Gdansk Stanislaw Moniuszko Müzik Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Gdansk Stanislaw Moniuszko Müzik Üniversitesi

  Gdansk Stanislaw Moniuszko Müzik Üniversitesi 1947 yılında Devlet Müzik Yüksekokulu şekilde kurulmuştur. 1967 yılında bugünkü kimliğine kavuşmuştur. Klasik müzik üzerine yoğunlaştığı eğitim programlarına Caz müziği de ekleyen Gdansk Stanislaw Moiuszko Müzik üniversitesi, uluslararası müzik çevrelerinin yakından takip ettiği ve kendi sahasında oldukça çok ödül almış akademisyenlere ev sahipliği yapmaktadır. Dünyaca meşhur senfoni orkestrası şeflerinden ödüllü ses sanatçılarına kadar müzik tarihinin ciddi isimlerini yetiştiren üniversite, Avrupa standartlarındaki eğitimiyle Polonyada eğitim verici en prestijli müzik akademisidir. Polonyadaki üniversiteler arasında müzik eğitiminin ilk adresi olan Gdansk Stanislaw Moiuszko Müzik üniversitesi, uluslararası seviyede tanınan pek çok aşırı sanatçıya eğitim vermiştir.

  Üniversite uluslararası çok sayıda müzik organizasyonunda aktif vazife almakta ve sene arasında çeşitli faaliyetler düzenlemektedir. iki yada 3 yılda bir düzenlenen uluslararası klasik müzik festivalleriyle dünyanın dört bir yanından gelen klasik müzik severleri ağırlayan Gdansk Stanislaw Moiuszko Müzik üniversitesi, piyano sahasında da uluslararası katılım gösterilen yarışmalar tertiplemektedir. Atölye(Workshop) çalışmaları da oluşturan Gdansk Stanislaw Moiuszko Müzik üniversitesi, müzik hayatının başında olan genç müzisyenleri büyük ustalarla tanıştırmakta ve bilirlikte çalışma imkanı sunmaktadır. Dünyanın pek çok saygın akademisinde vazife yapan akademisyenlerin katılımı ile gerçekleşen atölye çalışmaları, Polonya üniversiteleri vasıtası ile da yakında takip edilmekte. üniversitenin 90 binin üstünde bilimsel yayına yer verdiği kütüphanesi de,Polonya üniversiteleri içinde müzik alanındaki en geniş akademik kaynaktır. Polonyada eğitim sağlayan çok sayıda yükseköğretim kurumunun faydalandığı üniversite kütüphanesi ayrıca Avrupa’nın saygın akademilerinden gelen araştırmacılara da kapılarını açmaktadır.

  Gdansk Stanisloaw Maoniuszko Müzik üniversitesi’nin yurtdışında tanınan akademisyenleri klasik ve Caz müziğin en ünlü isimleriyle beraber verdiği konserler Polonyalılar sebebi ile da yoğun talep görülmektedir. üniversitenin kendine ait olan kayıt stüdyosu sene içinde düzenlenen ve müzikseverlerin takdirini çeken bazı konserleri kayıt etmekte ve yapılan kayıtlar üniversitenin müzik arşivinin daha da genişlemesine destekçi olabilmekte. Uluslararası oldukça çok talebe birliği ve akademik eğitim işbirliği organizasyonuna üye olan Gdansk Stanislaw Moniuszko Müzik üniversitesi, Erasmus programı üyesi olarak öğrencilerine yurtdışında yer alan saygın müzik okullarında eğitim alma fırsatı da sunmaktadır. üniversitenin Polonyada eğitim verici en kaliteli yükseköğretim kurumu olduğu bunun gibi adından Avrupa’da da söz ettirmesi, Avrupa’nın oldukça çok değişik ülkesinde eğitim gören öğrencilerin de yurtdışı üniversite eğitimi için Gdansk Stanislaw Moniuszko Müzik üniversitesi’ni tercih etmesini sağlamıştır. mektep içerisinde faaliyet belli eden Lehçe kursu, yabancı öğrencilere üst düzey dil eğitim programları sunmaktadır. Avrupa’nın en modern, prestijli üniversitesinde eğitim almak istemez misin? O halde kariyerin için hemen karar vermelisin. Zamanı lehine çevir, Eğitim hayatına ilk adımını at. Gelecek senin Kariyer senin her şeyin…

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1