Polonya'da Üniversite

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurtdışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkanı elde edebilirsiniz.

Polonya'da Üniversite Eğitimi

Polonya'da Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Polonya’da üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Yıllık Türkiye Devlet Üniversitesi Türkiye Vakıf Üniversitesi Polonya Üniversitesi
Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺ 6000 €
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺ 6000 €
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺ 12000 €

Neden Polonya'da Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Polonya üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Polonya’da öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Polonya üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Polonya YÖK denkliğine sahiptir.

Polonya’da eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Polonya’da Üniversite Eğitimi

Avrupa Birliği üye ülkesi Polonya’da eğitim alarak ayrıcalıklar dünyasının kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz. Türkiye’den yurtdışı eğitim almaya karar veren öğrencilerin en çok tercih ettiği ülke Polonya’dır. Dünya sıralamasında ki üniversiteleri ile eğitimde kaliteyi sunan ve öğrencilere daha iyi bir gelecek vaat eden önemli bir seçimdir.

Polonya, Orta Avrupa’da yer almaktadır. Almanya ile komşudur. Ayrıca Çek Cumhuriyeti, Belarus, Rusya, Litvanya, Slovakya ve Ukrayna ile de sınırları bulunmaktadır. Konum açısından da öğrenciler tarafından tercih edilen ülkeler arasında ön sıralara yerleşmiştir. Çünkü birçok staj ve iş imkânı yaratılabilmektedir. Öğrenciler uluslararası bir diplomaya sahip olmanın yanı sıra uluslararası bir kariyer fırsatı da yakalamaktadır. Yüzölçümü 312,679 olan ülkenin nüfusu yaklaşık olarak 35 milyondur. 1999 yılında NATO üyesi olan ülke 2004 yılından beri de Avrupa Birliği üyesidir. Ülkede istikrar her alanda mevcuttur. Birçok uluslararası şirket yatırımlarını bu ülkeye yapmaktadır. Konumunun da stratejik olması sebebiyle Polonya yatırımcılar için bir cennettir. En çok teknoloji şirketlerinin tercihleri Polonya yönünde olmaktadır. Gençler için hem staj hem de iş olanakları bulunmaktadır. Eyalet sistemi ile yönetilen ülkede toplam 16 eyalet mevcuttur. Ülkede ana dil Lehçedir. Ancak İngilizce de oldukça yoğun bir şekilde konuşulmaktadır. Ülkede Almanca’da konuşulan diller arasında yer almaktadır. Lisans, yüksek lisans, doktora olanakları vardır. Lisans tamamlama mümkün değildir.

Polonya’da eğitim Türkiye’den öğrenciler tarafından en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Öğrencilerin yurtdışı eğitimde aklına gelen ilk ülkedir. Birçok Türk öğrenci burada ki üniversitelerden mezun olmuştur. Öğrenci odaklı eğitim verilmektedir. Dünyada birçok başarı elde etmiş ünlü bilim insanları, yazarlar bu ülkede eğitim almıştır. Mesleki açıdan öğrencilerin kendilerini yetiştirmesi açısından titiz davranılmaktadır. Öğrenciler hem bilgi hem de uygulamada başarıyla yetiştirilmekte ve kendi seçtiği sektöre daha hızlı adapte olabilmeleri sağlanmaktadır. Staj olanakları ile de tecrübesine tecrübe katan öğrenciler ülkemize geri döndüklerinde en kaliteli kurumlarda yönetici düzeyinde iş bulabilmektedirler. Polonya’nın dünya standartlarında üst sıralarda yer alan üniversitelerinden mezun olan tüm öğrenciler kendi mesleklerinde mutlaka fark yaratmayı başarmaktadır. Başarıya giden yolda Polonya’yı ve üniversitelerini öne çıkartan birçok farklı avantaj mevcuttur. Yurt olanakları caziptir. Diğer ülkelere göre fiyatları uğundur. Yaşam maliyetleri açısından Euro bölgesi olmasına rağmen hala zloti kullanması sebebiyle ekonomiktir. Öğrenciler ortalama aylık 500 Euro bir bütçe ile geçinebilmektedirler. Diğer avantajlara da kısaca  bir göz atalım:

 • Avrupa Birliği diploması
 • Dünya sıralamasında ilk 500 ve ilk 1000’de yer alan; kaliteli eğitim sunan üniversiteler olmaları
 • Diğer ülkelere göre ekonomik yıllık harç ücretleri
 • İngilizce eğitim imkanı
 • Lise diploması ile başvurunun mümkün olması
 • YÖK Tanınırlığı olan üniversiteler olması
 • Haftada 20 saat çalışma izni verilmesi
 • Lisans eğitimi bittikten sonra +1 yıl daha oturum izni verilmesi
 • En son teknoloji ile eğitim olanakları, teknoparklar
 • Üst düzey laboratuvarlar, klinik imkanlar
 • Staj olanakları

Polonya’da üniversite tercih sebepleri arasında yer alan birçok nedeni saydık. Ülkenin güvenli olması ve vizenin hızlı çıkması da bu sebeplere rahatlıkla eklenebilir. Tüm bu olumlu özellikler ülkenin hızla popüler hale gelmesini sağlamıştır. Ayrıca güvenlik konusunda da herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir. Dünyanın en güvenli ülkeleri arasında yer almaktadır. Hem öğrenciler hem de aileler bu konuda kendilerini rahat hissetmektedirler. Polonya kültürel ve sosyal aktiviteler açısından da öğrencilere zengin seçenekler sunmaktadır. Burada eğitim alan öğrenciler uluslararası bir çevreye sahip olmakta ve farklı kültürlerle birarada yaşamayı öğrenmektedirler. Kültürel bir zenginleşme ve bireysel bir farkındalık yaşamaktadırlar. Hayallerinin ötesine geçmek isteyenler arasında sen de yer alıyorsan Polonya’da üniversite fırsatını kaçırma. YÖK tarafından tanınan, dünya sıralamasından düşmeyen kaliteye sahip bu üniversitelerin öğrencisi olma şansına sahip ol.

Polonya’da eğitim almanın tercih nedeni kalitedir. Bu üniversitelerden mezun olan öğrenciler sadece Türkiye’de ki kurumların yönetim kadrolarında değil tüm dünyada kendilerine iş bulma imkanına sahiptirler. Aldıkları eğitim alanı ne olursa olsun diledikleri ülkede çalışabilmektedirler. Böylece çok daha yüksek yaşam standartlarına sahip bireyler olmaktadırlar. İngilizce bilen öğrenciler IELTS 5.5 alarak direk üniversitelere başvuru yapabilirler. B2 seviyesinde İngilizce size başlangıç için yeterli olacaktır. Böylece hazırlık eğitimi alarak sene kaybı yaşamamış olurlar; ancak ilk yıl için bizlerin tavsiyesi ülkeye alışma yani ortyantasyon sürecini kolaylaştırmak adına hazırlık eğitimi alınmasından yanadır. Üniversitelerin bölümlere göre kabul şartları bulunmaktadır. Lise eğitiminizin önemi oldukça fazladır. Üniversiteler lise eğitiminde almış olduğunuz notlar ile yakından ilgilidirler. Güzel sanatlar alanlarında da portfolyolar mevcuttur. Skype üzerinden mülakat yapan üniversiteler de bulunmaktadır. Bir akademisyen sizden kendinizi tanıtmanızı, Polonya ve Polonya üniversiteleri seçme sebeplerinizden bahsetmenizi ister. Polonya hakkında ne tür bilgilerinize sahip olduğunuzu sizlere sorabilir. Korkulacak bir mülakat değildir. Polonya üniversitelerinde eğitim almaya karar verdiğinizde danışmanlarımız size bu konuda yol göstereceklerdir.  Öğrenciler genellikle ders notları ile şartlı kabul sağlanmakta ve hazırlık eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra üniversite eğitiminize başlayabilmektedirler. Lehçe eğitim de alınabilir ancak tavsiye etmemekteyiz. Lehçe öğrenilmesi açısından son derece zor bir dildir. 1 yılda öğrenilebilmesi ve akademik olarak bu dilde üniversite eğitimi alınabilmesi mümkün olmamaktadır. Lehçe öğrenmek mutlaka gerekecektir. Bazı verilere göre dünyanın en zor 3. Dili olma özelliğini taşımaktadır. Slav dillerine hakim olanların biraz daha hızlı bir şekilde öğrenebildiği gözlemlenmektedir. Ancak bu dil yapılarının benzerliğinden kaynaklanmaktadır. Diğer ülkelerden gelen öğrenciler açısından durum bu şekilde değildir. Ancak eğitim süreci içerisinde elbette ki kendinizi anlatacak duruma gelmektesiniz ve de gelmelisiniz.

Tıp, tüm öğrencilerin ve velilerin en çok tercih ettiği bölümdür. Dünyada ki en prestijli bölümler sıralamasında zirvededir. İnsan hayatının ön planda olduğu, hümanist bir bilimdir. Çok büyük emek istemektedir. Eğitim almak isteyen öğrenciler tüm hayatlarının merkezine bu eğitimi almalı ve sürekli kendini geliştirmek için ders çalışmalıdır. Hiç bitmeyen bir eğitim sizi beklemektedir. Tıp alanında her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmakta ve doktorlar da bu gelişmeler ile ilgili kendilerini daima ilerleterek bilgilerini dinamik tutmak zorundadırlar.  Polonya’da tıp alanında eğitim alabileceğiniz ve lise diploması ile kayıt olabileceğiniz birbirinden kaliteli üniversiteler sizi beklemektedir. Dünya sıralamasında yer alan bu üniversitelerden mezun olmak isteyen öğrenciler İngilizce eğitim alabilmektedirler.  Jegiellonian üniversitesi Tıp eğitiminde ki en başarılı kurumdur. Burada eğitimler son derece zordur. Lisede sayısal alt yapısı oluşmuş öğrenciler bu üniversiteleri tercih etmelidir. Not ortalamaları 90’ın altında olmamalı ve kimya, biyoloji gibi alan derslerinde de bu yönde rakamlar söz konusu olmalıdır. Buna rağmen eğitim kalitesinin ve zorluğunun yüksekliği bu okula kabulden de öte mezun olabilmeyi zorlaştırabilmektedir. Varşova üniversitesi, Lodz üniversitesi, Gdansk Üniversitesi, Poznan üniversitesi yine en çok tercih edilenler arasında yer alan kaliteli okullardır. Türk öğrenciler genel olarak Lodz şehrinde yer alan ‘’Lodz Tıp’’ tercih etmektedirler. Üniversitelere girişte bir bilim sınavı yapılmaktadır. Bu sınavda başarılı olamayan öğrenciler bilim hazırlığı eğitimi alacaklardır. Bilim hazırlığını başarıyla tamamlayanlar tıp eğitimine direkt olarak başlayabilirler. Ancak bilinmesi gereken en önemli konu lise not ortalaması ve alan dersleri (kimya, biyoloji vb. ) 55 altında ise Foundation Class yani; ‘’Bilim Hazırlığına’’ dahi kabul almak mümkün değildir. Bu öğrenciler diğer alanlarda üniversite seçeneklerine yani lise başarısına uygun olan bölümlerde eğitim alabilmektedirler. Fiyatlar da 10.000 Euro ile 13.000 Euro arasında değişmektedir.

Avrupa’da diş hekimliği en az ‘’Tıp’’ kadar öğrenci almaktadır. Hatta fiyatlar açısından değerlendirdiğinizde Polonya’da diş hekimliği yıllık harç ücretlerinin tıp fakültesinden fazla olduğunu görebilirsiniz. Diş hekimi olan öğrenciler bir sağlık kurumuna bağlı çalışabilecekleri gibi kendi muayenehanelerini açarak kendi işlerinin patronu olabilmektedirler. Bu sebeple de diş hekimliği bölümü oldukça caziptir. Herkes bir gün mutlaka diş hekimine gidecektir. Bu sebeple kazancı da muazzam yüksektir.  Polonya’da alınan diplomalarla hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın diğer ülkelerinde denklik almak mümkündür. Lise diploma not ortalaması ve sayısal alan derslerinin her yıl için not derecesinin yüksek olması kabul şartıdır. Hazırlıktan sonra bilim sınavı yapılmaktadır. Bilim sınavında başarılı olamayanlar bilim hazırlığı eğitimini bir yıl boyunca alacaklardır. Hayallerinin ötesinde bir eğitim için hazırsan hemen harekete geç ve kayıt sürecini kaçırma. Diş hekimleri arasında ki yerini şimdiden ayırt. Diş hekimliği eğitimleri fiyatları yıllık olarak üniversiteye göre değişmekle birlikte ortalama 11.000 ile 13500 Euro arasındadır. Kaliteli eğitimden ödün vermeyen üniversitelerde kendi mesleğinde en iyiler arasına girebilecek donanıma sahip olarak mezun olacaksın.

Polonya’da Eczacılık eğitimleri İngilizcedir. Lise diplomasına göre öğrenci kabul etmektedir. En çok tercih edilen üniversiteler arasında yer alan LODZ ve Varşova Tıp Üniversitelerdir. Yıllık harç ücretleri 9500-10500 Euro aralığında değişmektedir. Eczacılık mesleğini seven ve bu alanda uluslararası kalitede eğitim almak isteyen öğrenciler ilk 1000’de yer alan bu üniversitelerde geniş araştırma olanakları, en son teknoloji laboratuvarları ile tanışacaklar. Kendi mesleğinde en iyi olabilmek için en doğru tercih Polonya üniversiteleridir. YÖK tarafından da tanınmaktadır. Ayrıca Avrupa Birliği Diploması sayesinde size son derece önemli bir kariyer imkanı sağlamaktadır. Birçok mezun uluslararası ilaç firmalarında yönetici olarak görev almaktadır. Dileyen kendi eczanesini de açabilmektedir. Türkiye’de yapılan sınavlara girmeden bu üniversitelerde eğitim alabilirsiniz. Ancak üniversiteler hazırlıktan sonra bilim sınavına mutlaka tabi tutmaktadırlar.

İnşaat mühendisliği dünyanın en eski mühendislik alanıdır. Hem ulusal hem uluslararası alanda rahatlıkla iş olanaklarına sahip olacağınız bu alanda eğitim almak istiyorsanız Polonya üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Polonya’da yer alan Varşova Teknoloji Üniversitesinde ki İnşaat Mühendisliği bölümü yer almaktadır. Yıllık harç ücretleri 4000 Euro’dur. Eğitim dili İngilizcedir. Eğer dil yeterliliğiniz yoksa bir yıllık hazırlık eğitimi alabilmeniz mümkündür. Lise diploması ile başvuru yapılabilmektedir. Ancak mühendislik alanlarında eğitim alacak öğrencilerin Fizik ve Matematik notlarının 100’lük sistemde 55’in altında olmaması gerekmektedir. Bu durumda hazırlık eğitiminden sonra okul kabulü alması mümkün olmayacaktır. Yurtdışında ve özellikle Avrupa üniversitelerinde eğitim almak isteyen öğrenciler daha lise döneminde buna uygun şekilde iyi bir alt yapı oluşturmalı ve lise eğitimlerine önem vermelidirler. Gidecekleri alanlara göre lise türü seçimi yapmalıdırlar. Polonya hiçbir şekilde açık lise mezunu öğrenci kabul etmemektedir. Sözel ya da eşit ağırlık alanlarından mezun olan, meslek liselerinden mezun olan öğrenciler sağlık ve mühendislik alanlarını tercih edemiyorlar. Meslek lisesi mezunları sadece kendi alanlarında ki seçimlerde değerlendirmeye alınsa da kabul ihtimalleri ne yazık ki çok yüksek değil. Bu nedenle çok erken dönemlerde eğitim ve kariyer planlaması yapılmalıdır.

Polonya’da mimarlık eğitimi alabilecek öğrencilerin bir portfolyosu olması gerekmektedir. Yine fizik ve matematik yeterliliklerinin de geçerli bir puan dahilinde olması önemlidir. İngilizce Mimarlık eğitimleri mevcuttur. Öğrenciler hazırlık dâhil toplamda 5 yıl eğitim almakta ve donanımlı bir şekilde mezun olmaktadırlar. Polonya’da Mimarlık eğitiminde Lodz Teknoloji üniversitesi en çok tercih edilen okuldur. Mimarlık ve Şehir Planlama bölümünün yıllık harç ücreti 4000 Euro’dur.

Makine Mühendislerinin çalışma alanları oldukça geniştir. Ancak dil eğitimi ve yurtdışı eğitim oldukça büyük avantaj sağlamaktadır. Öğrencilerin bu bölümü bitirdikten sonra spesifik bir konuda yüksek lisans yapmalıdırlar. Böylece çok daha profesyonel ve net bir kariyere sahip olacaklardır. Bir de uluslararası staj ve iş tecrübeleri ile kariyerinizde daha hızlı ilerlersiniz. Yurtdışında yüksek lisans yapan, uluslararası iş tecrübeleri edinen ve dil bilen mühendisler kurumsal firmaların tepe kadrolarında görev almaktadır. Yaşam standartları da meslektaşlarından kat kat daha yüksek olmaktadır.  YÖK tarafından tanınan ve dünya sıralamasında yer alan üniversitelerden mezun olan öğrenciler hem Türkiye’de hem de Avrupa’da çalışma şansına sahip olabilmekte ve denklik alabilmektedirler.

Polonya’da elektrik mühendisliği eğitimleri İngilizcedir. İş olanaklarının fazla olduğu; kendi işini yapabilme fırsatı sunan bir alandır. Bu nedenle öğrenciler tarafından en çok tercih edilen mühendislikler arasında yer almaktadır. Varşova Teknoloji üniversitesinde İngilizce elektrik mühendisliği eğitimi mevcuttur. Yıllık harç ücretleri 3000 Euro’dur. Öğrenciler öncelikle hazırlık eğitimi almalıdırlar. Eğer IELTS 5.5 seviyesinde İngilizcesi varsa direkt olarak üniversite başvurusu da gerçekleştirebilirler. Her üniversitenin farklı kabul kriterleri mevcuttur.

Polonya bilgisayar ile ilgili tüm alanlarda oldukça kaliteli eğitim olanakları sağlamaktadır. Özellikle yazılım, bilgisayar mühendisliği gibi bölümler uluslararası birçok ülkeden öğrenci almaktadır. Ayrıca Google gibi büyük firmalar bu ülkeye yatırım yapmaktadır. Öğrenciler için staj ve mezunlar için iş olanakları mevcuttur. Teknoparklar ile de dikkat çekmektedir. Dünya sıralamasında ki İngilizce eğitim veren üniversitelerde dahil olmak üzere birçok seçenek bulunmaktadır. Sende hayal ettiğin eğitimi Polonya’da al; geleceğin için bugünden sağlam temeller at. Polonya’da Bilgisayar Mühendisliği yıllık harç ücretleri ortalama 4000 Euro’dur.

Polonya’ya Türkiye’den her gün uçuş mevcuttur. Polonya’ya en uygun uçuş biletlerini satın alabilmek için gidiş tarihini erkenden belirlemek önemlidir. Uçak biletlerini erken almak avantaj sağlamaktadır. Sadece İstanbul’dan uçuş bulunmaktadır. Uçuş ortalama 3 saat sürmektedir. Polonya ile Türkiye arası 2878 km’dir. Arabayla 29 saat sürecektir. Bu sebeple uçak en iyi çözümdür. Ancak tabi gerekli izinler alınarak; araç ile gitme şansınız da mevcuttur.

Üniversite seçimleri ile ilgili bizlerden profesyonel destek almak isterseniz sizlere bir telefon kadar yakınız. Profesyonel eğitim danışmanları ile görüşerek hem seçeceğiniz mesleğe hem de kabul alıp alamayacağınıza dair bilgilere sahip olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Üniversite eğitiminin nokta atışı bir şekilde planlanması ve gelecekte en çok kazandıracak bölümlerin hedeflenmesi konusunda en doğru seçimi yapabilmek için bizlerle görüşebilirsiniz. Polonya üniversitelerinde Avrupa’da eğitim almanın size katacağı donanım ile kendinize uluslararası fırsatlar yaratabilirsiniz.

Doğu Avrupa’nın en kalabalık modern ülkelerinden birinde, kaliteli ve prestijli bir üniversite eğitimi almak istiyorsanız Polonyayı tercih edebilirsiniz. Polonya’nın resmi dili Lehçedir. Eğitim dili genellikle ingilizce ve Lehçedir. Sokrates ve Erasmus sistemiyle öğrenci değişim programlarından faydalanabilirsiniz.

Polonya’da üniversite hayalinizi gerçekleştirmek için lise mezunu olmanız yeterli olmaktadır. Tıp altı sene, Eczacılık 5 sene ve öteki lisans bölümleri üç yıldır. Yök denklik sağlamaktadır. Eğitim dilinizi lehçe şekilde tercih edersiniz eğitim harcınızdan indirim yapan bir sisteme sahiptir. Diploma Avrupa Birliği diplomasıdır. Polonya’da okuma yazma oranı %98 dir.

Tarihi yapısı, tabii doğa parkları, kültür mekanlarıyla Avrupa ülkesi olarak kendini kanıtlamaktadır. Eski adıyla Lehistan olarak Polonya Osmanlı döneminde ticari ilişkilerde bulunmuş ve bu açıdan tarihi izleri de yansıtmaktadır.

Polonya Varşova Krakow Poznan şehirlerinde Tıp Eczacılık Diş Hekimliği Fizik Tedavi Okumak arzulayan Adaylara Eurostar Güvencesiyle Polonya üniversite Kayıt vize Notifikasyon işlemlerinizde Rehberlik sağlıyor .

Bilinen üniversiteler içinde; Varşova Teknik üniversitesi, Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji üniversitesi, Varşova ekonomi üniversitesi, Lazarski üniversitesi, Poznan Güzel Sanatlar Akademisi, Poznan Tıp Bilimleri üniversitesi, Wroklav Tıp üniversitesi…

Ayrıntılı bilgi için tıklayın…

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

 • Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.
 • Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.
 • Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.
 • Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.
 • Konaklamanızı ayarlıyoruz.
 • Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
 • Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
 • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
 • Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Polonya'da Üniversite Akreditasyonlarımız

jagiellon-universitesi-logo
krakow-teknoloji-universitesi-logo
varsova-ekonomi-universitesi-logo
varsova-teknoloji-universitesi-logo

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
whatsapp1