Polonya Denizcilik Akademisi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Polonya Denizcilik Akademisi

  1995 yılında kurulmuştur. Avrupa’nın ve Polonya’nın en bilinen denizcilik okullarından biridir. Polonya’da eğitim veren en kaliteli denizcilik üniversitesi olarak lisans ve lisansüstü eğitim programlarına uygar teknoloji uygulamaları başarılı bir şekilde entegre eden Polonya Denizcilik Akademisi, uluslararası denkliği bulunan üst düzey bir eğitim vaat etmektedir. Denizcilik alanı için çağımızda vazgeçilmez olan bilgisayar teknolojileri üzerine kapsamlı yükseköğretim programları sunan Polonya Denizcilik Akademisi, Polonyadaki üniversiteler ile ortaklaşa çalışarak yeni simülasyon uygulamaları da geliştirmektedir. Uluslararası denizcilik sektöründe aranan teknik personelleri yetiştiren akademi, yönetici kadroları için de açık görüşlü ve yeni teknolojiler üzerinde uzmanlaşmış insanlar mezun etmektedir.

  Yönetim bilimleri, silah teknolojileri, bilgisayar ve uydu destekli navigasyon sistemleri benzeri konularda sadece Polonya üniversiteleri arasında değil Avrupa’da söz sahibi olan Polonya Denizcilik Akademisi, Denizcilik Silahları gelişim Programı ile dünya çapında takip edilen araştırma çalışmaları yürütmektedir. Bu nedenle yurtdışı üniversite eğitimi için Polonya Denizcilik Akademisi’niseçen öğrencilerin eğitim öncesi en az 1 yıl Lehçe lisan eğitimi alması gerekebilir. 14’ü profesör olmak üzere toplam 130’un üstünde akademisyenle eğitim veren akademi, teknolojik gelişmeler doğrultusunda eğitim programlarının içeriğini devamlı güncellemektedir. Lisans eğitimi haricinde denizcilik sektörünün geleceğini belirleyecek modern teknoloji uygulamaları üzerine lisansüstü eğitim programları da sunan Denizcilik Akademisi, Polonya’da eğitim verici oldukça çok üniversite ve akademiyle eğitim birliği içindedir.

  27 bilimsel araştırma laboratuvarına her geçen gün yenilerini ekleyen ve teknik donanımlarını uygar çağa uygun bir biçimde güncelleyen Polonya Denizcilik Akademisi, bilimsel araştırmaları ile Avrupa sebebi ile takip edilen bir isimdir. Yüksek hızlı internet bağlantısı ile bilimsel araştırmalarını kapsamlı bir biçimde yapabilen öğrenciler, akademinin geniş içerikli kütüphanesinden de yararlanmaktadır. Bilgisayar teknolojileri ve simülasyonlarla gerçekleştirilen gerçek zamanlı eğitimiyle denizcilik eğitiminin lideri olan Polonya Denizcilik Akademisi¸ Polonya’nın da yurtdışında tanınan yüzlerinden biridir. Sende Avrupa’nın en çok denizcilik okullarından birinde okumak istiyorsan… Denizcilik Akademisi seni bekliyor. Tek yapman gereken hayallerini Polonya Denizcilik Akademisi’nde maviye dönüştürmek… Üniversite hakkında ayrıntılı bilgi almak ve eğitimini bir üst seviyeye taşımak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık yanınızda.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1