Yurtdışında Rent A Car Hizmetleri

Yurtdışında Rent A Car Hizmetleri

Üniversite Eğitim Rehberi

Yurtdışında, eğitim alan öğrenciler için önemli olan detaylar bulunmaktadır ve günlük yaşamda önemli olan iki detay konaklama ile ulaşımdır. Konaklama için yurtları, kiralık seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ulaşım için ise, toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz ya da araç kiralama veya bütçeniz kapsamında satın alma tercihlerini seçebilirsiniz.  Yurtdışında üniversite eğitimi ya da dil eğitimi veya farklı kurslarda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz, bu ülkede bulundukları sürede ülkemizdeki alışkanlıklarını sürdürmek isteyebilirler. Bunların başında ise araç kullanımı gelmektedir. Yurtdışında, eğitim için gideceğiniz ülkede, toplu taşıma araçlarını kullanmak yerine araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı tercih edebilirsiniz.

Yurtdışında rent a car hizmetleri, uluslararası güvenilir firmalar sayesinde mümkündür ve ülkemizdeki gibi kapsamlı şekilde devam etmektedir. Bu noktada, ülkemizde de hizmet sunan uluslararası firmaların gideceğiniz ülkedeki bayiliklerinden hizmet alabilirsiniz.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumlarımız olarak, sadece ülke ve üniversite ile bölüm seçeneklerinizde değil, yeni gideceğiniz ülkedeki yaşam standartlarınıza ve alacağınız hizmetlere kadar sizlere yardımcı olmaktayız.

Yurtdışında rent a car hizmetleri bakımında, öğrenci danışmanlarımızın yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Ülkeye adım atmanızdan itibaren, havaalanından aracınızın sizi beklemesini sağlamaktayız. Yurtdışında da ülkemizde olduğu gibi ekonomik sınıf araç kiralayabilir, araçları kısa süreli ya da uzun süreli şekilde kiralayabilirsiniz.  Özel günler için şoförlü araç kiralama imkanları da bulunmaktadır. Dünya genelinde, AVİS, Hertz, Alamo, Europcar, Garenta, Budget gibi firmalar birçok ülkede araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Auto Europe gibi internet sitelerinden, henüz ülkeye gitmeden bile yurtdışında rent a car hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kiralık araç noktasında hesaplama yapmak için, ilgili hesaplama butonundan, alış istasyonu, alış tarihi ve iade tarihi bilgilerini girerek ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Dünya çapında, yurtdışında rent a car hizmeti bakımından da ücretsiz iptal haklarının ve uygun fiyatlara ekonomik şekilde araç kiralama imkanlarının olduğunu belirtelim. Bu şekilde, henüz gideceğiniz ülkeye ulaşmadan bile, aracınızı kiralama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Havaalanından, ayak basar basmaz aracınızı teslim alabilirsiniz. Devamlı araç kiralamak niyetindeyseniz, bu durumda, aylık şeklinde uzun dönem araç kiralama hizmeti almanızı önermekteyiz. Bu şekilde, ödemeleriniz çok daha ekonomik rakamlarda olacaktır. Sigortalı şekilde yani teminatlı olarak kiralama yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyen gençlerimiz için, taksi gibi tutarı yüksek olabilecek seçenekler yerine araç kiralama yapmak çok daha ekonomik olacaktır. Birçok marka ve model üzerinden, bütçenize uygun şekilde kiralama seçimlerinizi yapabilirsiniz. Hem ABD’de, hem de Avrupa Ülkeleri’nde araç kiralama hizmetlerinin yaygın olduğunu ve sıkça yapılan kampanyalarla, gerçekten avantajlı rakamlara kiralama yapılabildiğini belirtelim. Kullanım ihtiyacınıza göre, aile araçlarını ya da mini spor arabaları da bir öğrenci olarak tercih edebilirsiniz. Ekonomik bütçenize uyacak şekilde, öğrenci danışmanlarımızdan da hizmet alarak, en doğru araç kiralama tercihlerini yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp1