Varşova Pedagoji Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Varşova Pedagoji Üniversitesi

  1993 yılında kurulmuştur. Polonya üniversiteleri arasında eğitim bilimi üzerine yaptığı çalışmalarla lider konuma sahip olan üniversite, uluslararası bilim çevrelerince saygı duyulan akademisyenlerinin bilimsel araştırmalarıyla Avrupa’nın pedagoji eğitimi meselesi için en ciddi yükseköğretim kurumlarından birisi haline gelmiştir. Bilişim çağında olduğumuz bugünlerde eğitim alışkanlıklarının teknoloji doğrultusunda değişimini yakından takip edenVarşova Pedagoji üniversitesi, internet ve bilgisayar teknolojileriyle harmanlanmış eğitim programları sunmaktadır. Avrupa’nın saygın üniversiteleriyle ortaklaşa çalışmalar yürüten üniversitenin ayrıca pek çok uluslararası organizasyon ve öğrenci birliğiyle de anlaşmaları bulunmaktadır. Kayıtlı öğrenci sayısı 7 binin üstünde olan Varşova Pedagoji Üniversitesi ’nin modern eğitim bilimleri üzerine yükseköğretim ve yüksek lisans programları bulunmakta.

  Polonyada üniversite okumak için oldukça çok yabancı öğrencinin sık talep göstermesi ile kapasitesini arttırmak üzere çalışmalar içine giren üniversite, Polonya üniversite fiyatları ile kıyaslandığında yoğun şekilde avantajlı ücretlere sahiptir. Pedagoji eğitimi üzerine Polonya’da çok sayıda çalışma oluşturan Varşova Pedagoji üniversitesi, Polonya üniversite ve enstitülerinde verilen eğitimin daha kaliteli bir duruma gelmesini de sağlamıştır. Polonya üniversiteleri arasında Avrupa standartlarındaki eğitim kalitesiyle ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Varşova Pedagoji üniversitesi, saygın akademisyenlerinin öğrencilerle teker teker ilgilendiği bir eğitim sistemine sahiptir. Polonyada eğitim kalitesini belirli bir standardın üzerine taşıyarak Avrupa’nın dikkatini çeken Varşova Pedagoji üniversitesi, dünyanın değişik ülkelerinden gelen saygın akademisyenlerinin katıldığı konferanslar düzenleyerek öğrencilerinin gelişen dünya meselesinde daha geniş bir vizyona sahip olmasına destekçi olmakta. öğretmenlik öğretimi görmüş Avrupalıların yüksek lisans için ilk tercihlerinden bir tanesi olan üniversite, eğitimcilerin mesleğinde daha da saygın bir konuma gelmesini sağlayan prestijli yüksek lisans programlarına sahiptir. Varşova Pedagoji üniversitesi’nde eğitim biliminin değişik dalları üzerine yüksek lisans oluşturan eğitimciler, dünyanın en mühim kurum ve kuruluşlarındaki pozisyonlar için yaptıkları meslek başvurularında ciddi bir avantaja sahip olmaktadır.

  Varşova Pedagoji üniversitesi, Polonyada üniversite eğitimi alan öğrencilerine yüksek standartlardaki eğitim olanakları haricinde seçkin meslek deneyimi fırsatları da sunmaktadır. Uluslararası organizasyonlarda vazife alma ve Avrupa’nın saygın firmalarında staj yapma seçenekleriyle öğrenciler bir yandan eğitim alırken, bir yandan da eğitim sonrası meslek hayatında büyük avantaj sağlayacak deneyimler edinmektedir. Avrupa’nın prestijli yükseköğretim kurumlarından bir tanesi olan ve yeni gelişen teknolojiler doğrultusunda öne çıkan iş gruplarına yönelik eğitim programları sunan Varşova Pedagoji üniversitesi, eğitim bilimi üzerine sunduğu yükseköğretim ve yüksek lisans programlarıyla seçkin uzmanlar yetiştirmektedir. Yurtdışı üniversite eğitimi konusu için özellikle gelecekte rağbet görecek meslek gruplarını düşünenler için ideal tercih olan Varşova Pedagoji üniversitesi, prestijli ve dünya çapında kabul gören diploması ile büyük avantajlar sunmaktadır. Avrupa’nın en modern, prestijli üniversitesinde eğitim almak istemez misin? O halde kariyerin için hemen karar vermelisin. Zamanı lehine çevir, Eğitim hayatına ilk adımını at. Gelecek senin Kariyer senin her şeyin…


  Bölümler

  • Sosyal ve Eğitim Çalışma Animasyon ve Kültür Bölümü
  • Eğitim Biyomedikal ve Psikolojik Temelleri Anabilim Dalı
  • Sürekli Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Bölümü
  • Eğitim Tarihi Bölümü
  • Estetik Eğitim Teorisi
  • Öğretmen Eğitimi ve Pedeutologii Bölümü
  • Sosyal Eğitim ve Özel Eğitim Bölümü
  • Anabilim Eğitim Kurumları Değerlendirilmesi
  • Sürekli Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Bölümü
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1