Gdynia Denizcilik Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Gdynia Denizcilik Üniversitesi

  Avrupa’nın en fazla okullarından biridir. Akreditasyonu bulunan bir üniversitedir. Yurtdışında birçok okulla işbirliği halindedir. öğrencilerin tam donanımlı, yüksek kalitede eğitim almalarını sağlayacak, onların sosyalleşmelerini sağlayacak alanlar, laboratuvarlar mevcuttur. Sende Avrupa’da bir okulda okumak istiyorsan Polonya tam sana göre. Sırf kararlı ol ve geleceğine doğru adımlarını at. Dilersen Gdynia Denizcilik üniversitesi meselesinde kısaca bilgi almaya ne dersin…

  1920 yılında kurulmuştur. Eğitim kalitesi ve öğrencilerine sunduğu teknik imkanlarla ıSO:9001 kalite Sertifikası almaya hak kazanmış sayılı Polonya üniversiteleri içinde olan Denizcilik üniversitesi denizcilik üzerine verdiği eğitimle sırf Polonyadaki üniversiteler arasında değil, Avrupa genelinde bir markadır. Avrupa üniversiteler Birliği (European University Association, EUA), Uluslararası Denizcilik üniversiteleri Birliği (ınternational Association of Maritime Universities, ıAMU) ve Uluslararası Denizcilik Organizasyonu (ınternational Maritime Organization, ıMO) bu gibi uluslararası organizasyonların daimi katılımcısı olan Gdynia Denizcilik üniversitesi, tartışmasız Polonyada eğitim sağlayan en kaliteli denizcilik akademisidir. Denizcilik alanı için en üst düzey kadrolardan uygar teknolojiler hakkında uzmanlaşmış teknik personellere kadar epey bir geniş bir alanda uzmanlar yetiştiren üniversite, uluslararası denizcilik alanı için oldukça ciddi bir isim haline gelmiştir. Simülasyon teknolojilerinden bilgisayar yazılımlarına eğitim programlarına modern denizcilik sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan uygulama içeriğini de başarılı bir biçimde entegre eden Gdynia Denizcilik üniversitesi¸ uluslararası denkliği bulunan diploma ve sertifika programları sunmaktadır.

  4 fakültesinin tamamında Avrupa Kredi Transfer Sistemi (European Credit Transfer System, ECTS) kapsamında eğitim veren Gdynia Denizcilik üniversitesi, yabancı öğrencilerle birlikte yekün 8 bin öğrenciye eğitim vermektedir. Bilimsel yöntem ışığından en son teknolojileri kullanarak araştırmalar oluşturan ve öğrencilerine kendi projelerini uluslararası arenada tanıtma imkanı sunan üniversite, kaynak aktarımları ile uygulama alanında uygar devre uygun donanımlara sahip olmayı başarmıştır.

  Üniversitenin yurtdışından çok talep görmesinin en büyük sebeplerinden biri de, bu kadar kaliteli eğitim programlarını Polonya üniversite fiyatları ile karşılaştırıldığında son derece avantajlı eğitim ücretleriyle sunmasıdır. üniversite yönetimi okulun eğitim ücretlerini Polonya üniversite fiyatları doğrultusunda tutmak için büyük gayret sarf etmekte ve eğitim kalitesinin parayla ölçülemeyeceğini herkese göstermektedir. Sahip bulunduğu modern teknoloji ürünü teknik donanımla öğrencilerine denizcilik endüstrisi için vazgeçilemeyecek kadar önemi bulunan bilgisayar teknolojileri meselesi için kapsamlı eğitim programları sunan Gdynia Denizcilik üniversitesi, kendi simülasyonlarını geliştirmek için de çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası denkliği bulunan diploması ile denizcilik sektöründe aranan personelleri yetiştiren Gdynia Denizcilik üniversitesi, denizcilik üzerine eğitim için tercih edilebilecek en kaliteli üniversitelerden biridir.


  Fakülteler

  • Gemi Elektrik Mühendisliği Fakültesi
  • Deniz Mühendislik Fakültesi
  • Navigasyon Fakültesi
  • Girişimcilik ve Kalite Fen-Edebiyat Fakültesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1