Lodz Tıp Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Lodz Tıp Üniversitesi

  Lodz sıhhat Akademisi şekilde 1950 yılında kurulmuştur. 2002 yılında bugünkü adını alarak yeniden yapılanmıştır. Avrupa’nın da en kaliteli ve en geniş muhteviyatlı tıp üniversitelerinden biri şekilde uluslararası tıp çevrelerinde saygın bir konuma sahip olan Lodz Tıp üniversitesi, 7 tam teşekküllü hastanesiyle Polonya üniversiteleri içinde tartışmasız en kaliteli tercihtir.Tıp, diş hekimliği ve eczacılık konusunda Polonyada eğitim veren en büyük yükseköğretim kurumu olmanın yanı dizi teknolojik ekipmanlarla desteklenen sağlık hizmetleriyle de Avrupa standartlarında hizmet veren Polonya Parlamentosu hastanelerinde her sene 440 binin üstünde konsültasyon yapılıyor. Lodz Tıp üniversitesi’nin seçkin diploması dünya genelinde denk sayılmakta ve mezunlarına uluslararası kariyer imkanlarını değerlendirmede büyük avantaj sağlamakta. Polonyadaki üniversitelerde eğitim gören öğrencilerin de staj için yoğun ilgi gösterdiği ve toplam 3 bin yatak kapasiteli üniversite hastanelerinde uygar tıbbın birçok farklı alanında uygulamaya yönelik eğitim verilmekte.

  Polonyadaki üniversiteler ile ortaklaşa yürüttüğü bilimsel araştırmaları haricinde Avrupa Birliği Araştırma Fonu destekli bireysel çalışmalar da yürüten Lodz Tıp üniversitesi, uluslararası işbirliği anlaşmalarıyla oldukça çok yabancı üniversite ve bağımsız araştırma merkeziyle de ortaklaşa çalışmaktadır. Sokrates-Erasmus öğrenci değişim programları kapsamında Avrupa Birliği üyesi ülkeler ile beraber dünyanın dört bir yanındaki seçkin üniversite ve hastanelere talebe gönderen Lodz Tıp üniversitesi, staj meselesi için da öğrencilerine uluslararası tercihler sunmaktadır. Lodz Tıp üniversitesi öğrencilerine; ABD, Kanada ve Avrupa Birliği üyesi ülkeler ile ortaklaşa yürütülen bilimsel incelemelerde vazife alma ve böylece uzmanlık alanlarında itibar kazanma fırsatı sağlamaktadır.

  Yurtdışı üniversite eğitimi için en kaliteli tercihlerden biri olan Lodz Tıp üniversitesi, tıp alanındaki saygın adı ve yüksek seviyeli eğitim programlarıyla olduğu kadar avantajlı eğitim ücretleri itibarıyla de tercih edilmekte. Polonya üniversite fiyatlarıyla aynı düzen yer piyasa eğitim ücretleri ve Polonya’nın talebe yaşamı için epey bir ekonomik bir memleket olması, yabancı öğrencilerin Lodz Tıp üniversitesi’ne sık talep göstermesine sebep olmaktadır. üniversite her yıl artan talebi karşılamak için altyapı çalışmalarını sürdürmekte ve eğitim ücretlerini Polonya üniversite fiyatlarıyla tıpkı seviyede tutmaya devam etmektedir. Avrupanın en uygar üniversitesinde talebe olmak artık hayal değil. Karar senin Hayalindeki üniversitede eğitim hayatına merhaba demek senin elinde…


  Fakülteler

  • Diş Hekimliği Bölümü ile Tıp Fakültesi
  • Eczacılık Fakültesi
  • Hemşirelik ve Ebelik Bölümü ile Sağlık Bilimleri Fakültesi
  • Biyomedikal Bilimler ve Lisansüstü Fakültesi Eğitim
  • Fizyoterapi Bölümü Bölümü
  • Askeri Tıp Fakültesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1