Lodz Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Lodz Üniversitesi

  1945 yılında kurulmuştur. 12 fakültesiyle eğitim hayatını sürdüren Lodz üniversitesi 50 farklı bilim konusunda uluslararası ölçekli araştırmalarını sürdürmekte ve öğrencilerine 170’in üzerinde branşta uzmanlık eğitimi vermektedir. Polonyada eğitim veren en büyük ve kaliteli üniversiteler içinde yer saha Lodz üniversitesi sayısı 100’ü aşan lisansüstü eğitim programlarıyla, Polonya üniversitelerinin de saygı duyduğu bir yükseköğretim kurumudur. ingilizce dışında Fransızca da yükseköğretim programları sunan üniversite, eğitim kalitesini Avrupa standartlarının da ötesine taşımak için kaynak aktarımlarını sürdürmektedir. Her yıl 10.000’den fazla mezun verici ve bu alanda daPolonya üniversiteleri arasında en üst sıralarda yer piyasa Lodz üniversitesi, dünya genelinde 136 enstitü ile bilimsel araştırma ortaklığı ve 300’den çok eğitim kurumuyla öğrenci değişim anlaşması imzalamış uluslararası bir üniversitedir.

  Lodz üniversitesi Avrupa standartlarındaki yükseköğretim programları ve uluslararası ilim çevreleriyle yakın ilişkileri itibariyle yurtdışı üniversite eğitimi için sık ilgi görülmekte. Aralarında ülkemizin de yer aldığı oldukça çok ülkedeki öğrencilerin yurtdışı üniversite eğitimiiçin artan bir taleple Lodz üniversitesi’ni tercih etmekte ve üniversitenin cazip fiyatlı eğitim programlarından faydalanmak istemektedir. Uluslararası denkliği bulunan üniversitenin seçkin diploması, Lodz üniversitesimezunlarına dünyanın bütün medeni ülkelerindeki iş fırsatlarını değerlendirebilme imkanı sunmaktadır. Polonyada üniversite tercihlerinin öncelikli tercihi durumuna gelen Lodz üniversitesi, teorik alanda bulunduğu kadar uygulama hakkında da uygar muhteviyatlı eğitim programları sunmaktadır. Altyapısını devamlı güncelleyerek modern çağa uygun uygulama laboratuvarları ve araştırma merkezleri inşa eden üniversite, teknolojiyi uzak değil doğrudan kullanarak takip etme imkanı sunmaktadır.

  Polonyada üniversite okumak için tercih edilebilecek en güzel şehirlerden bir tanesi olan Lodz’ta yerleşkesi ile öğrencilerine oldukça aktif bir yaşam sunan Lodz üniversitesi, eğitim programları kadar sosyokültürel imkanlarıyla da adından söz ettirmektedir. Polonyadaki üniversiteler ile birlikte her yıl yapılan geleneksel talebe şenlikleriyle öğrencilerine sosyal etkileşim imkanı tanıyan üniversite, öğrenci kulüplerinin çalışmalarına da tam destek vermektedir. Spor tesisleri, sanat ve bilgisayar merkezleri, kafeler, fitness salonları, sosyal tesisler ve daha birçok yapının olduğu üniversite kampüsü, öğrencilerin ders dışı saatlerini keyifli bir biçimde değerlendirmesini sağlıyor. Avrupa’nın en modern, en kaliteli, üniversitesinde öğrenci olmak bundan sonra hayal değil. Karar senin. Hayalindeki üniversitede eğitim hayatına merhaba demek senin elinde.


  Fakülteler

  • Biyoloji ve Çevre Koruma Fakültesi
  • Kimya Anabilim Dalı
  • Ekonomi ve Sosyoloji Fakültesi
  • Filoloji Fakültesi
  • Felsefe ve Tarih Fakültesi
  • Fizik ve Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri Bölümü
  • Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü
  • Coğrafi Bilimler Bölümü
  • Eğitim Bilimleri Fakültesi
  • Hukuk ve İdari Bilimler Fakültesi
  • Uluslararası ve Siyasi Araştırmalar Fakültesi
  • Yönetim Bilimleri Fakültesi


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1