Türkmenistan Telefon Kodu

En çok talep gören öğrenci ülkesi olan Türkmenistan telefon kodu uluslararası görüşmeler yapacağınız zamanlarda gerekli olan bilgilerdendir. Popüler Türkmenistan şehirlerine hemen ulaşabilmek ve ekonomik maliyetler ile konuşma yapmak için Türkmenistan telefon kodunu bilmeniz gerekir.

Türkmenistan'da Eğitim Telefon Kodu: +993

Türkmenistan Telefon Kodu

Türkmenistan’da üniversite eğitimi alan öğrencilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Evlatlarını arayarak onların güvende olup olmadığını sorgulayan ebeveynler, interneti, Skype ve telefonu etkin olarak kullanmaktalar. Bu yöntemleri kullanarak çocuklarıyla hasret giderip, onladın sağlığı ve sıhhati hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Sizlerde gerekli koşulları karşıladığınız takdirde Türkmenistan’da eğitim gören öğrencilerle iletişim kurabilirsiniz.

Ailenizin sizleri telefon kodu girerek araması sayesinde gurbet olduğunuz topraklarda telefon paketlerinizi daha ekonomik kullanmış olacaksınız. Bunun yanında sevdiklerinizle de doya doya hasret giderebileceksiniz. Eğitiminizi Türkmenistan’da sürdürüyor ve ailenize ulaşmak istiyorsanız Türkmenistan telefon kodunu onlara ulaştırmanız gerekecektir. Türkiye’de onlar daha düşük ücretlerle telefon kodunu tuşladıktan sonra numaranızı girdiklerinde sizlere ulaşabilecekler. Bu sayede iletişim giderinizi sosyal ihtiyaçlarınızda kullanabileceksiniz. Bütün bu işlemler için sadece telefon sahibi olmanız yeterli sabit veya cep olmasının bir mahsuru bulunmamaktadır.

Türkmenistan Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Türkmenistan’ı daha önce aramamış olan kullanıcılar nasıl arayabileceklerini merak etmektedirler. Bu işlem için telefonun arama kısmına gelerek uluslararası telefon kodu olarak +993’ü tuşlamalı ve ardından şehir kodunu da ekleyerek normal numarayı çevirmelisiniz. Bu nedenle ülke kodunu öğrendikten sonra ikinci olarak şehir kodunu iyi bilmelisiniz.

(+993) Nerenin Kodu?

Türkmenistan’ın uluslararası telefon kodu hakkında fikir sahibi değilseniz +994 numarasının buranın uluslararası telefon kodu olduğundan emin olabilirsiniz. Ülke genelinde sadece cep telefonu operatörü olarak MTS firması hizmet vermektedir. Bu yüzden tüm cep telefonlarının kodları 6 ile başlamaktadır.

Türkmenistan Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Türkmenistan sabit telefon hatlarının kodları şehirlere göre sıralanmaktadır. Başkent Aşgabat’ın telefon kodu:12, Türkmenbaşy    243 ve Hazar (Çeleken) 240 numaralı kodlara sahiptir. Halen telefon kodları hakkında sıkıntı yaşıyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi talep ettiğiniz takdirde tecrübeleriyle birlikte Türkmenistan telefon kodlarını paylaşmaktadırlar.

 

 

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1