Çornomorsk Rusça Dil Kursu

Son derece güzel bir liman kenti olan Çornomorsk, huzurlu bir yaşamın aktığı, medeni insanları, düzenli altyapısı ile görülmeye değer bir kent. Ukrayna öğrencilerimize sunduğu dil eğitimi ve üniversite seviyesinde eğitim seçenekleri ile son yılların en gözde ülkelerinden biri.

Yurtdışında Dil Kursu

Üniversite Eğitim Rehberi

Son derece güzel bir liman kenti olan Çornomorsk, huzurlu bir yaşamın aktığı, medeni insanları, düzenli altyapısı ile görülmeye değer bir kent. Ukrayna öğrencilerimize sunduğu dil eğitimi ve üniversite seviyesinde eğitim seçenekleri ile son yılların en gözde ülkelerinden biri. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak da öğrencilerimizin bu güzel Avrupa Ülkesinde, en köklü ve tanınmış, eğitim kalitesi yüksek kurumlarda eğitim almalarını sağlamaktayız. Üniversite eğitimleri kadar, Rusça dil eğitimlerinde de bu özellik söz konusudur. Ukrayna nın birçok kentinde ve size huzur verecek, aynı zamanda eğitim kalitesi yüksek dil eğitimi verecek Çornomorsk da amaçlarınıza ulaşacaksınız. Bu dil eğitimi fırsatını kesinlikle kaçırmamalısınız. Zaman geçirmeden siz de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişime geçin.

Ukrayna Çornomorsk Rusça Dil Kursu Danışmanlık Hizmetleri

Ülkenin güney batısında bulunan sevimli liman kenti Çornomorsk, kaliteli dil okulları ile sizleri bekliyor. Elbette Eurostar farkı ile. 1993 yılında kurulan danışmanlığımız ile öğrencilerimiz son derece uygun rakamlara yurtdışında eğitim alma şansını elde etti. Sadece üniversite eğitimlerinde değil, gerek üniversitelere bağlı kurumlarda, gerekse kaliteli dil okullarında gençlerimize Rusça eğitim alma şansını sunmaktayız. Çornomorsk Kentinde, akıcı şekilde bu dili öğrenirken, bir yandan da ekonomik yaşam giderleri ile zorlanmayacaksınız. Danışmanlık hizmetlerimiz noktasında, kayıt işlemlerinin yapılması, konaklama işlemlerinin gerçekleştirilmesi, uçak bileti reservasyonları, sağlık sigortası, havaalanından öğrencilerimizin alınmasından, şehrin tanıtılmasına kadar birçok hizmet sizleri bekliyor. Eurostar aileniz her zaman sizinle.

Ukrayna Çornomorsk  Rusça Dil Kursu Başvuru Şartları

Değerli öğrencilerimiz, Ukrayna ile ülkemiz arasında bir vize uygulaması bulunmamakla birlikte, mutlaka yeni çipli kimlik kartınızın olması şarttır. Eski tip kimliği olan öğrencilerimizin mutlaka yenilemesi gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzu da geçerli şekilde yenilemeyi ihmal etmeyiniz. Eğitiminiz devam ederken, tatillerinizde başka ülkelere ziyaretler yapabilirsiniz. Ön kayıt için gerekli olması durumunda, danışmanlarımızdan bir miktar ödeme yapmanız konusunda bilgi alacaksınız. Kayıt için elbette sizden istenen belgeler olacaktır. Bunları da danışmanlarımıza sunmak için hazırlamalısınız. Rusça tercümesi yapılarak, kayıt başvuruları tarafımızdan yapılacaktır. Kısa dönem kurslara katılacak gençlerimiz için gidiş dönüş uçak bileti rezervasyonları da danışmanlığımız tarafımızdan yapılmaktadır. Sağlık sigortası, oturma izni işlemleriniz de emin ellerde.

Ukrayna Çornomorsk Rusça Dil Kursu Başvuru Tarihleri

Yoğun talep gören yaz dönemi kurslarına katılmaya ne dersiniz. Yaz tatilindeyken, bunu mükemmel şekilde bir Rusça dil eğitimi ile değerlendirebilirsiniz. Programlı ve yoğun bir eğitim ile bir bakmışsınız, kurs bitiminde akıcı bir Rusça öğrendiniz. Başvuru tarihleri sene içinde olmaktadır ve ilk bilgiler için danışmanlığımızın web sitesinden detayları öğrenebilirsiniz. Bahar döneminde kayıt süreleri başlamaktadır. Kış döneminde dil kurslarına katılmak isteyen gençlerimiz de olabilir. Öte yandan, lisans bölümlerinde Çornomorsk Üniversitelerinde eğitim alacak öğrencilerimiz de lisans senelerine hazırlanmadan önce, dil eğitimi için kış sezonunda dil eğitimlerini alabilirler.

Ukrayna Çornomorsk Rusça Dil Kursu İçin Hangi Üniversiteyi veya Dil Kursunu Önerirsiniz, Hangisini Seçmeliyim.

Ukrayna kaliteli üniversiteleri ve dil kursları ile öğrencilerimize, diğer dünya ülkelerinden öğrenciler gibi, avantajlı eğitim olanakları sunmaktadır. Öğrencilerimiz, elbette Ukrayna da hani şehir ve han dil okulunu seçmeliyim şeklinde sorularla gelebilirler. Bu durum son derece doğaldır. En doğru seçimleri öğrenci danışmanlarımızdan destek alarak yapacaksınız. Öğrencilerimizin ve ailelerinin taleplerine, beklentilerine uygun ülke, şehir ve eğitim kurumları tespitlerimiz her zaman memnun edici sonuçlar vermektedir. Siz de kent ile dil okulları listelerimizden inceleme yaparak, seçimleri de yapabilirsiniz. Çornomorsk birçok dil okulu ile sizleri bekliyor. Uygun eğitim rakamları ile dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilerle bir arada, seçkin okullarda Rusça eğitimi alacaksınız. Uluslararası sertifikanız da sizleri bekliyor olacak.

Ukrayna Çornomorsk Rusça Dil Kursu Kampanyaları

Gerek bireysel, gerekse grup olarak Çornomorsk Dil Okullarında öğrenci olabilirsiniz. Grup kayıtlarında kampanyalı rakamlarla uygun eğitim harçları öğrencilerimizi bekliyor. Tabi Rusça dil eğitimi almak için sadece öğrenci olma zorunluluğu yok, okullar her yaştan öğrenci adayına açıktır. Kariyeriniz devam ederken de uygun bir zaman belirleyerek dil okullarında Rusça öğrenebilirsiniz. Erken kayıt başvurularında da ekonomik rakamlar öğrencilerimiz bekliyor. Kampanyalarımız gerçekten öğrencilerimizin bütçelerini sarsmadan eğitim almalarını sağlamaktadır. Elbette kurs süresine göre eğitim rakamları değişecektir. Yaz dönemi yani kısa süreli hızlandırılmış kurslar ile uzun süreli kış dönemi kursları rakam olarak birbirinden farklıdır. Tüm detayları öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Ukrayna Çornomorsk Rusça Dil Okulları Listesi

Ukrayna, seçkin üniversitelerinde öğrencilerimize, sınav esası, şartı olmadan eğitim olanağı sağlamaktadır. Dil okullarında eğitim için de belirleyici bir sınava girmeniz söz konusu değildir. Ancak, seviye sınavı olabilir, bu da bu dili belirli seviyede bilen gençlerimiz için boşuna zaman ve para kaybetmemeleri noktasında avantajlıdır. Çornomorsk dil okulları avantajları ile öğrencilerimizi bekliyor. Ukrayna genelinde ve bu güzel kent içinde bulunan dil okullarının listesini resmi web sitemizden alabilirsiniz. Çağrı merkezi ve yüzyüze görüşme ile de okullar hakkında detaylı bilgiler öğrencilerimizi bekliyor. Whatsupp ve messanger iletişim sistemimiz de 7 24 açıktır.

Ukrayna Çornomorsk Rusça Kursu İçin Gelmeden Önce Yapılması Gereken İşlemler

Sevgili öğrencilerimiz, gençlerimiz ve Rusça dil eğitimi almak isteyen değerli danışanlarımız, her konuda öğrenci danışmanlarımızdan destek alacaksınız. Dil okulu konusunda kararınızı verdikten sonra, okul kayıt işlemlerinizin gerçekleştirilmesi söz konusu olacaktır. Buna göre, diploma, eğitim belgesi, pasaport, çipli kimlik kartı, sağlık raporu, 18 yaşından küçüklerde iin belgesi gibi tüm evrakı hazır ederek öğrenci danışmanlarımıza teslim etmelisiniz. Rusça diline tercüme yapılan evraklar gerekli düzenlemeler yapılarak kayıt için gönderilecektir. Ön kayıt işlemleri sırasında gerekli ise size ödeme konusunda bilgi de verilecektir. Konaklama yapılacak yerin seçiminden sonra, danışmanlarımız tarafından kayıt işlemleri yapılır. Yurt, daire, ev ya da apart seçeneklerinden belirleme yapılarak, masraf bilgisi verildikten sonra kayıt yapılır. Vize işlemleri, uçak biletlerinin alınması da tarafımızdan yapılmaktadır.

Ukrayna Çornomorsk Rusça Kursu İçin Ülkeye Geldikten Sonra Yapılması Gerekenler

Öğrencilerimiz geliş tarihlerine uygun olarak, ülkeye ve kente girişlerini yaparlar. Bundan sonra, danışmanlarımız tarafından öğrencilerimizin havaalanından karşılama işlemleri yapılır. Kendinizi kesinlikle yalnız hissetmenize izin vermeyiz. Havaalanı karşılamasından sonra, konaklama yerine transfer işleminiz yapılır. Oryantasyon hizmetlerimiz, öğrencilerimizin eğitim alacakları ve elbette bu nedenle zaman geçirecekleri ülkeleri ve kentleri tanımaları açısından son derece yararlıdır. Şehir turu yapılması ile kentin ve genel olarak ülkenin, yeme içme, gelenekler, yaşam tarzları, gidilecek mekanlar gibi tüm detayları da öğrencilerimize aktarmaktayız.

Ukrayna Çornomorsk Rusça Kursu İçin Ülkeden Çıkarken Gerekli İşlemler

Rusça dili bu dilin en mükemmel konuştuğu kentlerden birinde öğrenme şansını elde edeceksiniz. Dil eğitiminizi tamamladıktan sonra, bir başka eğitim programınız yoksa, artık, ülkeden ayrılabilirsiniz. Kısa süreli kurs programlarında, zaten kayıt işlemlerinden önce gidiş ve dönüş bilet rezervasyonları alınmaktadır. Bu tarihte danışmanlarımız nezdinde ülkeden ayrılırken de size destek olacağız. Uluslararası dil sertifikanız ile dil eğitiminiz geçerli olacak. Yurtta kalan öğrencilerimizin çıkış işlemlerini danışmanlarımız yapacak. Aynı şekilde, daire ve apart gibi kiralık konaklamaların da kontrat iptallerini yapmaktayız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1