Mısır Telefon Kodu

Elinizden gelen gayreti göstererek Mısır’ı gezmeye gittiniz. Fakat dolu sorunla karşılaştınız. Yakınlarınız size Mısır telefon kodunu tuşlayarak ulaşabilirler. İletişim konusunda eksiklik çekmek istemiyorsanız Mısır telefon kodunu mutlaka arkadaşlarınıza bildirin.

Mısır'da Eğitim Telefon Kodu: +20

Mısır Telefon Kodu

Kendine yeni iş fırsatları yaratmak için Mısır’a taşınan birini tanıyorsanız onunla iletişime geçmek istediğiniz büyük ihtimalle internet üzerinden çalışana sohbet uygulamalarını kullanıyorsunuz. Ancak internet tabanlı çalışan Skype, Whatsapp vb. uygulamalar internete bağlı olarak sık sık sorun çıkarıyor olabilir. Sonuçta hem her yerde internet bağlantısı yok hem de her yerde mobil internet çekmiyor olabilir. Artı internet hızı kaynaklı ses ve görüntü problemleri de yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunlarda görüşmenize kaldığınız yerden devam etmeniz için kullanabileceğiniz bir diğer yol ise telefondur. Sabit hat veya mobil hat ile Mısır’ı arayabilir ya da mesaj atabilirsiniz.

Ancak normal tarife üzerinden bu aramayı yaptığınız pahalı olacağı için operatörünüzün size sunduğu uluslararası paketlerden birini hattınıza tanımlatmanız gerekiyor. Böylelikle internet kaynaklı sorun yaşadığınız telefonunuzla Mısır’ı arayabilir ve/ veya mesaj atabilirsiniz. Ancak Türkiye’den Mısır’ı ararken ya da Mısır’a mesaj atarken dikkat etmeniz gereken bir unsur daha var. Bu da Mısır telefon kodudur. Bu kodu tuşladıktan sonra telefon numarasını girerken Mısır’ı aramaktan başka şansınız bulunmamaktadır.

Mısır Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Mısır’daki telefonu aramak için ya da bu numaraya mesaj atmak için telefon numarasından önce girmeniz gereken Mısır telefon kodu +20’dir. Bu kodu tuşladıktan sonra telefon numarasını girerseniz Mısır’daki hat çalmaya başlayacak ve siz sevdiğiniz kişiye ulaşabileceksiniz. Özlemini bağlantı sorunu olmadan giderebilmek emin olun ki hem size hem de ona çok iyi gelecek.

(+20) Nerenin Kodudur?

Bu kod uluslararası aramalarda Mısır’ı ararken telefon numarasından önce tuşlanması gereken uluslararası telefon kodudur. Mısır’a ulaşmak için önce bu kodu girmeli sonra telefon numarasını tuşlamalısınız. Ardından telefon çalacak ve Mısır’da yaşayan kişi ile konuşmaya başlayacaksınız.

Mısır Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Bu kodu öğrenmek için en garantili yol Eurostar’a danışmaktır. Alacağınız bu danışmanlık tamamen ücretsizdir ve uzmanlardan alacağınız kaliteli bir hizmettir.


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.    whatsapp1