan 1-2 kişilik yurt odalarında kalabilirsiniz. Üstelik son derece makul fiyatlarda konaklayabilirsiniz. Ayrıca odalarda banyo ve tuvalet gibi olanaklar dışında merkezi sistem ısıtma ve internet kullanımı da vardır. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz her şey düşünülmüş. Hatta yurtdışı eğitim hayali olan tüm öğrencilerimizi üniversitemiz hakkında bilgi almak üzere en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkezlerimize bekliyoruz.

  2019-2020 Güncel Üniversite Lisans Ücretleri

  ÜNİVERSİTE BÖLÜM EĞİTİM DİLİ HAZIRLIK LİSANS
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ TIP İNGİLİZCE 7.500 € 12.000 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ İNGİLİZCE 7.500 € 12.000 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK İNGİLİZCE 7.500 € 12.000 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ İNGİLİZCE 7.500 € 12.000 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ İNGİLİZCE 7.500 € 12.000 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER VE EDEBİYAT İNGİLİZCE 7.500 € 7.300 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ SİYASİ BİLİM VE ULUS.İLİŞKİLER İNGİLİZCE 7.500 € 7.300 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ İNGİLİZCE 7.500 € 7.300 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE PROGRAMCILIK İNGİLİZCE 7.500 € 7.300 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ İNGİLİZCE 7.500 € 7.300 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ FİLM YÖNETMENLİĞİ İNGİLİZCE 7.500 € 7.300 €
  SARAYBOSNA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ OYUNCULUK İNGİLİZCE 7.500 € 7.300 €
  Puanla
  [OY: 2 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1