Yök Denklik

Geleceğinizi şekillendirmek için üniversite seçimleriniz son derece önemlidir. Ülkemiz birbirinden kaliteli üniversiteler içermekte. Seçkin hocalarımız, özverili şekilde kurumlarımızda meslek eğitimlerini vermekteler.

Polonya'da Eğitim

Lodz Üniversitesi YÖK Denklik

Geleceğinizi şekillendirmek için üniversite seçimleriniz son derece önemlidir. Ülkemiz birbirinden kaliteli üniversiteler içermekte. Seçkin hocalarımız, özverili şekilde kurumlarımızda meslek eğitimlerini vermekteler. Bunu kabul etmekle birlikte, birçok öğrencimizin sınav sistemi nedeniyle amaçladıkları ya da istedikleri bölümlere giremediklerini de malum.

Öte yandan, artık yurtdışında eğitim almak asla eskisi kadar zor değil. Avrupa Birliği ülkelerinde, son derece seçkin üniversitelerde Yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Polonya bu ülkelerin başında gelmekte ve Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak son derece kaliteli üniversitelerle işbirlikleri yapmaktayız. Bunlardan biri ise Lodz Üniversitesi’dir.

Eurostar İşbirliği İle Lodz Üniversitesi’nde Öğrenci Olabilirsiniz:

Polonya’nın en saygın üniversitelerinden olan Lodz Üniversitesi ülkemizden öğrencilerimizi sınavsız ve lise diploması ile kabul etmektedir. Bu okul hakkında bilgi verelim. 1945 yılında kurulan üniversitesi, günümüzde, 12 fakültede ve 50’ye yakın bölümde eğitim vermektedir. Okulun eğitim dilleri ise İngilizce ile Lehçe’dir. Lodz Üniversitesi son derece saygın bir üniversitedir. Ülkenin popüler, tercih edilen seçkin eğitim kurumudur. Üniversitede modern ve inter aktif eğitim verilmektedir. Lisans eğitimi yanında, lisans tamamlama, yüksek lisans ile doktora eğitim uygulamaları verilmektedir. Öğrencilerin sadece üniversite eğitimi ile sınırlı kalmamaları, kendilerini daha fazla geliştirmeleri için birçok uluslararası okul ve kurum ile işbirliği yapılmakta ve öğrenci değişim programları uygulanmaktadır. Akademik kadronun kalitesi ise tartışılmaz düzeydedir. Üniversitenin bölümleri, işletme ve ekonomi, bilgisayar mühendisliği ve bilimleri, kalkınma ekonomisi, ekohidroloji, enformatik, ekonometri, uluslararası ilişkiler ve uluslararası işletmecilik, İngiliz dili ve edebiyatı bölümleriyle ve çok daha fazlasıyla sizleri bekliyor.

Okulun en önemli özelliklerinden biri yapmış olduğu yurtdışı üniversitelerle anlaşmaları ile, öğrencilerin çift diploma almalarına olanak sağlamasıdır. Panel ve seminerleri de unutmamak gerekir. Çok önemli bilim adamları, iş adamları, politikacılar üniversiteye toplantı yapmak, söyleşilerde bulunmak üzere gelmektedirler. Bu da öğrencilerin ufuklarını çok daha fazla açmaktadır. Konaklama için kampus içinde ya da çevresinde olan yurtlar tercih edilebilir.

Lodz Üniversitesi YÖK denklik unsurları açısından başvurularınızın olumlu şekilde karşılanacağı bir kurumdur. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, üniversite seçimlerinizden, öğrenci vizelerine, yurtdışı çıkış hazırlıklarından, diplomaların YÖK denkliği başvurularına kadar sizinleyiz. Hem eğitim yıllarınızda, hem de mezun olduktan sonra desteğimizin asla bitmeyeceğini bilmelisiniz. Lodz Üniversitesi YÖK denklik unsurlarının tamamlanması ve başvurularınızın eksiksiz olarak yapılması için siz de öğrenci danışmanlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz. Lodz Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızda avantajlı olduğunuzu belirtelim. Avrupa Birliği üniversiteleri arasında yer alan kurum, uluslararası alanda tanınan diplomalar sunmaktadır. Mavi diplomanızla bir adım önde olacaksınız.

Üniversiteden mezun olduktan sonra, Avrupa Birliği Ülkeleri’nde de kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca, ülkemizde özel sektörde ve diploma denkliği başvurularınızı tamamlayarak kamu alanında da çalışabilirsiniz. Bu şekilde, çok seçenekli kariyer imkanlarından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1