Uruguay Sigorta İşlemleri

Güney Amerika ülkelerinden olan Uruguay, huzurlu yapısı ve ekonomik avantajları ile giderek daha fazla ülke vatandaşının ilgisini çekiyor. Yurtdışında eğitim almak isterseniz, Güney Amerika Ülkeleri'ni tercih edebilirsiniz. Uruguay da bunlardan biridir, hem vize şartının olmaması, hem de mezun olduktan sonra çalışma seçenekleri açısından öne çıkmaktadır.

Uruguay'da Eğitim

Uruguay Öğrenci Sigorta İşlemleri

Güney Amerika ülkelerinden olan Uruguay, huzurlu yapısı ve ekonomik avantajları ile giderek daha fazla ülke vatandaşının ilgisini çekiyor. Yurtdışında eğitim almak isterseniz, Güney Amerika Ülkeleri’ni tercih edebilirsiniz. Uruguay da bunlardan biridir, hem vize şartının olmaması, hem de mezun olduktan sonra çalışma seçenekleri açısından öne çıkmaktadır. Amerika Kıtası’nda kariyerinize başlamak isterseniz, özellikle bu şekilde bir yurtdışı hedefiniz varsa, siz de Uruguay Üniversiteleri’ni tercih edebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, tüm yurtdışı eğitim planlarınızı danışabilir ve desteğimizi alabilirsiniz. Yakın coğrafyada komşu ülkelerimizden, dünyanın en uzak ülkelerine kadar eğitim kurumları ile işbirliklerimiz bulunmaktadır ve size destek olmaktayız.

Eurostar İle Vize İşlemleri ve Uruguay Sigorta İşlemleri:

Uruguay, ülkemiz vatandaşlarına 90 güne kadar vizesiz olarak giriş imkanı sunmaktadır. Bundan uzun süreler için öğrencilerimizin öğrenci vizesi almaları gerekir. Konsolosluk nezdinde başvurularınızı yapmalısınız. Elbette öğrenci danışmanlarımızın her zaman sizinle olduğunu ve olacağını belirtelim. Uruguay öğrenci vizesi için, geçerli pasaport sunulması ve kimlik fotokopisi, 2 tane vesikalık fotoğraf, aile ve başvuru yapan öğrencimizin üzerine kayıtlı olan banka hesapları, taşınmaz kayıtları ile araç kayıtları, 18 yaşından küçük başvuru sahipleri için anne ve babasından alınacak izin belgesi, sabıka kaydı, eğitim belgesi, eğitim alınacak üniversiteden alınacak kabul belgesi, önemli bir nokta ise, Uruguay sigorta işlemleri kapsamında alınacak, en az 30.000 EURO bedelli, seyahat süresini kapsayan ya da uzun süreli kalışlarda bir sene süresi olacak, seyahat sağlık sigortası yapılmak gerekmektedir.

Uruguay sigorta işlemleri bünyesinde, mutlaka poliçe için başvurularınızı atlamamalısınız. Öğrenci danışmanlarımız uygun sigorta işlemleri ve poliçe seçenekleri konusunda sizlere yardımcı olacaktır. En uygun geri ödemeli sigorta seçeneklerini tercih etmeniz bu şekilde mümkün olacaktır. Yurtdışında, ister istemez sağlık sorunlarınız olabilir. Aslında bu hayatın bir gereğidir diyebiliriz. Bu nedenle, hem öğrenci vizesi almanız için şartların birini gerçekleştirmeniz açısından, hem de zorunlu olmasa da sağlık hizmetleri konusunda kendinizi güvenceye alma noktasında, en doğrusu mutlaka yurtdışı seyahat sağlık sigortasının yapılmasıdır. Vize başvurularınızın takiplerinde, öğrenci danışmanlarımız da sizlerle olacak ve takip yapacaklar.

Uruguay sigorta işlemleri kapsamında, özel sağlık kurumlarında, hastanelerde tedavi görebilirsiniz. Ülkede hem devlet bünyesinde hastaneler, hem de özel sağlık kurumları bulunmaktadır. Sigortanızla ülkeye ilk giriş yapmanızdan itibaren sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ülkeye giriş tarihini poliçenin kapsaması gerektiğini de belirtelim. Poliçe ülkemizden çıkış tarihinden başlar ve ülkeye giriş tarihi başlangıcı olacağı şekilde düzenlenmelidir. Ayrıca, Uruguay sigorta işlemleri bünyesinde, poliçenin öğrencinin t.c. kimlik numarası başta olmak üzere, kimlik bilgilerini içermesi, eğitim amaçlı olduğu ve süre detaylarının da belirtilmiş olması gerekmektedir.

Yurtdışı eğitim seçeneklerini değerlendirmek için her zaman şubelerimize gelebilirsiniz. Uruguay Üniversiteleri de sınavsız olarak sizleri beklemektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1