Szczecin Teknoloji Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Szczecin Teknoloji Üniversitesi

  1946 yılında Mühendislik Okulu olarak kuruldu. 1955 yılında bugünkü adını alarak üniversite statüsünü kazanmıştır. Avrupa’nın ve Polonya’nın en iyi okullarından biridir. Uluslararası denkliği olan bir okuldur. Bu nedenden dolayı yabancı öğrenciler tarafından tercih edilen bir üniversitedir. Yaklaşık 13000 den çok talebe eğitim görülmektedir. 44 ayrıcalıklı branşta diploma ve sertifika programı sunmaktadır. Uluslararası pek çok fazla bilimsel araştırma projesinde yer alan Szczecin Teknoloji üniversitesi, Avrupa’nın en saygın üniversite ve enstitüleriyle işbirliği anlaşmaları imzalamıştır. öğrencilerine yurtdışında eğitim konusunda geniş seçenekler sunan üniversite bununla beraber staj konusunda da çok sayıda farklı olanak sağlamakta. Akreditasyon sürecini uzun zaman önce tamamlayarak Avrupa standartlarındaki eğitimini tescilleyen Szczecin Teknoloji üniversitesi¸ uluslararası eğitim birliği organizasyonlarının da aktif bir üyesidir.

  1.100 akademisyen ile öğrencilerine modern gelişmeler doğrultusunda sürekli güncellenen yükseköğretim programları sunan Szczecin Teknoloji üniversitesi¸ bünyesinde 300’e yakın profesör bulundurmaktadır. Avrupa Birliği yönünden desteklenen pek çok araştırma projesinde vazife piyasa Szczecin Teknoloji üniversitesi profesörleri, öğrencilerin uluslararası bilimsel araştırma çalışmalarında yer almasını da sağlıyor. Biyo-Teknoloji, Deniz Teknolojileri ve Yiyecek Bilimi gibi teknolojik gelişmeler doğrultusunda dünya genelinde ciddiyet kazanan alanlarda seçkin eğitim programları sunan üniversite, geleceğin meslekleri olarak nitelendirilen alanlarda uzmanlar yetiştirmektedir. Polonyada üniversitelerin örnek aldığı eğitim programları geliştiren Szczecin Teknoloji üniversitesi, öğrencilerine geniş araştırma olanakları sunmaktadır. En son teknoloji ürünü ekipmanlarla desteklenen araştırma merkezleriyle Avrupa’nın takip ettiği araştırmalara imza atanSzczecin Teknoloji üniversitesi, yurtdışı üniversite eğitimi için yabancı öğrencilerin giderek artan talebiyle karşı karşıyadır.

  Sosyokültürel imkanlarıyla da Avrupa standartlarında bir üniversite olan Szczecin Teknoloji üniversitesi, çağdaş spor tesisleri ve bilgisayar merkezlerine sahiptir. Teknoloji üniversitesi Kampüsü öğrencilerin ders dışındaki zamanlarını farklı aktiviteler ile değerlendirebileceği oldukça çok çağdaş tesis bulundurmakta. Avrupa’nın en köklü üniversitelerinden Wroclaw üniversitesinde talebe olmak bundan sonra çok aşırı kolay. sadece karar ver ve adımlarını at Hayallerini gerçekleştirmenin yolu kararlı olmaktan geçiyor…Sen de kararını ver ve kariyerine doğru koş…


  Fakülteler

  • Biyoteknoloji ve Hayvancılık Fakültesi
  • İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Fakültesi
  • İktisat Fakültesi
  • Elektrik Mühendisliği Fakültesi
  • Bilgisayar Bilimleri Bölümü
  • Makine Mühendisliği ve Mekatronik Mühendisliği
  • Çevre Mühendisliği ve Tarım Bölümleri
  • Gıda Bölümleri ve Su Mühendisliği Fakültesi
  • Teknoloji ve Deniz Ulaştırması Fakültesi
  • Kimyasal Teknoloji ve Mühendislik Bölümü
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1