Mısır Sigorta İşlemleri

Mısır Kuzey Afrika'nın bilindiği gibi özel ve gelişmiş ülkesidir. Mısır'ın zengin tarihini anlatmaya kelimeler yetmez. İlk çağ Mısır Uygarlığı'nın izleri piramitler ile insanlığa aktarılmaktadır. Osmanlı İmparatorluğu Döneminde de Mısır son derece önemli bir devlet olarak, barış içinde varlığını sürdürmüştür.

Mısır'da Eğitim

Mısır Öğrenci Sigorta İşlemleri

Mısır Kuzey Afrika’nın bilindiği gibi özel ve gelişmiş ülkesidir. Mısır’ın zengin tarihini anlatmaya kelimeler yetmez. İlk çağ Mısır Uygarlığı’nın izleri piramitler ile insanlığa aktarılmaktadır. Osmanlı İmparatorluğu Döneminde de Mısır son derece önemli bir devlet olarak, barış içinde varlığını sürdürmüştür. Osmanlı İmparatorluğu Mısır’ın kalkınmasında çok önemli rol oynamıştır, bu nedenle Mısır Halkı halen Türkleri, vatandaşlarımızı çok sever ve bağrına basar. Bundan sonra, ülke bir süre İngiliz egemenliğine kalmış ve bu sayede batılı anlamda medenileşme ve batılı olma fırsatını da kazanmıştır. Mısır eğitim bakımından dikkat çeken özellikleri içermektedir ve özellikle üniversitelerinin kalitesine güvenebilirsiniz. Siz de Mısır Üniversiteleri’nde öğrenci olabilirsiniz.

Mısır Vize ve Sigorta İşlemleri:

Mısır Üniversiteleri’nde eğitim almak için hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı gelebilirsiniz. Hemen öğrenci danışmanlarımızdan kurumlarımıza, şubelerimize bilgi alabilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra, okula kabul işlemleriniz olacak ve bundan sonra, kabul aşamasından sonra, Mısır vize işlemleri ve Mısır sigorta işlemleri yapılacaktır. Öğrenci danışmanlarımızla belgelerinizi hazırlayacaksınız. Hem Mısır sigorta işlemleri, hem de diğer belgelerin hazırlanmasına desteğimiz sizinle. Vize işlemleriniz, başvurularınız ve takibimiz tarafımızdan yapılacaktır.

Vize başvurularınız için, vize başvuru formunun doldurulması söz konusu olacaktır. Danışmanlarımız elinde, sizin de eşliğinizde hatasız doldurabileceksiniz. Geçerli özellikleri olan pasaport, biyometrik fotoğraf, 18 yaşından küçükler için aileden alınacak muvafakat name, Mısır Üniversitesi ya da okul tarafından verilen öğrencimizin kabul yazısı, anne baba ya da finansör kişi tarafından verilecek, banka hesapları, araç ile taşınmaz kayıtlarını içeren resmi belgeler, elden yazılan İngilizce içerikli vize talepli dilekçe ve nüfus kayıt örneği eklenmelidir. Belgelerin hazırlanmasında danışmanlarımız destek verecek ve hatalı bir işleminiz olmayacak.

Mısır sigorta işlemleri bakımından, mutlaka seyahat sağlık sigortasının yapılması önem taşımaktadır. Seyahat sağlık sigortası kapsamında, öğrencilerimiz ülkeye girişlerinden itibaren tüm sağlık kurumlarda, hem özel kurumlarda, hem de kamuya ait hastanelerde sigortanız ile sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayakta ve yatarak tedavi, acil durumlara müdahale, hasta nakli gibi tüm sağlık hizmetlerinde öğrencilerimiz teminat altında olacaktır. Poliçenizle, ülkeye giriş tarihinden başlayarak poliçeden yararlanabilirsiniz, ki zaten bu şekilde olmalıdır. T.C. kimlik numarası ve kimlik bilgilerinizin de poliçede yer alması lazımdır. Öte yandan, eğitim amaçlı gidişlerde, özellikle sağlık sigortasının yapılması, öğrencilerimiz için son derece avantajlı olmaktadır, çünkü bütçenizi sarsmamış olacaksınız. Malum, insan her zaman sağlık sorunları yaşayabilir. Beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda, hemen sigortanız sayesinde ödeme yapmadan tedavilerinizi olabileceksiniz.

Ülkede oturma izni aldıktan sonra, sağlık sigortası poliçe ödemelerinizin gerçekten çok daha ekonomik olacaktır. Oturma izni ile Mısır vatandaşlarının yararlandığı sigorta hizmetlerinden ve rakamlarından siz de aynı şekilde yararlanabileceksiniz. Eğitim yıllarınızda bu size önemli avantaj sağlayacak. Bize her konuda danışabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1