Vietnam Telefon Kodu

Sevdiklerinizi değerli hissettirmek onlara önem verdiğinizi belli etmek için bazen haberleşmeniz gerekir. Vietnam telefon kodu ile yakınlarınızın telefon numarasını kodladığınız taktirde Vietnam telefon kodu sayesinde sevdiklerinizle rahatlıkla iletişim içerisinde olabilirsiniz.

Vietnam'da Eğitim Telefon Kodu: +84

Vietnam Telefon Kodu

Vietnam’a iş adamları ve öğrenciler eğitim için sıklıkla seyahat etmekteler. Durum böyle olunca ebeveynlerin tek derdi onlarla iletişimi koparmamak olmakta. Her ne kadar WhatsApp, Skype ya da diğer internet iletişim programları tercih edilse de asla telefonla konuşmanın yerini tutamıyorlar. Onların sesimizi kesintisiz duymaları içinde en kaliteli unsur telefon olmaktadır.

Ailesinden ve ülkelerinden gurbete yolculuk yapan öğrencilerin Vietnam telefon kodlarına ulaşamadan iletişim kurmaları olanaksızdır. Aynı durum çocuklarını merak eden anne- babalar içinde geçerli olmaktadır. Vietnam’da okuyan öğrenciler telefonla ucuz konuşma fırsatı da elde edebilecekler. Sizlerde Vietnam’da eğitim görüyor ya da iş için seyahat etmişseniz ailenizle ekonomik olarak konuşabileceksiniz.

Vietnam Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Vietnam’ı nasıl arayacakları hakkında kafasında soru işareti olan kullanıcılar ilk olarak sabit hatlar veya mobil hatlardan aramanın birinci önceliği olarak +84 numaralı kodu ezberlemeleri gerekmektedir. Bu kod Vietnam’ın uluslararası iletişim için gerekli olan alan kodudur.  Bu numaranın ardından Vietnam’da bulunduğunuz şehrin kodunu veya mobil operatör kodunu girmeniz gerekecektir. Bu şartlar sağlandığında etkili olarak iletişim kurabileceksiniz.

 (+84) Nerenin Kodu?

+84 kodu Vietnam’ın uluslararası telefon kodu olarak belirlenmiştir. Telefonunuzdan bu numarayı çevirmeden yaptığınız aramalardan geri dönüş alamazsınız ve arama için en gerekli unsur olmaktadır. Vietnam’ın en popüler operatörleri ve kodları sırasıyla 32 ila 39 arasında Viettel;52 ila 58 arası Vietnamobile; 70 ila 79 arası MobiFone; 59 ise Gmobile şirketinin hizmet verdiği mobil operatör numarasıdır.

Vietnam Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Vietnam’da sabit hatlar şehirlere göre farklılık göstermektedir. Başkent Hanoi’de dahili kod 24 ile başmaktadır. Diğer şehirlere örnek olarak Cao Bằng 206, Yên Bái 216, Hà Nam 226 numaralar ile kodlanmaktadır. Numaralara ulaşmakta sorun yaşıyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları tarafından profesyonel destek alarak Vietnam telefon kodlarına sahip olabilirsiniz.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 2]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1