Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

KAYIT FORMU

Ad & Soyad

E-Posta

Okumak İstediğiniz Bölüm

Telefon

Lise Diploması

Lise Transkript

Pasaport Fotokopisi

Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi

1990 yılında kurulmuştur. devamlı gelişerek ve modern döneme uyarak eğitim anlayışını geliştirmiştir. Akreditasyonu olan bir okuldur. Bilimsel incelemelerde bulunan ve bu anlamda ilim çevrelerinin dikkatini çekmiştir. Bölgesel Kalkınma Ajansı, üniversiteler milli Konseyi, ziraat Biyokülte Birliği bu gibi ciddi kuruluşlarla işbirliği içerindedir ve üyesidir. 24 saat kesintisiz yüksek hızlı internet bağlantısının olduğu bilgisayar kullanım alanları, kafeler ve restoranlar bu gibi çok sayıda farklı tesise sahip olan üniversite toplam 6 tane bilgisayar destekli araştırma laboratuvarına sahiptir. 12 seminer odası ve altı toplantı salonu ile öğrencilerine Polonyada eğitim aldıkları süre boyunca mesleki gelişim konferansları ve kursları sağlayan Lomza ziraat üniversitesi, mezunlarının kariyerine tecrübeli ve donanımlı uzmanlar olarak başlamasını sağlıyor.

Tarım bilimlerinde Polonya’nın en kaliteli isimlerinden birisi olan ve yürüttüğü bilimsel araştırmalarla Avrupalı bilim çevrelerinin dikkatle takip ettiği Lomza ziraat üniversitesi, yetkili eğitim ofisi olarak en güvenilir ve kaliteli hizmetlerin adresi Point Yurt dışı Eğitim farkıyla sizi bekliyor. Avrupa’ nın en iyi okullarından biridir. Akreditasyonu bulunan bir üniversitedir. Yurt dışında oldukça çok okulla işbirliği halindedir. öğrencilerin tam donanımlı, yüksek kalitede eğitim almalarını sağlayacak, onların sosyalleşmelerini sağlayacak alanlar, laboratuvarlar mevcuttur. Sende Avrupa’da bir okulda okumak istiyorsan Polonya tam sana göre Sırf kararlı ol ve geleceğine doğru adımlarını at..


Fakülteler

  • İç güvenlik bölümü
  • İnşaat bölümü
  • Tarım
  • Ticaret ( emtia ) bölümü
  • Hemşirelik
  • Bilgisayar Mühendisliği ve Eğitim Teknolojileri

Hemen Danışmanlık Alın

Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Polonya’da Üniversite

whatsapp1