Travnik Üniversitesi

Doğal güzellikleri ile öne çıkan Balkanların en güzel ülkesi Bosna Hersek’te sınavsız üniversite eğitimi almak çok kolay! Yüksek yaşam standartları ve uygun harç giderleri ile Bosna Hersek’te keyifli bir öğrencilik hayatı geçirebilirsiniz. Kardeş ülkemizden mezun olduğunuzda mavi diploma sahibi olacaksınız.

Bosna Hersek'te Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Travnik Üniversitesi hakkında merak edilenler.

  Yurtdışında Eğitim Rehberi

  Bosna Hersek Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Travnik ÜniversitesiSaray Bosna Üniversiteleri Derslik Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
  Saray Bosna Üniversite Eğitimi Bosna Hersek Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
  Saray Bosna Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

  Travnik Üniversitesi

  Özellikle her yıl binlerce öğrenci yurt dışına üniversite kaydı yaptırmak için yola çıkıyor. Bu yurt dışı ülkelerinin başında verdiği kaliteli eğitimden ötürü Bosna Hersek gelmektedir. Hocalarının alanında başarılı olması öğrencilerin verimli ders görmesini sağlar. Travnik Üniversitesi sadece lisans değil aynı zamanda yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencileri de bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca sınavsız ve puan şartı aranmadan üniversitede istediğiniz bölüme kayıt yaptırabilirsiniz. Uluslararası platformda adını duyurmuş olan Travnik Üniversitesinin her türlü imkan ve olanağı mevcuttur.

  Ayrıca kontenjanlar kısa sürede dolduğu için hızlı hareket etmekte fayda var. Harç ücretleri de son derece makul ölçülerdedir. Ailelerin bütçelerini asla zorlamaz. Özellikle Travnik Üniversitesi içerisinde uygulamalı eğitimin oluşmasını sağlayan her türlü donanım mevcuttur. Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu laboratuvar, kapsamlı bir kütüphane de yine kampüs içerisinde yer alır. Derslerden kalan boş zamanlarda stres atmak isteyen kişiler için spor kompleksleri de yer alır. Ayrıca müzik, el sanatları gibi kulüpler de öğrencilerin iyi vakit geçirmesini sağlayan alanlar arasında yer alır.

  Ülke yaşam koşulları bakımından da son derece ideal koşullara sahiptir. Güvenilir ve rahat olması da ailelerin yakınlarını ülkeye daha rahat göndermelerini sağlar. Halk cana yakındır. Konaklama konusunda öğrencilerin yeni oldukları için ilk tercihi yurt olmasına rağmen belirli bir süre geçtikten sonra birkaç kişi birleşerek ev kiralama alternatifi üzerinde yoğunlaşılıyor. Evler ferah, temiz ve kullanışlı olduğu için bu anlamda rahat bir eğitim süreci geçirilir. Ev ortamının huzurunu arayan kişilerin bu tercih derslerine de olumlu anlamda yansır. Doğalgaz, elektrik ve su fatura tarifeleri de oldukça uygundur. Aynı şekilde kira ücretleri de son derece ucuzdur. Travnik Üniversitesi çevresinde ya da farklı yerlerdeki evler arasında çok küçük farklar bulunur. Bu konuda parasal anlamda zorluklar yaşanmaz. Derslerde hocalar kendi tecrübe ve birikimlerini öğrencilere aktararak onların çok daha iyi bir şekilde gelişerek kariyer yapmalarında katkı sağlarlar. Üniversiteden alınan diploma ile Türkiye’de istenilen yerde çalışma imkanına sahip olunur. Diploma geçerliliği vardır.

  Gelişme ve Travnik Üniversitesi

  Ülkeye uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varılmaktadır. Bilet fiyatları caziptir. Bu anlamda mağdur olma gibi olaylar yaşamazsınız. Şehir içi ulaşım seçeneklerinde de toplu taşıma araçları gidilecek yere rahat bir şekilde varmanızı sağlar.Ülkenin tarihi açıdan zengin olması öğrencilerin hafta sonlarını fırsata çevirmelerini sağlayan konular arasında yer alır. Araba kiralama ücretleri uygun olduğundan tatil günlerinde kiralama yaparak ülkedeki güzellikleri keşfedebilirsiniz.

  Zenginlik İçerisinde Olan Üniversite Travnik

  Ülkeye turistik amaçlı gelerek eğitimlerin tamamlamak isteyen kişi sayısı da oldukça fazladır. İki senelik yüksek okul mezunu olan kişiler kendi bölüm ya da farklı bir bölümde lisans tamamlama imkanı sağlanıyor. Bu şekilde tercih yapan da çok sayıda kişi bulunmaktadır. Alışveriş yönünden de özellikle beslenme amaçlı olduğunda Pazar ya da marketler tercih ediliyor. Fiyatlar ise makul olduğundan bütçeleri olumsuz anlamda etkilemiyor. Dışarıda yemek ücretleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Öğrenciler için uygun olan noktaların sayısı da oldukça fazladır. Böylece hem beslenme ihtiyacını giderip hem de sosyalleşerek keyifli anlar geçirmiş oluyorlar. Harç dışında öğrencilerden hiç bir şekilde bir talep olmamaktadır. Bu konuda asla tereddüt yaşanacak ortam oluşmamakta ve herhangi bir okul hizmetinden para istenmemektedir. Kafanıza takılan herhangi bir konu olduğu zaman Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı firması bu konuda size yardımcı olmaktadır.

  Türk öğrencilerimiz için üniversite eğitimi almak, master ve doktora eğitimi yapmak her geçen gün daha kolay olmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tüm öğrencilerimizin üniversitede eğitim almasını istiyoruz. Bu nedenle Avrupa standartlarında eğitim veren yurtdışı üniversitelerin tanıtımını sizler için yapmakta ısrarcıyız. Bu üniversite tanıtımımızda Bosna Hersek Travnik Üniversitesi üzerine yoğunlaştık. Üniversite sınavını kazamamış, sınavda istediği bölüme girebilmek önem taşır. Yeterli puanı alamamış Türk öğrencilerimizin eğitimine ara vermeden devam etmesi için kaçırılmayacak bir fırsat olacak. Çünkü üniversitemiz sınavsız üniversite olarak sizlere üst düzey kaliteli eğitim vermeye hazır.

  Bosna Hersek’te bulunan tüm üniversitelerimiz başta Türk öğrencilerimize olmak üzere çeşitli Avrupa Birliğinde bulunan ülkelerin öğrencileri için de tam bir eğitim cennetidir. Özellikle ülkemizle yakın kültürlere sahip olan toplum değerleri bulunan bu ülkede okumaya karar vermeniz çok zor olmayacak. Tahmin bile edemeyeceğiniz bir kariyer yolunda ilerleyebilirsiniz. Üniversitemizde eğitiminizi tamamladığınızda diplomanız sadece Türkiye’de değil çeşitli Avrupa ülkeleri tarafından da tanındığı için geleceğinize daha rahat yön verebileceksiniz.

  Bosna Hersek Travnik Üniversitesi Eğitim ve Yurt Olanakları

  Özellikle üniversitemizde modern eğitim sınıflarında lisans eğitimi alabilir, yüksek lisans ve doktora eğitimi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Kendinizi çok iyi geliştireceksiniz . Ayrıca okumayı hayal ettiğiniz bölümleri kendi tercihinize göre yapma olanağına da sahipsiniz. Özellikle üniversite giriş puanı, ders ortalaması stresi yaşamadan lise diplomanız ile üniversitemizdeki bölümler hakkında değerlendirmenizi rahatça yapabilirsiniz. Sizlerde Bosna Hersek’te yurtdışı eğitim almanın avantajlarını kullanmalısınız.

  Bosna Hersek Travnik Üniversitesi kayıt işlemlerini yaptıran öğrencilerimiz için yurt sıkıntısı da bulunmamaktadır. Hatta üniversitemizin kampüsü içinde bulunan doğa güzellikleri olan yurtlarımızda evinizde olduğunuz gibi rahat konaklayabilirsiniz. Yurtlar moderndir. Ailenizle her an iletişimde bulunabilmeniz için odalarda internet seçeneği de bulunmaktadır. Hem ders çalışırken, araştırmalarınızı yaparken hem de sevdiklerinizle iletişimde kalmanız için üniversitemiz tüm olanakları sunmaktadır.

  Üniversitemizde eğitimine devam eden öğrencilerimizin sosyal yaşamları da oldukça renkli geçmektedir. Konaklama için yurtlarımızı tercih edenler ya da yürüme mesafesindeki pansiyonları ve kiralık evleri tercih eden öğrencilerimiz mezun oluncaya kadar hiç zorlanmazlar. Ülkede ulaşım giderleri de çok makul düzeyde olduğundan öğrencilerimiz serbest zamanlarını istedikleri gibi değerlendirebilir.

  Bosna Hersek Travnik Üniversitesi öğrencilerimize uygun yeme içme olanakları da sunmaktadır. Yurtlarda ve üniversitede modern yemekhanelerde özellikle cüzi fiyatlara yemek yiyebilirsiniz. Ayrıca annenizin yemeklerinden hiç farkı olmadığına tanık olacaksınız. Öğrencilerin ihtiyacı olan kalori düzeyinde ve kalitede hazırlanan yemek menülerini beğeneceksiniz. Hatta üniversitemizdeki eğitiminiz boyunca ülkemizden de çok uzakta olmayacaksınız. Dolayısı ile Bosna Hersek ülkemize sadece1,5 saat uzaklıktadır. Özellikle ailenizi özlediğiniz an ziyarete gidebilirsiniz. Hatta vize problemi olmadığı için aileniz de size güzel bir sürpriz yapabilir. Üniversitemizin bu olanaklarından faydalanmayı istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurumumuzdan kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1