Çin Uzaktan Eğitim

Çİn’de eğitim görmek isteyen kişiler barınma için yüklü maliyetler ödemek zorunda kalabilirler. Çin üniversiteleri uzaktan eğitim fırsatını değerlendiren gençler artık barınma maliyetinden tasarruf edebilir ve eğitimlerine online ortamda devam ederek kariyer hedeflerine ulaşabilirler.

Çin'de Eğitim

Yurtdışında Üniversite Rehberi

Günümüz modern sistemlerinin ve internet uygulamalarının en önemli avantajlarından biri, öğrencilerin uzaktan eğitim ile yurtdışında birçok üniversitede eğitim alma şanslarını elde etmesidir. İnternet altyapısı ve teknolojik olanakları gelişmiş olan sayılı üniversitelerde uzaktan eğitim ile, yurtdışından çok sayıda öğrenciye eğitim şansı sunulmaktadır. Günümüzde, uzaktan eğitim sayesinde, örgün eğitim yanında, ülkeye gelme şansı olmayan çok sayıda öğrenci da aynı müfredata sahip bir eğitimi alma şansını elde etmektedir. Çin Üniversiteleri, gelişmiş altyapıları ile buna fazlasıyla uygundur. Öğrencilerimiz de dahil olmak üzere, birçok ülkeden öğrencilerin uzaktan eğitim almasına da olanak sunulmaktadır. Çin Üniversiteleri uzaktan eğitim fırsatlarından yararlanmak için danışmanlığımızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Çin Üniversiteleri uzaktan eğitim fırsatlarını, özellikle master eğitimlerinde sunmaktadır. Tabi üniversitelerin lisans eğitim ve doktora eğitim seçenekleri de sizleri beklemektedir. Uzaktan eğitim noktasında, giderek çok daha fazla bölümde eğitim devam etmektedir. Örnek olarak, Beşeri bilimler, sosyal bilimler, yönetim çalışmaları, iktisadi araştırmalar, ekonomi ve işletme gibi çok farklı bölümlerde uzaktan eğitim verilmektedir. Uzaktan eğitim almak isteyen öğrencilerimiz, bilgi ve destek almak için her zaman danışmanlarımızla iletişime geçebilirler. Kayıt şartları ve süreleri, örgün eğitim ile aynıdır. Aynı belgelerin hazırlanması gerekmektedir. Öte yandan, fakültelerin harçları da aynıdır. Ancak internet sistemlerinden kaynaklanan ve çok az bir miktar olarak harç yüksek olabilir.

Çin Üniversiteleri uzaktan eğitim uygulamalarında, kesinlikle örgün eğitimden farklı bir müfredat uygulanmaz. Derslerin içerikleri ve uygulanma süreçleri aynıdır. Normal eğitim sisteminde görülen dersler, eş zamanlı olarak online eğitim sistemine de yüklenmektedir. Kaliteli ve dünya genelinde geçerli olan diplomaları ile dikkat çeken Çin Üniversiteleri’nde eğitim almak avantajlıdır ve uzaktan eğitim ile öğrencilerimiz ülkemizden ayrılmadan bunu yapabilirler. Özellikle master eğitimlerinde, gençlerimiz artık, temel ve lisans eğitimlerini tamamlayarak, bir çalışma deneyimine başlamaktadır. Bu nedenle, düzenlerini bozmak ve farklı bir ülkeye gitmek de kolay olmaz. Uzaktan eğitim, öğrencilerimize hem çalışma ve ülkemizde bulunma, hem de eğitim alma şansını sunmaktadır.

Uzaktan eğitim ile hem başkent, hem de önemli şehirlerde bulunan üniversitelerde, öğrenci olabilirsiniz. Kayıt sonrasında, kitaplarınız ve ilgili belgeleriniz posta yolu ile gönderilecektir. Aynı şekilde, ödevler de bu şekilde gönderilmektedir. Ders programlarınızı, düzenli olarak takip ederek bu eğitim sisteminde gerçekten çok başarılı olabilirsiniz. Buna göre, sabah ya da akşam, sizin için uygun olan programda derslerinizi internet üzerinden takip edebilirsiniz. Nerede olduğunuzun bir önemi olmaz. Bu sayede sistem öğrencilere hareket özgürlüğü ve kendi programını yapma avantajını sunmaktadır. Masrafları noktasında da, eğitim sisteminin örgün eğitime göre tasarruflu olduğunu ekleyelim. Ulaşım, konaklama, yeni bir ülke ile şehirde yaşam masrafları yapma zorunluluğu bulunmayacaktır. Bu nedenle, gençlerimiz için çok daha ekonomiktir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1