İtalya Telefon Kodu

Artık herkesin elinin altında bir cep telefonu bulunuyor. İşlemlerinizi çok daha kolay hale getiren cep telefonları sayesinde İtalya telefon kodunu tuşlayarak çok uzaklarda olan kişileri adetay burnunuzun dibindeymiş gibi görerek yada sesini duyarak konuşabilirsiniz.

İtalya'da Eğitim Telefon Kodu: +39

İtalya Telefon Kodu

Ülkelerin uluslararası platformda kendilerine özel telefon kodları bulunmaktadır. Bu telefon kodları olmadan o ülkede bulunan yakınlarınızla iletişim kuramazsınız. İtalya’da eğitim görmek isteyenlerin, tatil yapmak isteyenlerin ve bu ülkede iş yapmak isteyenlerin çok tercih ettiği bir ülkedir. İtalya telefon kodu bilgileri Türkiye’den bu ülkedeki yakınlarını aramak isteyenlerin en fazla ihtiyaç duyduğunu bilgidir. Özellikle bu ülkeye eğitim görmek için giden öğrenciler için bu bilgi çok önemlidir. Hem ülkeleri ile haberleşmek hem de ailelerinin sesini duymak, özlem gidermek için İtalya telefon kodu bilgisini mutlaka öğrenerek ailelerine ve ilgili yerlere vermeleri gerekir.

İtalya telefon kodu Türkiye’den arama yaparken öncelikle tuşlamanız gereken numaradır. Daha sonra bu ülkede bulunan yakınınızın cep telefonu numarasını tuşlayarak kendisi ile görüşebilirsiniz. Telefon aramasını sabit hattan sabit hatta yaparsanız önce İtalya telefon kodu, daha sonra yakınınızın bulunduğu şehrin telefon kodunu da girmeniz gerekecek. Ancak günümüzde hemen herkes cep telefonu kullandığından sadece ülkenin uluslararası telefon kodunu bilmeniz yeterli olacak.

İtalya Telefon Kodu Nedir?

İtalya telefon kodu bu ülkeyi Türkiye’den telefonla aramak isteyenlerin ihtiyacı olan en önemli bilgidir. İtalya’da olan sevdiklerinizi, yakınlarınızı, çocuklarınızı aramak için ülkenin uluslararası alanda kullanılan telefon kodunu bilmelisiniz. Aksi halde telefon ile iletişim kuramazsınız.

(+39) Nerenin Kodu

Her ülkenin uluslararası platformda geçerli olan, bu ülkeye telefonla ulaşmak için gerekli olan bir telefon kodu bulunmaktadır. (+39) nerenin kodu diye araştırma yapıyorsanız, bunun İtalya’ya ait uluslararası telefon kodu olduğunu belirtelim.

İtalya Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

İtalya telefon kodu bilgisini burada eğitim görenler hizmet aldıkları Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasından prosedüre gerek kalmadan hızlı bir şekilde öğrenebilir. Bunun dışından posta idaresinden ve internette araştırma yaparak İtalya’nın telefon kodunu öğrenebilirsiniz.

 

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1