Uruguay Telefon Kodu

İş adamlarının en fazla uğrak noktalarından biri olan Uruguay sürekli gelişen ülkeler arasındadır. Uruguay telefon kodu telefon kullanarak ailesini yakınlarını aramak isteyen kişilerin ilk ihtiyaç duyacağı en önemli bilgiler arasında yerini korumaktadır.

Uruguay'da Eğitim Telefon Kodu: +598

Uruguay Telefon Kodu

Uruguay’ı üniversite eğitiminin yanı sıra tatil içinde tercih eden insanların sayısı her geçen gün artıyor. Sevdiklerinin sesini duymak isteyenler telefonun yanında diğer iletişim seçeneklerini de sıklıkla kullanmaktadır. 4G görüntülü konuşma için her ne kadar istenilen kalite sağlanamaması sesli arama seçeneklerinin daha fazla önem arz etmesini gerçekleştirdi. Sizlerde uygun temel bilgilere sahipseniz Uruguay’daki yakınlarınızla istediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz.

Bütün bunların yanında Türkiye ile Uruguay arasında gerçekleşecek olan iletişim hizmeti gayet ekonomiktir. Hesaplı tarifeler sayesinde doyasıya hasret giderebileceksiniz. Uzakta olmak sevdiklerinize olan özlemi gün ve gün arttıracaktır

Uruguay Telefon Kodu Nedir?

Uruguay’a Türkiye’den çağrı yapmak isteyen kullanıcılar sıklıkla aradıkları numaranın hatalı olduğuyla karşılaşmaktalar. Bunun en temel sebebi arama yaparken Uruguay telefon kodunu girmemelerinden kaynaklanmaktadır. Sabit telefon hatlarınız veya cep telefonlarınızdan yapacağınız Uruguay aramalarından ilk olarak ülke kodunu tuşlamanız istenmektedir. Yani aramak istediğiniz numaranın başına +598 yazmadığınız takdirde ulaşamamanız olası bir durumdur. Tabi bunun yanında Uruguay’da bulunduğunuz şehrin kodunu yazmanızda kaçınılmaz olacaktır. Tüm bunları eksiksiz olarak yaptığınızda ulaşamama durumunuz ortadan kalkacaktır.

 (+598) Nerenin Kodu?

Uruguay’ın uluslararası telefon kodu hakkında fikir sahibi değilseniz +596 olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Ülkede en çok kullanılan cep telefonu operatörleri sırasıyla Antel, Movistar ve Claro’dur. 099, 098, 092, 091 Antel’ e; 094, 095, 093 Movistar’ a ve 096, 097 alan kodları ise Claro şirketine aittir.

Uruguay Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Uruguay’da sabit telefon hatları şehirlerin konumuna göre değişebilmektedir. Başkent Montevideo 2, sahiliyle ünlü Florida 435 ve Rivera 462 numaralı kodlar verilmiştir. Aradığınız numaralara ulaşmakta halen sorun yaşıyorsanız ücretsiz bilgi hizmetini Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı çalışanlarından kesin bir şekilde Uruguay telefon kodlarını öğrenebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1