Lublin Maria Curie-Sdlodowska Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Lublin Maria Curie-Sdlodowska Üniversitesi

  1944 yılında kurulmuştur. Lublin Maria Curie Sdlodowska üniversitesi, uluslararası denkliği bulunan seçkin diplomasıyla Polonyadaki üniversiteler arasında en kaliteli seçimlerden biridir. çağdaş bilimin ayrıcalıklı sahalarından sosyal bilimlerin en önemli branşlarına kadar çok geniş bir alanda eğitim programları sunan Maria Curie Sdlodowska üniversitesi, kurulduğu tarihten günümüze 140 bine yakın talebe mezun ederek Polonya üniversite ve enstitülerinin en fazla mezun verenlerinden biri olmuştur. Polonyadaki üniversiteler için geniş muhteviyatlı eğitim programları da hazırlayan Maria Curie Sdlodowska üniversitesi; fizik, kimya, matematik ve pedagoji bu gibi en ciddi bilim dallarında uluslararası standartlarda eğitim vermektedir. Maria Curie Sdlodowska üniversitesi teknik bilimlerde Polonyadaki üniversiteler kadar Avrupa’da da söz sahibidir. Her bölümünün eğitim kalitesi Avrupa standartlarında olan Maria Curie Sdlodowska üniversitesi’nin psikoloji ve sosyoloji kısmı de yurtdışı üniversite eğitimi için Avrupalı öğrencilerden sık talep görülmektedir.

  Lublin Maria Curie Sdlodowska üniversitesi; bilgisayar bilimi, hukuk, politika, sanat, beşeri bilimler ve daha çok sayıda farklı alanda yükseköğretim programları sunmaktadır.  Maria Curie Sdlodowska üniversitesi bilimin oldukça çok değişik sahasında eğitim sunmasına karşın bütün bölümlerinde Avrupa standartlarında lisans ve lisansüstü eğitim vermektedir. Yurtdışı üniversite eğitimi için ülkemizden bulunduğu benzeri Avrupa Birliği üyesi ülkelerden de giderek daha fazla rağbet gören Maria Curie Sdlodowska üniversitesi, eğitim kalitesiyle birçok ödüle layık görülmüştür. Polonyada eğitim veren en seçkin yükseköğretim kurumları arasında yer sektör  Maria Curie Sdlodowska üniversitesi’nin saygın diplomasının uluslararası denkliği bulunmakta. Bilimsel araştırmaya büyük ciddiyet verici Lublin Maria Curie Sdlodowska üniversitesi, yıl içinde pek aşırı akademik çalışma yayımlamakta ve gerek milli gerekse de uluslararası eğitim birliği anlaşmalarıyla Avrupa ilim çevrelerinde aktif bir rol oynamaktadır.

  Son derece hareketli bir sosyal yaşama sahip olan Lublin Maria Curie Sdlodowska üniversitesi yerleşkesi, öğrencilerin spor, sanat, kültür ve diğer sosyal aktivitelerden rahat bir biçimde faydalanmasını sağlamak üzere inşa edilmiş birçok tesise ev sahipliği yapmaktadır. öğrenci Birliği’nin sene arasında düzenlediği ve birçoğu artık geleneksel hale gelen festival ve organizasyonlar, öğrencilerin sosyal etkileşim içine girerek keyifli zaman geçirmesini sağlamakta. Gerçek açıdan uygar sosyokültürel tesislere sahip olanLublin Maria Curie Sklodowska üniversitesi bilgisayar teknolojileri konusundaki uzmanlığı öğrencilerle de paylaşarak, en son teknoloji ürünü bilgisayarların yer aldığı bilgisayar merkezlerinde fiber optik hızında internet sunmaktadır. Avrupa Birliği üyesi ülkelerde hizmet verici üniversite ve bilimsel araştırma laboratuvarlarında lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılma ve çalışma imkanı sunan Lublin Maria Curie Sklodowska üniversitesi uluslarar


  Fakülteler

  • Felsefe ve Sosyoloji Fakültesi
  • Edebiyat Fakültesi
  • Matematik, Fizik ve Bilişim Fakültesi
  • Yer Bilimleri Fakültesi ve Mekansal Planlama
  • Eğitim ve Psikoloji Fakültesi
  • Siyaset Bilimi Bölümü
  • Hukuk ve İdari Bilimler Fakültesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1