Sumen: Üniversite Tanınırlığı

Şumen Üniversitesi Yök Denklik

Şumen Üniversitesi Yök Denklik

1964 yılında kurulan ve o günden bu yana sürekli olarak verdiği kaliteli eğitimlerin yanı sıra öğrencilerden aldığı olumlu geri dönüşler ile dikkat çeken

Şumen Üniversitesi

5 fakülte, 1 departman ve 1 kolejden oluşmaktadır. Öğrencilerine kaliteli bir eğitim için gerekli her türlü şartı tam olarak sağlayabilmekte olan bu başarılı üniversite de aynı anda 7000 öğrenci eğitim alabilmektedir. 525 kişiden oluşan eğitimci kadrosunda profesörlerden doçentlere kadar birçok başarılı isim yer almaktadır. Tüm bölümlerinde senelik ortalama olarak 2000 – 2200 euro gibi ücretler ile eğitim alınabilen bu üniversite de milli savunma bölümünde ise ücret 3845€

Türk öğrenciler için çok doğru bir seçim olan ve aynı zamanda her sene birçok Türk öğrencin akın ettiği bu üniversite de toplum bilimleri fakültesi, matematik ve bilim fakültesi, fen bilimleri fakültesi, pedagoji fakültesi ve aynı zamanda teknik eğitim fakültesi gibi seçenekler yer almaktadır. Toplam da 45 farklı bölüm de lisans eğitim sunan okul aynı zamanda öğrenciler yüksek lisans veya doktora gibi seçenekler da sunabilmektedir. Dünyanın birçok yerinden gelen farklı kültürden öğrenciler son derece mutlu ve keyifli bir şekilde eğitimlerini alırken aynı zamanda yaşadıkları her türlü sorunda çok kısa zaman içinde uzman desteği alabilmektedirler.

Yüksek Standartlar Da Üniversite Eğitimleri

Verdiği eğitimler de her zaman maksimum kaliteyi hedeflemekte olan

Şumen Üniversitesi YÖK denklik

işlemlerinde de sorun yaratmayan üniversitelerden biridir. Özellikle hem ülkemiz ile hem de dünyanın farklı ülkeleri ile denklik anlaşmaları olması bu üniversitenin diplomasının değerini artırmaktadır. Bilindiği gibi insanlar her zaman için üniversite seçimlerini uzman desteği ile yapmanın en doğru karar olacağını düşünmektedirler. Özellikle yurtdışı üniversiteleri hakkında tam olarak bilgi sahibi olmayan insanlar bu konuda destek almak için diledikleri zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilmektedirler. Firmamız bu alanda sahip olduğu deneyim ve yurtdışı temsilcilikleri ile öğrencilerin gittikleri her yerde son derece kaliteli hizmetler almalarını sağlamaktadır.

Kayıt işlemlerinden denklik işlemlerine kadar her aşama da yanınızda olan firmamız özellikle seçtiğiniz üniversiteleri daha yakından tanımanız içinde sizlere gerekli bilgileri vermektedir. Kaliteli bir yurtdışı eğitimi alarak ülkemize geldiklerinde rakiplerinden hem dil hem de yurtdışı gibi konularda üstün olacaklarını bilen insanlar bizlerle yapacakları görüşmeler de Şumen Üniversitesi de dahil olmak üzere birçok yurtdışı üniversitesi hakkında gerekli bilgileri alabilmektedirler. Her sene farklı ülkelerden ortalama 1000 adet öğrenci kabul eden ve bu öğrencilere konaklamadan ulaşıma kadar her konuda yardımcı olabilen Şumen Üniversitesi özellikle Türk öğrenciler için en doğru seçimlerden biridir. Düşük ücretler ile çok önemli bölümler de eğitim almak ve bu imkânları sınavsız kayıt olanakları ile yakalamak için sizde mutlaka bizimle iletişime geçin.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp1