Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi

  1990 yılında kurulmuştur. devamlı gelişerek ve modern döneme uyarak eğitim anlayışını geliştirmiştir. Akreditasyonu olan bir okuldur. Bilimsel incelemelerde bulunan ve bu anlamda ilim çevrelerinin dikkatini çekmiştir. Bölgesel Kalkınma Ajansı, üniversiteler milli Konseyi, ziraat Biyokülte Birliği bu gibi ciddi kuruluşlarla işbirliği içerindedir ve üyesidir. 24 saat kesintisiz yüksek hızlı internet bağlantısının olduğu bilgisayar kullanım alanları, kafeler ve restoranlar bu gibi çok sayıda farklı tesise sahip olan üniversite toplam 6 tane bilgisayar destekli araştırma laboratuvarına sahiptir. 12 seminer odası ve altı toplantı salonu ile öğrencilerine Polonyada eğitim aldıkları süre boyunca mesleki gelişim konferansları ve kursları sağlayan Lomza ziraat üniversitesi, mezunlarının kariyerine tecrübeli ve donanımlı uzmanlar olarak başlamasını sağlıyor.

  Tarım bilimlerinde Polonya’nın en kaliteli isimlerinden birisi olan ve yürüttüğü bilimsel araştırmalarla Avrupalı bilim çevrelerinin dikkatle takip ettiği Lomza ziraat üniversitesi, yetkili eğitim ofisi olarak en güvenilir ve kaliteli hizmetlerin adresi Point Yurt dışı Eğitim farkıyla sizi bekliyor. Avrupa’ nın en iyi okullarından biridir. Akreditasyonu bulunan bir üniversitedir. Yurt dışında oldukça çok okulla işbirliği halindedir. öğrencilerin tam donanımlı, yüksek kalitede eğitim almalarını sağlayacak, onların sosyalleşmelerini sağlayacak alanlar, laboratuvarlar mevcuttur. Sende Avrupa’da bir okulda okumak istiyorsan Polonya tam sana göre Sırf kararlı ol ve geleceğine doğru adımlarını at..

  Ticaret günümüzde en canlı meslek dallarından bir tanesidir. Bu anlamda ekonomi, işletme ve ticaret dallarının okutulduğu üniversiteler çok önem arz etmektedir. Ülkemizde de bulunan İstanbul Ticaret Üniversitesi ticarete olan önemi gösteren üniversitelerden biridir. İstanbul ticaret odası onayladığı bir eğitim programına sahip olan üniversite başarılarıyla göz doldurmaktadır.


  Fakülteler

  • İç güvenlik bölümü
  • İnşaat bölümü
  • Tarım
  • Ticaret ( emtia ) bölümü
  • Hemşirelik
  • Bilgisayar Mühendisliği ve Eğitim Teknolojileri
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1