Paraguay Telefon Kodu

Paraguay telefon kodunu tuşladıktan sonra normal kişinin numarasını tuşlayarak keyif aldığınız bir konuşma yapabilirsiniz. Paraguay Telefon kodu insanların diledikleri an cep telefonu ve sabit telefonla arama yaptıklarında gerekli olan bir numaradır.

Paraguay'da Eğitim Telefon Kodu: +595

Paraguay Telefon Kodu

Eğer ki evladınız Paraguay’daki gönüllü işlerde çalışmaya gittiyse onu çok özlüyor olmalısınız. Nispeten fakir bir ülke olan Paraguay gün geçtikçe gelişmektedir. Burada bir süre vakit geçirecek olan evladınız merak ediyor ve özlüyorsunuz. Bu yüzden onunla sürekli konuşmak ve mesajlaşmak istiyorsunuz. Bunun için de internet üzerinde çalışan programları kullanıyor olmalısınız. Ancak evladınızın sürekli interneti olmadığı için ona her zaman ulaşamıyorsanız onu direk telefondan aramak ya da kısa mesaj atmak, evladınızı merak etmenizi önleyecektir. Bu tip durumlarda kullanmak üzere operatörlerinizin size verdiği ülkeler arası konuşma paketlerinden birini tanımlattığınızda hattınıza onunla, bütçenizi yormadan dilediğiniz gibi konuşabilir ve/ veya mesajlaşabiliyor olacaksınız.

Ancak bu tip durumlarda kullanmak üzere hattınıza bu paketlerden birini tanımlatmanız evladınıza ulaşmak için yeterli değildir. Bunun için yani sağlıklı bir iletişim için gerekli olan diğer bir unsur ise Paraguay telefon kodudur. Evladınızı aradığınızda önce bu kodu sonra size verdiği telefon numarasını tuşlamanız gereklidir. Bu kod hem mobil hem de sabit hat aramalarında kullanılmaktadır.

Paraguay Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Paraguay’daki evladınızın size verdiği telefonu aramadan önce bilmeniz ve aramada kullanmanız gereken Paraguay telefon kodu +595’tir. Evladınızın size verdiği telefonu kaydederken önce bu telefon kodunu sonra telefonu girerek kaydetmeniz gereklidir. Aksi takdirde her seferinde arama bağlanmayacağından panik yapabilirsiniz. Bu paniği yaşamamak adına mutlaka Panama telefonunu bu kodla kaydetmeyi unutmayın.

(+595) Nerenin Kodudur?

Bu kod farklı ülkelerden Paraguay arandığında telefon numarasından önce girilmesi gereken Paraguay telefon kodudur. Uluslararası aramalarda mobil ya da sabit telefon hattı fark etmeksizin kullanılması zorunludur. O yüzden arama sırasında unutulmamalıdır.

Paraguay Telefon Kod Nasıl Öğrenilir?

Bu kodu öğrenmek için yurtdışında deneyimli olan Eurostar bünyesinde çalışan özel danışmanlardan tamamen ücretsiz olarak yardım isteyebilirsiniz. Eurostar ekibi yardım etmekten mutluluk duyacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1