Odessa Rusça Dil Kursu

Rusça dilinin hakim olduğu Odessa şehrinde tecrübeli akademisyenlerden Rusça dersi almak ister misiniz? Dünya genelinde en fazla turist alan üst standartlardaki Ukrayna şehri olan Odessa’da Rusça Dil öğrenmenin avantajları çok fazladır.

Yurtdışında Dil Kursu

Üniversite Eğitim Rehberi

Rusça dilinin hakim olduğu Odessa şehrinde tecrübeli akademisyenlerden Rusça dersi almak ister misiniz? Dünya genelinde en fazla turist alan üst standartlardaki Ukrayna şehri olan Odessa’da Rusça Dil öğrenmenin avantajları çok fazladır. Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden bir tanesi olan Odesa’da Rusça eğitim alabilmek diğer ülkeler ile kıyaslandığında çok ileri düzeydedir. Rusça dili seviyelerine göre hedeflerinizi belirleyerek kriterlerinize uygun en iyi üniversitede Rusça eğitim programlarına katılabilirsiniz. Dünya sıralamasında yer alan en iyi üniversitelerde Rusça’yı öğrenmek en uygun fiyatlarla mümkün olacaktır. Tarihi yapısı ve büyüleyici şartları ile etkileyici bir şehir olan Odessa’da gereksinimlerinize en uygun Rusça dil kursunu seçerek hayallerinizi gerçekleştirebilir ve etkin bir şekilde dili pratik yapabilme imkanı elde edebilirsiniz. 

Ukrayna Odessa Rusça Kursu Danışmanlık Hizmetleri

Alanında uzman profesyonel danışmanlardan hizmet alarak Rusça öğrenmek istiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri tam da size göre. Ukrayna’da eğitim göreceğiniz şehrin seçimi, konaklama yapacağınız yerin seçimi, havaalanı transferi ve vize işlemleri gibi birçok konuda en büyük destekçiniz olarak sizi yönlendirecek danışmanlarımız sayesinde dil öğrenme hedeflerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ukrayna Odessa’da Rusça Kursu almak isteyen öğrenciler için gerekli tüm evrakların hazırlanması ve başvuruların yapılması gibi işlemleri büyük bir incelikle yerine getiren uzman danışmanlarımız tüm taleplerinizi memnuniyetle yerine getireceklerdir. Deneyimli personeli ile en iyi danışmanlık hizmetlerini ayağınıza kadar getiren profesyonel ekip ile Rusça’yı Ukrayna’da öğrenmek hayal olmaktan çıkacak.

Ukrayna Odessa Rusça Dil Kursu Başvuru Şartları

Odessa’da Rusça eğitim programlarına başvuru yapabilmek için Yeni çipli kimlik kartınız olması gerekmektedir. Gerekli tüm masraflar size önceden bilgilecektir. Böylece Rusça dil eğitiminiz boyunca başka herhangi bir masrafla karşılaşmayacaksınız ve bütçeniz zorlanmayacak. Başvuru için gerekli kayıt formunu doldurmalı ve ön kayıt ücretini ödemelisiniz. Odessa’da bütçenize uygun üniversite seçimi yaptıktan sonra kayıt işlemleri yapılmakta daha sonrasında üniversiteden onay yani mektup kabul belgesi beklenmektedir. Eğer tercih yaptığınız okuldan olumlu yanıt alınırsa danışmanlarımız telefon ile anında onay bilgisini size bildirmektedir. Tüm evraklarınızın hazırlanması ve diğer detaylar hakkında sorularınızı Eurostar eğitim danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Büyük bir titizlikle sorularınızı cevaplayacak olan ekibimiz tüm aşamaları size detaylı olarak anlatacaktır.

Ukrayna Odessa Rusça Dil Kursu Başvuru Tarihleri

Yaz dönemi kursları 1 aylık 2 aylık ve 3 aylık dönemler olmak üzere haziran temmuz ve ağustos aylarında başlangıç şeklindedir. Ukrayna Odessa Rusça Dil Kurs uzun dönem kış başvuru tarihleri Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık Ocak Şubat başlangıçlıdır. Başvuruların en geç 2 hafta öncesine kadar yapılması gerekmektedir. Kış dönemi 3 aylık kurs programlarına kayıt için en geç tarih 15 Kasım’dır. 1 aylık kış ve yaz Rusça dil programlarına en geç 1 hafta öncesinden başvuru yapılmalıdır. Dil okullarında ise özel ders başvuruları en erken 2 hafta önceden yapılmalıdır.

Ukrayna Odessa Rusça Dil Kursu İçin Hangi Üniversiteyi veya Dil Kursunu Önerirsiniz ? Hangisini Seçmeliyim?

Odessa’da Rusça dil kursu tercihi yapmak istiyorsanız hangi üniversiteyi yada dil kursunu seçeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. İlk tercih olarak Odessa’da yer alan dil fakültelerini tercih etmeniz Rusça dilini en iyi şekilde öğrenmek açısından ideal olacaktır. Odessa Mecnikov üniversitesi yada Odessa Üniversitesi Dil Edebiyat Fakültesi öncelikli tercihiniz arasında yer almalıdır. Odessa’da bulunan birçok üniversitede Rusça programlar bulunmaktadır. Ayrıca birebir özel kurs seçenekleri arasından da ihtiyacınıza uygun dil programlarına katılabilirsiniz.

Ukrayna Odessa Rusça Dil Kursu kampanyaları

Dil eğitim programlarına ister bireysel olarak isterseniz de gruplar halinde katılabilirsiniz. Grup olarak Odessa’da Rusça dil kursu başvusu yapan kişilere indirimlerimiz mevcuttur. Ukrayna’da yeni arkadaşlıklar edinerek ister kısa dönem isterseniz de uzun dönem Rusça kurslarına başvurarak yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Kurs süreleri, eğitim seviyesi ve danışmanlık hizmetlerinin kapsamlarına göre paket fiyatlar artmaktadır. Ayrıca lisans eğitimini de Ukrayna Odessa’da almayı düşünen bireyler için özel uygun fiyatlar sunulmaktadır. Odessa’da cazip maliyetlerle Rusça dili öğrenerek hem kendinizi geliştirin, eğlenerek öğrenin hem de tatil yapın, Hayallerinizi süsleyen bir ülkede yeni kültürler tanıyarak Rusça dil eğitimi almanın avantajlarını mutlaka yaşayın. Dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlıklar edinerek sosyalleşebileceksiniz.

Ukrayna Odessa Rusça Dil Okulları listesi

Yaz dönemini en iyi şekilde geçirmek istiyorsanız Ukrayna Odessa Rusça Dil Okullarında iyi bir dil eğitim programına yazılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rusça dil seviyenize göre kurs tercihinizi yapabilir kış dönemi yada yaz dönemi seçenekleri arasından kendinize uygun olan dil okulunu seçebilirsiniz. Dil okullarına kabul işlemleri ve vize işlemleri yaklaşık 1 ay gibi bir zaman almaktadır. 1 ay önceden Rusça dil eğitimi görmek istediğiniz okula başvuru yapmanız gereklidir. Odessa’da bulunan dil fakültesi olan üniversiteleri öncelikli olarak seçmeniz size avantaj sağlayacaktır. Odessa’da eğitim görebileceğiniz dil okulları listesine ulaşabilmek ve Eurostar öğrencilerine özel indirim fırsatları hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli eğitimi ile Odessa Mecnikov üniversitesi Rusça dil eğitiminde ilk tercihleriniz arasında yer almalıdır. Odessa Language School (özel kurs seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Ukrayna Odessa Rusça Kursu için Gelmeden Önce Yapılması Gereken İşlemler

Kısa süreli kurs programlarına kayıt olduysanız ülkeye gelmeden çift yönlü uçak bileti, vize başvurusu, vize takibi ve alımı işlemleri ve öğrenciye ulaştırılması işlemleri güvenilir ve kaliteli hizmet veren danışmanlık kurumumuz tarafından yapılmaktadır. Ülkeye gitmeden önce gerekli evraklar Rusça olarak tercüme edilmeli ve noter tarafından onaylanmış olmalıdır. Odessa’da bulunan yüksek öğrenim kurumlarında Rusça kursu almak isteyen öğrenciler Odessa’da tercih yaptıkları üniversiteden öğrenci davetiyesi almaları gerekmektedir.

Ukrayna Odessa Rusça Kursu için ülkeye geldikten sonra yapılması gerekenler

Ülkemiz fiyatlarından çok daha uygun maliyetlerle Ukrayna Odessa’da Rusça öğrenebilirsiniz. Keyifli bir öğrencilik dönemi geçirebilebilmeniz için Eurostar Rusça dil eğitiminiz bitene kadar danışmanlık ve rehberlik hizmetleri ile yanınızda olacaktır. Eğitiminiz tamamlandığında Rusça eğitim sertifikasına sahip olursunuz. Alanında deneyimli ve uzman danışanlarımız Odessa şehrini size tanıtacak ve bilgi vereceklerdir. Ev yada yurt gibi konaklama seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Üniversiteye kayıt için gerekli işlemler evrakların hazırlanması, sağlık raporunun alınması, havaalanında karşılanma hizmetleri ile yurtdışında her daim yanınızda olacak olan Eurostar eğitim programları arasından kendiniz için en uygun dil programını seçebilirsiniz. Her seviyeden farklı kurs grubu bulunmaktadır.

Ukrayna Odessa Rusça Kursu için Ülkeden Çıkarken gerekli İşlemler

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı Ukrayna Odessa Rusça kursu denildiğinde dil öğrenmenin güvenli ve saygın adresidir. Sürekli pratik yapabileceğiniz ana dili Rusça olan şehirden dönerken memnun olarak ayrılacaksınız. Ülkeden ayrılmanız için gerekli çıkış vize evraklarının düzenlenmesi, okuldan çıkış gibi birçok hizmet kurumumuz tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yurtta kalanların çıkış işlemleri havalimanından ülkemize gelmeniz aşamasında transfer ve uğurlama gibi hizmetler ile öğrencilere büyük destek sağlanmaktadır. Katıldığınız programlar sonunda Rusça diline hakim olarak Rusça konuşmaya başlayabileceksiniz. Konforlu ve rahat bir ortamda Rusça dilini öğrenmek ve uygun maliyetlerden yararlanmak istiyorsanız Eurostar her daim yanınızda olacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1