Katowice Silesia Tıp Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Katowice Silesia Tıp Üniversitesi

  Katowice Silesia Tıp Üniversitesi, Polonya’nın güney kesiminde bulunan Silesia Voyvodalığında bulunmaktadır.

  1928 yılında eğitim yüksek okulu şekilde kurulmuştur. 1950 yılında bugünkü adını almıştır. Tıp eğitimiyle Avrupa’nın azami akademileri arasındadır. Katowice Silesian Tıp üniversitesi, modern tıbbi gelişmeler doğrultusunda güncellenen yükseköğretim programlarıyla bulunduğu kadar teknolojiyi yakından takip eden teknik altyapılı hastanesiyle de öğrencilerine uluslararası standartlarda eğitim vermektedir. 2052 öğretmen, 32268 den fazla öğrencisi, 13 fakülte, 23 enstitü, 86 bölüm ve 15 öğretim birimi mevcuttur.

  Uluslararası öğrenci ve akademisyen değişim programları haricinde çok sayıda bilimsel araştırma organizasyonunun da aktif bir üyesi olan Katowice Silesian Tıp üniversitesi, uluslararası denkliği bulunan diplomasıyla parlak bir kariyer vaat etmektedir. Yabancı öğrencilerle beraber yekün 6.500’şöhret üstünde kayıtlı öğrencisi bulunan Katowice Silesian Tıp üniversitesi, öğrencilerine hafta sonu ve uzaktan eğitim benzeri değişik eğitim alternatifleri de sunmaktadır.

  ABD’deki birçok saygın tıp üniversitesi ve hastane ile 1995 yılında girdiği işbirliği anlaşmaları yardımı ile ingilizce eğitim programlarını uluslararası standartlara taşıyan Katowice Silesian Tıp üniversitesi¸ bu günlerde yurtdışı üniversite eğitimi için maksimum tercih edilen Polonya üniversiteleri içinde yer alıyor. ABD’de kariyer yapma imkanı sunan ingilizce eğitim programlarıyla ve yurtdışında staj seçenekleri ile öğrencilerine geniş muhteviyatlı fırsatlar sunan Katowice Silesian Tıp üniversitesi, Polonyada eğitim verici diğer yükseköğretim kurumlarında da görev alma imkanı sağlamaktadır.

  Avrupa standartlarındaki imkanlarıyla öğrencilerin uygar tıp uygulamaları üstünde uzmanlaşarak mezun olmasını sağlıyor. uzman hekimlerle birlikte türlü konsültasyonlara ve operasyonlara katılan öğrenciler, gerçek açıdan deneyim kazanmış profesyonel hekimler olarak mezun olmakta ve uluslararası kariyer fırsatlarını değerlendirmek için yeterli donanıma sahip olmakta. Avrupa’nın ve Polonya’nın azami tıp üniversitelerinden birinde eğitim almak ve kariyer yapmak hepimizin ideali… Sende bu ideale daha da yakın olmak istiyorsan zaman geçmeden karar vermelisin…


  Faküteler

  • Toprak Bilimi
  • Bilgisayar ve Malzeme Bilimi
  • Filoloji
  • Matematik , Fizik ve Kimya
  • Hukuk ve Yönetimi
  • Biyoloji ve Çevre Koruma
  • Sosyal Bilimler
  • Pedagoji ve Psikoloji
  • Radyo ve Televizyon Krzysztof Kieslowski Fakültesi da adlandırılan, Katowice Film Okulu veya Katowice Krzysztof Kieslowski Film Okulu
  • İlahiyat
  • Sanat
  • Etnoloji ve Eğitim Bilimleri
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1