Szczecin Denizcilik Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Szczecin Denizcilik Üniversitesi

  1847 yılında kurulmuştur. Avrupanın en fazla denizcilik üniversitelerinden biridir. uygar teknolojiler doğrultusunda gelişen denizcilik sektörünü yakından takip eden Szczecin Denizcilik üniversitesi, öğrencilerine en son teknoloji ürünü bilgisayar sistemleri, yazılımlar ve simülasyonlar ile eğitim vermektedir. Avrupa standartlarındaki teorik eğitimine teknolojik ekipmanlı uygulama imkanlarını da başarılı bir şekilde entegre eden Szczecin Denizcilik üniversitesi, Polonyada eğitim sağlayan öteki yükseköğretim kurumlarına da örnek olmuştur. En kaliteli Polonya üniversiteleri arasında gösterilen Szczecin Denizcilik üniversitesi, denizcilik sektöründe hizmet veren firmaların de kaliteli eleman ihtiyacını karşılamak için yakında takip ettiği bir üniversitedir. Denizcilik Mühendisliği, iktisat ve Nakliye Mühendisliği, Nagivasyon şekilde üç fakültesi bulunan üniversitenin 9 branşta uzmanlık eğitimi bulunmakta.

  Uluslararası standartlarda eğitimi ile Polonya üniversiteleri içinde denizcilik meselesinde ilk tercih biçimine gelen Szczecin Denizcilik üniversitesi, Avrupalı öğrencilerin deyurtdışı üniversite eğitimi için yoğun talep gösterdiği bir okuldur. Sayısı 100’ü aşan araştırma laboratuvarı, teknik eğitim ve uygulama merkezi ile öğrencilerine eğitim sırasında deneyim kazanma imkanı sağlayan  Denizcilik üniversitesi, bilgisayar destekli eğitim programları ile Polonyada üniversite eğitiminin de en yenilikçi isimleri arasındadır. Makine, taşımacılık ve kargo, sefer yönetimi, koordinasyon ve denizciliğin başka ciddi alanlarda bilgisayar simülasyonları ile gerçek zamanlı uygulama eğitimi sağlayan üniversite, öğrencilerin iş hayatında karşılaşabileceği her durumu bire bir deneyimlemelerini sağlamaktadır. 16 simülasyon laboratuvarı bulunan üniversitenin öğrencileri yükseköğrenimleri sırasında edindiği deneyim ile denizcilikte büyük önemi olan tecrübe meselesinde büyük bir avantaj sahibi olmakta. VTS(Vessel Traffic System), Satellite Communication System Simulator(GMDSS), Anti Collision ARPA Simülatörü Electronic Chart Display and ınformation System(ECDıS) bu gibi modern denizcilik sektöründe en iyi uygulanan bilgisayar sistemleri ve simülasyonlar üzerine geniş içerikli eğitim verilmekte.

  Balıkçılık, motor, koordinat belirleme, gemi yönetimi, sefer planlama, otomatik pilot, kargo taşımacılığı, radar, operasyon gelişme, haberleşme ve daha birçok konu için gerçek zamanlı bilgisayar simülatörleri ile eğitim verici Szczecin Denizcilik üniversitesi, Avrupa standartlarındaki eğitimi ile uluslararası denkliği bulunan bir diploma vaat etmektedir. birçok uluslararası eğitim birliği anlaşması bulunan üniversite tıpkı süre uluslararası bilimsel araştırma projelerinin de aktif bir üyesidir. öğrencilerine yurtdışında eğitim meselesinde geniş muhteviyatlı seçenekler sunan Denizcilik üniversitesi, denizcilik eğitimi gören öğrencilerin en büyük problemi olan staj hakkında da gerek Polonya’da gerekse de yurtdışında farklı imkanlar sağlıyor. Polonyadaki üniversiteler ile işbirliği anlaşmaları imzalayan Denizcilik üniversitesi eğitim programlarının yanı sıra başka okullardan gelen akademisyenlerin katılımı ile mesleki eğitim kursları da düzenlemektedir. Denizcilik hakkında Polonyada üniversite tercihlerinin ilk esnasında yer saha Szczecin Denizcilik üniversitesi¸ Avrupa’nın da bu konudaki en saygın kurumlarından biridir.


  Fakülteler

  • Navigasyon Fakültesi
  • Denizcilik Mühendislik Fakültesi
  • Ekonomi ve Ulaştırma Mühendislik Fakültesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Polonya’da Üniversite

   whatsapp1