Bydgoszcz Ziraat Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Bydgoszcz Ziraat Üniversitesi

  Bydgoszcz Ziraat Üniversitesi 1969 yılında kurulmuştur. Polonyada eğitim verici en kaliteli okullardan biridir. bilhassa biyoteknoloji sahasında araştırmalar yaptığı için Avrupa’da ciddi bir konuma gelmiştir. Yabancı öğrencilerin Polonyada üniversite tercihlerinin de en üst sıralarında yer almaktadır. Biyoteknoloji ve ziraat dalında öğrencilerine sunduğu uluslararası düzeyde yükseköğretim programları ile Polonyada üniversite eğitiminin en önemli isimlerinden birisi olan Bydgoszcz ziraat üniversitesi¸ teorik ve uygulamalı eğitimiyle bulunduğu kadar yurtdışı üniversite eğitimi meselesinde da geniş muhteviyatlı seçeneklere sahiptir. LLP Erasmus kapsamında öğrencilerine 3 aydan 1 yıla kadar yurtdışı üniversite eğitimi seçeneği sunan üniversite, Avrupa Birliği üyesi ülkelerden ABD ve Avustralya’ya kadar dünyanın dört bir yanındaki 50’den fazla üniversiteyle eğitim birliği içindedir. tüm bu geniş imkanlaraPolonya üniversite fiyatlarına kıyasla avantajlı tahsil ücretleri de eklenince, Bydgoszcz ziraat üniversitesi yurtdışı eğitim için tercih edilebilecek en rasyonel seçenekler arasına girmektedir. öğrencilerine yurtdışında staj, kariyer danışmanlığı, proje gelişim, mesleki gelişim seminerleri bunun gibi çok sayıda ayrıcalıklı olanak verici Bydgoszcz tarım üniversitesi, sosyokültürel ve spor faaliyetleri için de gerçek anlamda uygar tesislere sahiptir. sene içinde talebe kulüpler tarafından organize edilen festival ve sosyal etkinleriyle renkli bir kampüs yaşamına sahip olan üniversite, öğrencilerin ders dışı zamanını değerlendirebileceği pek çok fazla ayrıcalıklı seçeneğe ev sahipliği etmektedir.

  Avrupa’nın azami okullarından biridir. Akreditasyonu bulunan bir üniversitedir. Yurtdışında oldukça çok okulla işbirliği halindedir. öğrencilerin tam donanımlı, yüksek kalitede eğitim almalarını sağlayacak, onların sosyalleşmelerini sağlayacak alanlar, laboratuarlar mevcuttur. Sende Avrupa’da bir okulda okumak istiyorsan Polonya tam sana göre Sırf kararlı ol ve geleceğine doğru adımlarını at..


  Fakülte ve Bölümleri

  • İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümü
  • Hayvan Bilimleri Bölümü
  • Makina Fakültesi
  • Tarım ve Biyoteknoloji Fakültesi
  • Kimyasal Teknoloji ve Mühendislik Bölümü
  • Matematik Enstitüsü ve Fizik
  • Telekomünikasyon ve Elektrik Bölümü
  • Yönetim Bilimleri Fakültesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1