Çin Öğrenci Konaklama

Misafir olacağınız yada konaklayacağınız ülke Çin ise maddi imkanlarınız zorlanmadan ülkede barınabilirsiniz. Çin öğrenci konaklama yapacağınız evi kiralamanız güvenilir bir ortamda lüks şartlar altında kalmanız çok ekonomik maliyetlerle ve cuzi fiyatlara sağlanmaktadır.

Çin'de Eğitim

Çin Öğrenci Yurtları ve Konaklama

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, öğrencilerimizin Çin Üniversiteleri’nde eğitim almaları için gerekli tüm rehberlik ve işbirliklerini yapmaktayız. Ülkenin başkent ve büyük diğer kentlerinde, son derece önemli, prestijli üniversitelerinde siz de öğrenci olabilirsiniz. Lise eğitiminizi tamamladıktan sonra, diplomanızla başvuru yapabilirsiniz. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleriniz için bu kurumları değerlendirebilirsiniz. Prestijli üniversitelerde eğitim alma şansınız olacaktır, bunun altını çizelim. Dünya üniversite sıralamalarında, ilk sıralarda gelen ve giderek yükselen kurumlarda eğitim alma fırsatı yakalamak son derece avantajlıdır. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz. Danışmanlarımızla iletişime geçin ve hemen bilgi alarak, siz de kontenjan seçeneklerini kaçırmadan programınızı yapın.

Çin Üniversiteleri kapsamlı, alt yapısı sağlam kampus düzenlemelerine sahip olan kurumlardır. Öğrencilerin yurtdışından gelen öğrencilerin konaklaması için de uygun alt yapı bulunmaktadır. Çin Öğrenci konaklama seçenekleri ile memnun kalacağınızdan eminiz. Bu konuda, ülkeye gitmeden önce, desteğimizle ve seçenekleri değerlendirerek, program yapabilirsiniz. Çin öğrenci konaklama seçenekleri noktasında, seçeneklerden ilki üniversite kampusları içinde yapılabilecek konaklama seçenekleridir. Üniversitelerin tamamına yakınında, yabancı öğrenciler için özel ayrılmış yurt seçenekleri bulunmaktadır. Bu yurtlarda, güvenli, okulu da tanıma imkanını daha çok bularak, birçok ülkeden yaşıtlarınız gençlerini tanıyarak, konaklama imkanı bulabilirsiniz.

Çin öğrenci konaklama noktasında, yurtlarda kalmak en ekonomik seçeneklerden biridir. İki, üç ya da dört kişilik odalarda kalabilirsiniz. Ayrıca tek kişilik odalar da bulunmaktadır. Tek kişilik odalarda, genellikle öğrencinin kendi kullanımı için tuvalet ile banyo bulunmaktadır. İki ya da üç kişilik odaların ise bu sistemleri ortaktır. Çoğu yurt sisteminde, mutfak bulunmamaktadır. Ancak, son derece taze ve uygun rakamlarla yemeklerinizi yiyebileceğiniz kafeterya, kantin ve yemekhaneler bulunmaktadır. Son derece ekonomik yurt ücretlerinden memnun kalacaksınız. Genellikle, bir sene için 80 ile 100 USD arasında uygun rakamlar sizleri bekliyor. Hatta daha ucuz seçenekleri de bulabilirsiniz.

Yurtta almak yerinde, bir apartman dairesinde konaklamayı da tercih edebilirsiniz. Önerimiz,ilk yıllarda yurtta kalmanız, sonrasında daire seçeneklerini değerlendirmenizdir. Birçok apartman dairesi bulunmaktadır ve özellikle, stüdyo ya da tek odalı seçenekleri bulabilirsiniz. Bunların kiraları, başkentte yaklaşık olarak aylık 500 ile 1.000 TL  civarında iken, diğer kentlerde çok daha ekonomiktir. Elbette daireleri üniversiteye yakın seçmeniz, ulaşım masrafları bakımından avantajlı olacaktır. Öte yandan, daire ortamında kendinizi çok daha özgür şekilde programlayabileceğiniz bir gerçektir. Kira miktarını incelerken, fatura ödemelerinizi de hesaba katarak, bütçenize uygun seçeneklere bu şekilde karar vermeniz yerinde olacaktır.

Çin Üniversiteleri’nde ilginin gerçekten çok yüksek olması, öğrencilerimizin Çinli yanında, farklı ülkelerden gençlerle tanışmasını da sağlayacaktır. Kaliteli üniversitelerde kalmak, mezun olduktan sonra geçerli bir diploma almak ve kariyerinize emin adımlarla başlamak sizi çok memnun edecek sevgili gençler. Bu fırsatı değerlendirmeniz ve seçiminizi yapmanızı tavsiye ederiz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1