Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi

  Avrupa’nın ve Polonya’nın en genç üniversitelerinden bir tanesi olan Lodz ekonomi ve Humaniter üniversitesi, 1993 yılında kurulmuştur. Eğitim hayatına başladığı ilk günden itibaren bilimsel yönteme bağlı kalarak geliştirdiği yükseköğretim programlarıyla kısa süre arasında dikkat çeken Lodz ekonomi ve Humaniter üniversitesi, bugünlerde özellikle beşeri bilimlerde Avrupa’nın söz sahibi yükseköğretim kurumları içinde gösterilmektedir. Polonyada üniversite düzeyinde eğitim veren en büyük özel üniversite olarak 11 fakültesiyle Avrupa standartlarında eğitim verici Lodz iktisat ve Humaniter üniversitesi, 2007 yılından itibaren lisansüstü eğitim programları da sunmaya başlamıştır.

  Yurtdışı üniversite eğitimi için Lodz iktisat ve Humaniter üniversitesi’nin seçkin eğitimini tercih eden Avrupalı öğrenciler, üniversitenin sahip olduğu teknolojik altyapıdan faydalanmak istemektedir. Yeni teknolojileri teorik eğitim programlarının yanı sıra uygulama laboratuvarlarıyla bizzat deneyimleme imkanı sunan Lodz iktisat ve Humaniter üniversitesi, mesleğinde en son teknolojilere hakim uzmanlar yetiştirmektedir. Avrupa Birliği Araştırma Fonu destekli çok sayıda bilimsel araştırma projesini Polonyadaki üniversiteler ile birlikte yürüten Lodz iktisat ve Humaniter üniversitesi, Avrupa’nın en seçkin akademisyenlerinin katılımı ile oldukça çok araştırma projesine imza atmaktadır. talebe ve akademisyen değişim programları, uluslararası eğitim birlikleri ve bilimsel araştırma organizasyonlarının aktif bir üyesi olanLodz iktisat ve Humaniter üniversitesi, uluslararası kabul gören seçkin bir diploma vaat etmektedir.

  Lodz iktisat ve Humaniter üniversitesi öğrencileri Avrupa Birliği üyesi ülkelerdeki seçkin üniversitelerde staj görerek mesleki açıdan ciddi bir tecrübe kazanmaktadır. üniversitenin yurtdışı üniversite eğitimi için çok talep görmesinde Avrupa standartlarındaki eğitim programları kadar uluslararası ilişkilerinin de payı büyüktür. Spor ve sağlıklı hayat meselesinde öğrencilerine gerçek anlamda Avrupa standartlarında hizmetler sunan Lodz ekonomi ve Humaniter üniversitesiKampüsü’nde; fitness salonu, spor merkezi, yoga ve meditasyon sahası, dövüş sanatları salonu, dans ve konferans salonları ve dört tane spor kompleksi yer alıyor. üniversite yerleşkesinde bununla beraber kafeler, öğrenci kulüp merkezleri, çalışma odaları, bilgisayar merkezleri, sosyal etkinlikler merkezi, kütüphane ve daha birçok merkez yer almaktadır.Polonya üniversite fiyatlarını yakından takip eden Lodz iktisat ve Humaniter üniversitesi, eğitim ücretlerini makul bir seviyede tutmaya da itina göstermektedir. Avrupanın en çağdaş genç üniversitesi Lodz ekonomi ve Humaniter üniversitesi’nde talebe olmak bundan böyle hayal değil… Karar senin… Hayalindeki üniversitede eğitim hayatına merhaba demek senin elinde…


  Fakülteler

  • Sanatları Fakültesi
  • Grafik
  • Kültürel dans
  • Edebiyat Fakültesi
  • Yönetim
  • Gazetecilik ve İletişim
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1