Bialystok Ekonomi Üniversitesi

Sınav sonucuna gerek olmadan Yök denkliği olan üniversitelerde eğitim almak için üniversiteyi Polonya’da okuyabilirsiniz. Hem düşük maliyetlerle istediğiniz bölümde eğitim görebilir hem de yurt dışında kariyer yaparak kendinizi geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim

KAYIT FORMU

Ad & Soyad

E-Posta

Okumak İstediğiniz Bölüm

Telefon

Lise Diploması

Lise Transkript

Pasaport Fotokopisi

Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

Bialystok Ekonomi Üniversitesi

1996 yılında kurulmuştur. Newsweek Dergisi’nin 2008 incelemelerinde Polonyadaki üniversiteler içinde ekonomi üzerine eğitim verici en çok okul seçilen Bialystok iktisat üniversitesi, uluslararası standartlara sahip yükseköğretim programlarıyla prestijli bir diploma sahibi olma imkanı sunmaktadır. Global ekonomilerin dünya çapındaki değişimini takip ederek eğitim programlarında uygar bir anlayış benimseyen Bialystok ekonomi üniversitesi, modern görüşlü ve girişimci ruhuyla fark yaratan ekonomi uzmanları yetiştirme misyonuna sahiptir. üniversitenin uygar eğitim anlayışı Avrupa’daki pek çok fazla ilim çevresinin saygısını kazanmasına sahip olmuş ve zamanımızda Polonyada eğitim verici en prestijli üniversitelerden biri olmasını sağlamıştır.

üniversite Avrupa standartlarında eğitim kalitesi ve iktisat konusunda imza attığı bilimsel araştırmalarla 2008 yılında Avrupa Nişanı almaya layık görülmüştür. 2009 yılında yanı ödülü bu kez uluslararası ilişkiler sahasında yaptığı araştırmalarla sektör Bialystok iktisat üniversitesi, bilimsel araştırmaya verdiği önemi ve yükseköğretim programlarının kalitesini ispatlamıştır. Market analizi, ekonomik yerleşim ve insan kaynakları yatırımı üzerine yaptığı değişik çalışmalarla da ödüller sektör üniversite, Polonyadaki üniversiteler içinde hususi bir konuma sahiptir. Kaliteli eğitim programlarını geniş sosyal imkanlarla buluşturan üniversite modern döneme müsait spor, sanat ve sosyal etkileşim merkezlerine sahiptir. Kampüs arasında yer sektör çok sayıda sosyokültürel etkileşim sahası yardımıyla öğrenciler ders dışı saatlerini değişik şekillerde değerlendirebilmektedir. Kütüphanesine sahip olan Bialystok üniversitesi, öğrencilerine çok geniş muhteviyatlı bilimsel yayınlara erişerek araştırma yapma imkanı sunmaktadır. Polonyadaki üniversiteler yönünden yararlanılan temel bir ekonomi ve politika kaynağı olan üniversite kütüphanesinde 100 binin üzerinde akademik yayın bulunmakta. Yurtdışındaki üniversitelerde vazife oluşturan akademisyenlerin de talep gösterdiği Bialystok iktisat üniversitesi Kütüphanesi’nde ders kitapları, dergiler, bilimsel yayınlar ve akademik düzeyli makaleler yer almaktadır.

Bialystok iktisat üniversitesi eğitim kalitesinin defalarca tescillenmesi ilePolonyada eğitim sağlayan en prestijli yükseköğretim kurumlarından bir tanesi biçimine gelmiştir. ekonomi ve siyaset eğitimi üzerinde verdiği kaliteli eğitimle olduğu kadar sosyoloji ve uluslararası ilişkiler sahasında da Polonyadaki üniversiteler arasında söz sahibi olan Bialystok iktisat üniversitesi, Avrupa standartlarındaki eğitim programlarını bilimin değişik alanlarında da sunmaktadır. Küresel ekonomilerin etkisiyle değişen insan alışkanlarının detaylı bir biçimde analiz edildiği Sosyoloji kısmı, Avrupa’da ses getiren birçok araştırma yayımlamıştır. Yurtdışı üniversite eğitimi için iktisat ve siyaset bilimi bölümleriyle olduğu kadar sosyoloji ve uluslararası ilişkiler eğimiyle de tercih sebebi durumuna gelen Bialystok ekonomi üniversitesi, eğitim kalitesini tüm bölümlerine yansıtmış bir yükseköğretim kurumudur. üst düzey eğitimini Polonya üniversite fiyatları seviyesinde sunan Bialystok iktisat üniversitesi, eğitim kalitesinin ücret ile kıyaslanamayacağının enfazla örneklerinden biridir. Avrupa’nın en modern, prestijli üniversitesinde eğitim almak istemez misin? O halde kariyerin için hemen karar vermelisin. Zamanı lehine çevir, Eğitim hayatına ilk adımını at. Gelecek senin Kariyer senin her şeyin…


Fakülteler

  • Sağlık ve Güvenlik
  • Ekonomi ve Sosyo-Ekonomik Kalkınma
  • Finans ve Muhasebe
  • Sayısal Yöntemler ve Bilgisayar Bilimleri
  • Uluslararası İlişkiler
  • Yönetim, Pazarlama ve Hukuk
  • Sürdürülebilir Kalkınma ve Bilgi Temelli Ekonomi

Çalışmalar

  • Yabancı Diller
  • Beden Eğitimi

Hemen Danışmanlık Alın

Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Polonya’da Üniversite

whatsapp1