Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi

  1993 yılında kurulmuştur. Avrupa bilim çevrelerinin yakından takip ettiği bilimsel araştırmalar yayımlayan Bialystok Finans ve idare üniversitesi’nin kaliteli eğitimi oldukça çok ödüle layık görülmüş ve üniversite böylece eğitim kalitesini tescillemiştir. Polonya üniversiteleri nedeni ile saygı duyulan bir eğitim kurumu olarak uluslararası ilim çevreleri tarafından tanınan akademisyenler öncülüğünde eğitim veren Bialystok Finans ve yönetim üniversitesi, yüksek derece 230 akademisyeniyle yüksek standartlarda eğitim programları sunmaktadır. üniversitenin kurulduğu tarihten bu yana rektörlük görevini başarıyla sürdüren Prof. Szablowski, 2000 yılından bu güne Polonya hususi Yükseköğretim Kurumları Birliği’nin de başkanlığını yürütmektedir.

  Akademik sene arasında uluslararası bilim konferanslarına ev sahipliği yapan üniversitenin bilimsel araştırmaları dünya çapında ilgiyle takip edilmekte. ülkemiz, ingiltere, ABD, ispanya, Rusya, italya, Almanya, Finlandiya bunun gibi pek aşırı memleket ile bilimsel işbirliği içinde olan Bialystok Finans ve idare üniversitesi, uluslararası anlaşmalarıyla Avrupa’da adından söz ettiren bir yükseköğretim kurumu biçimine gelmiştir. Polonyada eğitim vermek üzere eğitim hayatına yeni başlayan üniversitelere gerek bilimsel araştırmalarıyla gerekse de saygın akademisyenleri vasıtası ile verilen konferanslarla destek sağlayan Bialystok Finans ve idare üniversitesi, Polonyadaki üniversiteler ve enstitülerin eğitim kalitesini ciddi oranda artırdı. 2000 yılında Avrupa Kredi Transfer Sistemi(European Credit Transfer System, ECTS) bünyesinde dahil olan Bialystok Finans ve idare üniversitesi, aynı sene yönetim Bilimleri Eğitim Birliği Forumu’nun akreditasyonundan da geçmiştir. ECTS üyeliği ile öğrencilerine yurtdışında üniversite eğitimi alma fırsatı sunan Bialystok Finans ve idare üniversitesi, Avrupa’nın en saygın yükseköğretim kurumlarında yüksek lisans yapma imkanı da sağlıyor.

  Polonya’daki üniversiteler 2004’te Avrupa Birliği üniversiteleri içerisinde dahil olunca Bialystok Finans ve idare üniversitesi de 25 AB üyesi ülkede denkliği bulunan diploma programları sunmaya başlamıştır. üniversitenin seçkin diploması dünya çapında geçerli olmakla beraber mezunlarına önemli avantajlar sağlamaktadır. Bialystok Finans ve yönetim üniversitesi, Polonya üniversite fiyatları geneliyle orantılı eğitim ücretleri sunmaktadır. üniversitenin bu seçkin eğitimini makul fiyatlarla sunması yurtdışı üniversite eğitimi için cazip bir alternatif haline gelmesini de sağlamakta.
  Bialystok Finans ve yönetim üniversitesi Avrupa standartlarındaki eğitim programları kadar spor dallarında ve sosyokültürel etkinliklerde de adından söz ettirmektedir. 30’dan fazla spor dalında faaliyet işaret eden üniversite yıl içinde düzenlenen müsabakalarda pek çok fazla ödül almıştır. öğrencilerine gerçek manada geniş imkanlar sunan üniversitenin kampüsünde sosyal tesisler haricinde kafe, bar, sinema, restoran, internet kafe, kayıt stüdyosu, televizyon ve radyo kulüpleri de bulunmakta. öğrencilerine uygar teknolojilerden sonuna kadar yararlanma imkanı sunan üniversitenin kampüsünde uygar döneme müsait altyapıyla desteklenmiş bir bilgisayar merkezi de bulunmakta. Polonyada üniversite okumak isteyen Avrupalı öğrencilerin sık ilgi gösterdiği Bialystok Finans ve idare üniversitesi uluslararası standartlardaki eğitim kalitesiyle olduğu kadar geniş imkanlarıyla da tercih sebebi biçimine gelmiştir. Avrupa’nın en modern, prestijli üniversitesinde eğitim almak istemez misin? O halde kariyerin için hemen karar vermelisin. Zamanı lehine çevir, Eğitim hayatına ilk adımını at. Gelecek senin Kariyer senin her şeyin…


  Fakülteler

  • Yönetim Fakültesi
  • Uluslar arası Yönetim Fakültesi
  • İş İdaresi Fakültesi
  • Otel Yönetimi Fakültesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1