Krakow Teknoloji Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Krakow Teknoloji Üniversitesi

  1910 yılında kurulmuştur. 1945 yılında bugünkü adını almıştır. Krakow Teknoloji Üniversitesi, modern teknolojiler üzerine eğitimi ile Polonyadaki üniversiteler içinde açık ara bir numaradır. Uluslararası eğitim kalitesi değerlendirmelerinde dünyanın enfazla 500 üniversitesi içinde gösterilen Wroclaw Teknoloji üniversitesi, Avrupa’da da kendine 185. sırada yer bulmuştur. Avrupalı öğrenciler sebebi ile yurtdışı üniversite eğitimi için azami tercih edilen Polonya üniversiteleri arasında yer piyasa Wroclaw Teknoloji üniversitesi, eğitim kalitesi defalarca tescil edilmiş seçkin bir yükseköğretim kurumudur. Kayıtlı 35 bin öğrencisi ile Polonyada eğitim verici en büyük eğitim kurumlarından biri olan Wroclaw Teknoloji üniversitesi, aldığı kaliteli eğitimle ciddi pozisyonlarda görev almanın getirdiği sorumluluğu kaldırabilecek uzmanlar yetiştirmektedir. Polonyadaki üniversiteler ile oldukça çok bilimsel araştırmaya imza atan Wroclaw Teknoloji üniversitesi aynı sürede Avrupa Birliği nedeni ile koordine edilen çalışmaları da eşzamanlı olarak yürütmektedir. Bilişim teknolojileri ve bilgisayar bilimleri bunun gibi alanlarda Avrupa’nın en mühim eğitim kurumlarından birisi olan üniversite, elektronik ve mekanik üzerine yaptığı araştırmalarla da uluslararası bilim çevrelerinin takip ettiği bir isimdir. öğrencilerine yurtdışında eğitim ve staj meselesi için birçok değişik alternatif sunan üniversite bununla birlikte uluslararası projelerde görev alma imkanı da sağlamakta.

  Wroclaw Teknoloji üniversitesi; Avrupa Teknoloji öğrencileri Kurulu(Board of European Students of Technology, BEST), Teknik Deneyim için Uluslararası öğrenci Değişim Birliği bunun gibi çok sayıda organizasyonun üyesidir. üniversite üyesi bulunduğu müstakil öğrenciler Birliği(ındependent Students Union), Uluslararası ekonomi ve Ticaret öğrencileri Derneği(ınternational Association of the Economy and Commerce Students, AıESEC), üniversite Bilgisayar Bilimleri Derneği(University Computer Science Association, ASı), Erasmus öğrenci Ağı(Erasmus Student Networ, ESN) bu gibi birçok organizasyonun üyesidir. üniversitenin uluslararası bağlantıları öğrencilere mezuniyet sonrası iş imkanlarını değerlendirme de büyük avantaj sağlamaktadır. Polonyada üniversite tercihlerinin ilk isimlerinden biri olan Wroclaw Teknoloji üniversitesi, yurtdışı üniversite eğitimi için yabancı öğrencilerin de en çok tercih ettiği eğitim kurumları arasındadır. çağdaş teknoloji, biyotibbi mühendislik, nanoteknoloji, moleküler biyoloji, bilişim teknolojileri, bilgisayar bilimi, bilgisayar ağları ve internet teknolojileri gibi gelecekte daha da önem kazanacak bölgelerde uygar ekipmanlarla Avrupa standartlarında yükseköğretim programları sunan Wroclaw Teknoloji üniversitesi¸ oldukça çok teknolojik araştırma merkezini de bünyesinde barındırmakta.

  Hidrojen hücreli enerji çeşitleri, mikrobiyoloji, besin güvenliği, polimer katkılı sanayi, alternatif enerji kaynakları, ekosistem koruma, nanoteknoloji, mekanik ve gelecek senelerde dünya çapında büyük ciddiyet kazanacak olan pek çok aşırı bilimsel alanda geniş içerikli çalışmalar yürüten Wroclaw Teknoloji üniversitesi, öğrencilerine uluslararası projelerde vazife alarak mezuniyet sonrası büyük bir prestij sahibi olma imkanı sunmaktadır. Avrupa’nın en modern, prestijli üniversitesinde eğitim almak istemez misin? O halde kariyerin için hemen karar vermelisin. Zamanı lehine çevir, Eğitim hayatına ilk adımını at. Gelecek senin Kariyer senin her şeyin…


  Fakülteler

  • Mimarlık Fakültesi
  • İnşaat Mühendisliği Bölümü
  • Kimya Mühendisliği Bölümü
  • Elektronik Bölümü
  • Elektronik Mühendisliği Fakültesi
  • Maden ve Jeoloji Fakültesi
  • Çevre Mühendisliği Fakültesi
  • Bilgisayar Bilimi ve Yönetimi Bölümü
  • Maden Mühendisliği Bölümü
  • Makine Fakültesi
  • Teknoloji Temel Bilimleri Fakültesi
  • Elektronik ve Fotonik Fakültesi
  • Temel Bilimler Bölümü
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1