Özbekistan Telefon Kodu

Özbekistan telefon koduna gereksiniminiz mi var? Üzülmeyin size yardımcı olmak amacıyla Özbekistan telefon ve şehir kodlarının yer aldığı sayfamızı özel olarak hazırladık. Arkadaşlarınıza Özbekistan telefon kodu sayesinde isteklerinizi aktarabilirsiniz.

Özbekistan'da Eğitim Telefon Kodu: +998

Özbekistan Telefon Kodu

Bağımsız 7 Türk devletinden biri olan Özbekistan’a yakınlarınızdan biri veya birileri taşındıysa ister ister onu veya onları özlüyor olmalısınız. Her ne kadar Türkiye’ye çok uzak bir ülke olmasa da artık eskisi gibi birbirinizi göremiyorsunuz. Onu yerine bol bol konuşuyor ve yazışıyor olmalısınız. Bunun içinde sabit veya mobil internetle çalışan Telegram, Whatsapp vb. programları hem pratiklik hem de ucuz olması açısından tercih ediyorsunuzdur. Ancak internet üzerinden çalışan programların internet faturası dışında ekstra bir maliyeti olmasa da kullanıcılarına mobil ya da kablosuz internet kaynaklı ses ve görüntü sorunları yaşatmaktadır. Bu yüzden bunları kullanan kişiler olarak sorun yaşanılan anlardan kullanmak üzere başka bir yöntem kullanmak istiyor olmalısınız. Bunun en iyi yöntem telefondur. Sabit veya mobil telefonlara tanımlanan uluslararası paketler sayesinde Özbekistan’daki yakınlarınızla internet yüzünden sorun yaşadığınızda onları mobil ya da sabit telefonunuz ile arayabilirsiniz.

Ancak burada önce Özbekistan telefon kodunu girmeyi unutmamalısınız. Girmediğiniz durumlarda Özbekistan’daki yakınlarınıza size verdikleri telefon numarasını arayarak ulaşma gibi bir imkanınız yoktur.

Özbekistan Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den sabit veya mobil telefon hattınız ile Özbekistan’ı ararken öncelikle girmeniz gereken Özbekistan telefon kodu +998’dir. Özbekistan’daki yakınınızın telefonunu tuşlamadan hemen önce bu Özbekistan telefon kodu olan +998’i tuşlamalı sonra yakınınıza ait telefonunu girmelisiniz. Böylelikle hat bağlanacak ve yakınlarınızla iletişim kurma fırsatına sahip olacaksınız. Bu yüzden bu kodu unutmamanız çok önemlidir.

(+998) Nerenin Kodudur?

Bu kod Özbekistan’a diğer ülkelerden yapılan aramalarda tuşlanması gereken uluslararası Özbekistan telefon kodudur. Bu kod diğer ülkelerden yapılan aramaların Özbekistan’a yönelmesini ve hattın bağlanmasını sağlar. Yani çok ama çok önemlidir.

Özbekistan Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Bu kodu öğrenmek için değişik yöntemler olsa da yurtdışında deneyime sahip olan Eurostar firmasından ücretsiz danışmanlık istemek en kolay ve garantili yöntemdir.


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.    whatsapp1