Lublin Teknoloji Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Lublin Teknoloji Üniversitesi

  1953 yılında kurulmuştur. Polonya üniversiteleri içinde teknolojiye yalnızca teorik eğitimde değil uygulama dalında da verdiği önemle tartışmasız açık ara önder olan Lublin Teknoloji üniversitesi, uluslararası bilim organizasyonunun aktif bir üyesi olarak Polonyada üniversite ve enstitülerin de misal aldığı bir kurumdur. 1953’te Mühendislik Fakültesi olarak kurulduğu günden bu güne gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve yükseköğretim programlarını bu doğrultuda geliştiren Lublin Teknoloji üniversitesi, Avrupa Birliği Araştırma Fonu sebebi ile desteklenen birçok bilimsel araştırmanın da merkezi konumundadır. Kaynak aktarımını aralıksız sürdürerek öğrencilerine yeni teknolojileri yakından tanıma ve eğitimleri sırasında uygulama fırsatı sağlayan Teknoloji üniversitesi, açık görüşlü ve dalında profesyonel mezunlar vermektedir.

  Framework programları kapsamında Avrupa’nın en seçkin üniversiteleriyle beraber çalışan Lublin Teknoloji üniversitesi, çağdaş teknolojiler üstündeki uzmanlığı ve modern bilimsel araştırma laboratuvarları ile pek çok araştırmaya kaynak sağlamaktadır. seçenek kuvvet kaynaklı motorlar üzerine yaptığı çalışmalar ile geleceğin teknolojilerinin gelişimine büyük katkı veren Teknoloji üniversitesi, dünya ilim çevrelerinin yakından takip ettiği vizyon sahibi çalışmalar yürütmektedir. üniversitenin uluslararası alanda adından söz ettiren akıllı enerji araştırmaları, Polonyada eğitim verici öteki üniversiteler sebebi ile da yakından takip edilmekte. Etraf ve yaşam Birliği, Avrupa Akıllı Enerji Birliği, bilim Adamları Uluslararası Araştırma örgütü, Sokrates-Erasmus ve Güvenlik Araştırmaları Organizasyonu bunun gibi çok sayıda uluslararası organizasyonda vazife sektör Lublin Teknoloji üniversitesi, öğrencilerine ve akademisyenlerine yoğun şekilde geniş araştırma, eğitim ve kariyer imkanları sağlamakta.

  Yurtdışı üniversite eğitimi için Avrupalı öğrencilerden yoğun ilgi gören Lublin Teknoloji üniversitesi’nin adı, kariyer planlamada direkt başarı manasına gelen bir marka haline gelmiştir. özellikle geleceğin iş grupları üzerine Avrupa standartlarındaki eğitim programlarıyla adından söz ettiren Lublin Teknoloji üniversitesi, yurtdışı üniversite eğitimi için ülkemizdeki öğrencilerin de ilgi gösterdiği yabancı üniversitelerden birisi haline gelmiştir. Teknoloji üniversitesi Kampüsü, öğrencilerin ders dışı zamanları keyifli bir şekilde değerlendirebileceği birçok modern tesisin yer aldığı küçük bir şehir görünümündedir. Polonyadaki üniversiteler arasında sunduğu sosyokültürel imkanlarla da en kaliteli seçenekler içinde yer alan Teknoloji üniversitesi, öğrenci birlikleri yönünden düzenlenen festival ve etkinlere tam destek vermektedir. Polonyadaki üniversiteler ile ortaklaşa düzenlenen birçok spor ve sanat organizasyonuna ev sahipliği yapan üniversite, türlü talebe festivallerinin de en renkli katılımcılarından biridir. Teknoloji üzerinde uzmanlaşmış ekibi nedeni ile hazırlanan uygar altyapılı bilgisayar merkezleri, öğrencilerin yüksek hızda internet bağlantısı ile araştırmalarını modern döneme uygun imkanlarla yapmasını sağlamaktadır. Avrupa’nın en çağdaş, en kaliteli, üniversitesinde öğrenci olmak bundan sonra hayal değil. Karar senin Hayalindeki üniversitede eğitim hayatına merhaba demek senin elinde…


  Fakülteler

  • Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
  • İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Fakültesi
  • İşletme Fakültesi
  • Çevre Mühendisliği Fakültesi
  • Teknoloji Fakültesi Temelleri
  • Makina Fakültesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1