Gdansk Teknoloji Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Gdansk Teknoloji Üniversitesi

  Polonya’da bulunan Gdansk Teknoloji Üniversitesi mekatronik mühendisliği gibi mühendislik bölümleri ve teknoloji üzerine alanlarda eğitim almanızı sağlayan üniversitelerden biridir.

  Prusya Kraliyet Akademi olarak 1945 yılında kurulmuştur. Ardından üniversite statüsü kazanarak bugünkü halini almıştır. kökünden tarihi ve Avrupa standartlarındaki eğitimiyle Polonyada eğitim veren en kaliteli yükseköğretim kurumlarından birisidir. Polonya üniversiteleri arasında saygın bir konuma sahip olan Teknoloji üniversitesi, gelişen modern dünyada öne çıkan meslek grupları üzerine verdiği uluslararası standartlardaki eğitimle Avrupa ilim çevrelerinin de yakından takip ettiği isimler arasındadır. 26 bin öğrencisiyle teknoloji ve modern mühendislik bilimleri üzerine eğitim verici en büyük Polonya üniversiteleri arasında yer sektör Teknoloji üniversitesi, 9 fakültede eğitim vermektedir. Dünya çapında geçerliliği olan lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunan üniversite uluslararası akademik çevrelerce tanınan saygın profesörlerin de aralarında bulunduğu toplam 1.200 akademisyenle eğitim vermektedir.

  Kendi alanında Polonya’da eğitim verici en kaliteli üniversite olarak yükseköğretim programlarının uluslararası eğitim standartlarına tam uyum sağlaması için kaynak aktarımı sürdüren Teknoloji üniversitesi, uygulamalı eğitim için modern dönemin teknolojileriyle desteklenen araştırma laboratuvarlarına sahiptir. Polonyadaki üniversiteler içinde modern teknolojiler ve mühendislik bilimleri üzerine en geniş akademik arşivlerden birine sahip olan Teknoloji üniversitesi, kütüphanesinde yer sektör 1 milyon 200 bin bilimsel yayınla Avrupa’nın sayılı ilim kaynaklarından birine sahiptir. Polonyada eğitim sağlayan en geniş bilimsel kaynağa sahip olan yükseköğretim kurumlarından biri olan Gdansk Teknoloji üniversitesi yabancı üniversitelerden gelen akademisyenlerin çalışmalarına da büyük katkı sağlıyor. Gdansk Teknoloji üniversitesi üyesi bulunduğu 60 uluslararası araştırma birliği sayesinde tüm öğrencilerine dünyanın farklı üniversitelerinde düzenlenen bilimsel çalışmalara katılma imkanı sunmaktadır.

  Polonyadaki üniversiteler içinde yıl arasında en çok bilimsel çalışma yayımlayan yükseköğretim kurumları arasında yer piyasa üniversite, bugüne dek birçok ilim konferansı ve seminer düzenlemiştir. Polonya üniversite ücretleri incelendiğinde son derece makul fiyatlarla kaliteli eğitim fırsatı sunan Gdansk Teknoloji üniversitesi, gerek kalite gerekse de fiyat açısından yurtdışı üniversite eğitimi için ideal tercihler arasında yer almaktadır. Gdansk Teknoloji üniversitesi uluslararası düzeyde etkinlik belli eden 30 ayrıcalıklı bilimsel araştırma topluluğu ve 25 talebe birliğine üyedir. Uluslararası anlaşmaları ile öğrencilerine yurtdışı üniversite eğitimi ve staj imkanı sunan Gdansk Teknoloji üniversitesi, eğitim sonrası kariyer fırsatlarını değerlendirmede ciddi avantajlar sunan bir marka haline gelmiştir.

  Polonyada üniversite tercihlerini ilk sırasında yer aldığı bunun gibi modern teknolojiler ve mühendislik bilimleri üzerinde verdiği yüksek standartlı eğitimle yurtdışından da çok talep gören Gdansk Teknoloji üniversitesi, eğitim kapasitesini daha da arttırmak için altyapı çalışmaları içine girmiştir. Avrupa’nın yakından takip ettiği oldukça çok isme akademisyen kadrosunda yer verici üniversite, ilim çevrelerinde şöhret kazanmış profesörler nedeni ile hazırlana yükseköğretim programlarıyla üst düzey eğitim sunmaktadır. Öğrencilerine sunduğu prestijli eğitim ve geniş sosyokültürel imkanlarla adından yurtdışında söz ettiren Teknoloji üniversitesi, teknolojinin giderek daha fazla önem kazandığı meslek grupları üzerine verdiği uzmanlık eğitimiyle uluslararası düzeyde kariyer imkanları sunmaktadır. Avrupa’nın en modern, prestijli üniversitesinde eğitim almak istemez misin? O halde kariyerin için hemen karar vermelisin. Zamanı lehine çevir, Eğitim hayatına ilk adımını at. Gelecek senin Kariyer senin her şeyin…


  Fakülteler

  • Mimarlık Fakültesi
  • Kimya Fakültesi
  • Elektronik, Telekomünikasyon ve Bilişim Fakültesi
  • Elektrik ve Kontrol Mühendisliği Fakültesi
  • Uygulamalı Fizik ve Uygulamalı Matematik Fakültesi
  • İnşaat ve Çevre Mühendisliği Fakültesi
  • Mekanik Fakültesi
  • Okyanus Mühendisliği ve Gemi Fakültesi
  • Yönetim ve Ekonomi Fakültesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1