İspanya Telefon Kodu

Kız arkadaşınızı mutlu etmenin yolu onu aramaktan geçiyor olabilir. İspanya telefon kodu ile duygularınızı sevdiğiniz kadına kolayca hissettirebilirsiniz. İspanya telefon kodu ve sevdiğinizin numarasını arayarak ilişkinizi koruyabilirsiniz.

İspanya'da Eğitim Telefon Kodu: +34

İspanya Telefon Kodu

Her ülke için belirlenmiş olan bir telefon kodu bulunmaktadır. İspanya’da bulunan bir yakınınız ile iletişim sağlamak isterseniz İspanya telefon kodu nedir, bunu bilmeniz gerekir. Ayrıca uluslararası alanda iş yapanlar için de görüşmelerinde mutlaka ülkenin telefon kodunu kullanması gerekir. Aynı ülkenin içinde sadece telefon numarasını çevirmeniz yeterli olur. Ancak ülke dışından aramalarınız için İspanya telefon kodu kullanılması gerekir. Uluslararası görüşmelerde telefon numarasının başına (00) ve ülkenin telefon kodunu, ardından ülkenin hangi şehrini arıyorsanız onun telefon kodunu, en sonuna ise aradığınız telefon numarasını eklemeniz gerekir.

İspanya öğrenciler tarafından eğitim amacıyla çok tercih edilen bir ülkedir. Aileler ve öğrenciler arasındaki iletişimin en kolay yolu telefon görüşmeleridir. Whatsapp, Skype, telefon, internet, 3G gibi farklı iletişim yolları da kullanılabilir. Sevdikleriniz ile iletişimde özlem giderebilmek için en azından sesini duymak isterseniz. Bu açıdan İspanya telefon kodu bilgisini öğrenerek uluslararası telefon görüşmesi yapmayı tercih edebilirsiniz. Üstelik telefon görüşmelerinizi ekonomik ve uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

İspanya Telefon Kodu Nedir

İspanya’da eğitim için bulunan sevdiklerinize, çocuklarınıza ulaşmak için İspanya telefon kodu bilgilerine ihtiyacınız olacak. İspanya’nın uluslararası telefon kodu (+34) olarak belirlenmiştir. İspanya’yı ararken önce ülkenin telefon kodunu tuşlamalısınız. Ardından İspanya’nın hangi şehrini arıyorsanız şehrin telefon kodunu ve arayacağınız telefon numarasını kodlamalısınız.

 (+34) Nerenin Kodu

İspanya’nın uluslararası telefon kodu (+34) olarak kullanılmaktadır. Türkiye’den İspanya’ya yapacağınız telefon görüşmelerinde bu telefon kodunu kullanabilirsiniz. Uluslararası iş yapanlar, bu ülkede sevdiklerin bulunanlar ülkenin telefon kodunu mutlaka öğrenmelidir.

İspanya Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir

İspanya telefon kodu bilgilerini öğrenmek için çok zorluk çekmezsiniz. Eğer bu ülkeye öğrenci olarak gittiyseniz Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı kadromuzdan İspanya telefon kodu ile şehirlerine ait olan telefon kodlarını öğrenebilirsiniz.


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.    whatsapp1