Uruguay Posta Kodu

Vatandaşlarına sunduğu yaşam şartlarını her geçen gün daha da iyiye taşıyan Uruguay’a eğitim için giden öğrencilerin talepleri giderek artış gösteriyor. Uruguay posta kodu öğrenmek istiyorum diyen aileler sayfamızı tercih ederek gerekli bilgileri anında öğrenebilirler.

Uruguay'da Eğitim Posta Kodu: 01218-020

Uruguay Posta Kodu

Uruguay eğitim almak, tatil yapmak ya da iş seyahati gibi nedenler ile gittiyseniz mevcut olduğunuz şehrin adresi kesin bilinmelidir. Yönünüzü bulabilmeniz içi en önemli kriterlerden birisi de posta kodunuzdur. Adresinizi kolaylıkla bulabilmenize oldukça faydalı bir yöntemdir.

Türkiye’deki ebeveynleriniz veya tanıdıklarınız sizlere herhangi bir dosya, belge ya da ivedi evrak gönderdiklerinde posta kodu hayati önem taşımaktadır. Uruguay’da bulunduğunuz semtin posta kodunu öğrenmeniz ve onlara iletmeniz size gelecek olan gönderiler ve belgeler ulaşırken kolaylık sağlayacaktır. Uruguay posta kodu 5 haneli bir rakam ve başı UY ile başlamaktadır. Öğrencilerin yüksek olarak talep ettiği Montevideo şehrinde posta kodu UY 10000 ile başlamakta UY 12900’e kadar devam etmektedir. Bu şehirde ayrıca Türk konsoloslukları da mevcut bulunmaktadır. Bu nedenle bu kodu bilmeniz işlemlerinizi daha hızlı halletmenize olanak sağlıyacaktır.

Uruguay Posta Kodu Nasıl Öğrenilir Nedir?

Uruguay posta kodu öğrenimi oldukça basittir çünkü tüm ülkeye yapılacak gönderiler 1. Bölgeye gönderilmektedir. Uruguay’daki şehirler Salto, Paysandu, Las Piedras ve Riera başta olmak üzere çeşitli bölgelerde bulunmaktadır. Uruguay posta kodunu edinmek isteyen kullanıcılar Eurostar internet sayfasından daha detaylı bilgi edinebilme imkânına sahip olmaktadır.

Uruguay Posta Kodu Hatasız Nasıl Yazılır?

Şüphe duymandan Uruguay posta kodu edinmek isteminiz durumunda öncelikle ülkenin hangi şehrinde olduğunuzu bilmeniz ve bu şehre uygun olan kodu seçmeniz gerekmektedir. UY ile başlayan Uruguay posta kodlarını yazmanız gereken durumlarda harflerle birlikte rakamlara bir boşluk bırakmalısınız. Yani örnek olarak UY 11000 posta kodu Uruguay’ın en işlek kenti olan Montevideo’ya aittir. Bir başka örnek olarak Maldonaldo isimli popüler olan şehrin posta kodu UY 20000 ila UY 20500’e kadar çıkabilmektedir. Genel olarak Uruguay’ın posta kodları 10000 ila 97000 arasında olmaktadır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1