Wroclaw Teknoloji Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Wroclaw Teknoloji Üniversitesi

  1910 yılında kurulmuştur, 1945 yılında bugünkü adını almıştır. Dünyanın azami 500 üniversitesinden biridir, Avrupa’da 185. Sırada yer alıyor. 35000 den çok öğrencisi bulunur. Bir yılda 4000 kadar mezun öğrencisi bulunmakta. 2000 kadar akademik personeli vardır. Polonya üniversiteleri arasında en fazla yabancı öğrencinin olduğu eğitim kurumlarından birisi olan Wroclaw Teknoloji üniversitesi, yurtdışı üniversite eğitimi için Avrupalı öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır. Uluslararası pek çok ilim ve öğrenci organizasyonun üyesi olan üniversite, Avrupa’daki üniversitelerle de işbirliği meslek birliği halindedir. Wroclaw Teknoloji üniversitesi; Avrupa Teknoloji öğrencileri Kurulu(Board of European Students of Technology, BEST), Teknik Deneyim için Uluslararası öğrenci Değişim Birliği bu gibi oldukça çok organizasyonun üyesidir. üniversite üyesi olduğu müstakil öğrenciler Birliği(ındependent Students Union), Uluslararası iktisat ve Ticaret öğrencileri Derneği(ınternational Association of the Economy and Commerce Students, AıESEC), üniversite Bilgisayar Bilimleri Derneği(University Computer Science Association, ASı), Erasmus talebe Ağı(Erasmus Student Networ, ESN) benzeri birçok organizasyonun üyesidir. üniversitenin uluslararası bağlantıları öğrencilere mezuniyet sonrası meslek imkanlarını değerlendirme de büyük avantaj sağlıyor.

  Biyoloji, kimya, fizik ve matematik benzeri dallarda Polonya’nın en seçkin eğitim programlarını sunan üniversite bugüne dek çok sayıda meşhur ilim adamı yetiştirmiştir. Wroclaw belediye başkanının da aralarında olduğu üniversite mezunları, bugünlerde dünyanın dört bir beraberinde öneli durumlarda görev alıyor. Polonyada üniversite tercihlerinin ilk isimlerinden birisi olan Wroclaw Teknoloji üniversitesi, yurtdışı üniversite eğitimi için yabancı öğrencilerin de en iyi tercih ettiği eğitim kurumları arasındadır. çağdaş teknoloji, biyotibbi mühendislik, nanoteknoloji, moleküler biyoloji, bilişim teknolojileri, bilgisayar bilimi, bilgisayar ağları ve internet teknolojileri gibi gelecekte daha da önem kazanacak alanlarda modern ekipmanlarla Avrupa standartlarında yükseköğretim programları sunanWroclaw Teknoloji üniversitesi¸ çok sayıda teknolojik araştırma merkezini de bünyesinde barındırmakta.

  Hidrojen hücreli enerji çeşitleri, mikrobiyoloji, besin güvenliği, polimer katkılı endüstri, alternatif enerji kaynakları, ekosistem koruma, nanoteknoloji, mekanik ve istikbal zamanlarda dünya çapında büyük önem kazanacak olan pek çok fazla bilimsel alanda geniş muhteviyatlı çalışmalar yürüten Wroclaw Teknoloji üniversitesi, öğrencilerine uluslararası projelerde vazife alarak mezuniyet sonrası büyük bir prestij sahibi olma imkanı sunmaktadır. Polonya üniversite fiyatları ile kıyaslandığında makul seviyede tahsil ücretleri sunan Wroclaw Teknoloji üniversitesi, yurtdışında eğitim için en makul seçeneklerden biridir. üniversite eğitim kalitesini sürekli arttırırken, öğrenim ücretlerini Polonya üniversite fiyatları ortalamasında tutmak için büyük gayret göstermektedir. Avrupa’nın en iyi okullarından birinde talebe olmak bundan sonra düş değil. Kararını erken ver ve ideallerine doğru yol al Hedefin geleceğindir…


  Fakülteler

  • Mimarlık Fakültesi
  • İnşaat Mühendisliği Bölümü
  • Kimya Mühendisliği Bölümü
  • Elektronik Bölümü
  • Elektronik Mühendisliği Fakültesi
  • Maden ve Jeoloji Fakültesi
  • Çevre Mühendisliği Fakültesi
  • Bilgisayar Bilimi ve Yönetimi Bölümü
  • Maden Mühendisliği Bölümü
  • Makine Fakültesi
  • Teknoloji Temel Bilimleri Fakültesi
  • Elektronik ve Fotonik Fakültesi
  • Temel Bilimler Bölümü
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1