Sivastopol Rusça Dil Kursu

Yurtdışında eğitim deyince akla gelen ilk firma Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sadece üniversite kapsamında eğitimler için değil, dil eğitimi fırsatlarından yararlanmaları için de gençlerimizin yanındayız.

Yurtdışında Dil Kursu

UKRAYNA SİVASTOPOL RUSÇA DİL KURSU

Kırım coğrafyasının, iklimi ülkemize en yakın şehirlerinden biri olan Sivastopol da Rusça dil eğitimi almaya ne dersiniz… Görülesi yerleri ve tarihi önemi ile dikkat çeken bu güzel kentte, hem mükemmel bir dil eğitimi alacak, hem de harika anılar biriktireceksiniz. Şehir, Kırım Bölgesinde ve Karadeniz kıyısı olan bir kent. Bu nedenle, iklimi ülkenin geneline göre son derece ılıman. Özellikle yaz aylarında, hızlandırılmış eğitim alan öğrencilerimiz, sıcak bir iklimde son derece rahat konaklamaktalar. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, bu şehirdeki dil eğitimlerinde de öğrencilerimizi en kaliteli okullara kayıtlarını sağlamaktayız. Sivastopol da dil eğitimini, bu dilin yaygın olarak konuşulduğu bir ortamda ve kaliteli okullarda alacaksınız. Eğitiminizi tamamladığınızda ise uluslararası anlamda geçerli diplomanız olacak.

Ukrayna Sivastopol  Rusça Dil Kursu Danışmanlık Hizmetleri

Yurtdışında eğitim deyince akla gelen ilk firma Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sadece üniversite kapsamında eğitimler için değil, dil eğitimi fırsatlarından yararlanmaları için de gençlerimizin yanındayız. Gençlerimizin mümkün olduğu kadar, kariyerlerinde yükselmelerinde yardımcı olacak dilleri öğrenmeleri gerektiğine inanmaktayız. Rusça da bu dillerin başında geliyor. Öte yandan, bir dili en kapsamlı, temeli sağlam, aynı zamanda ekonomik rakamlarla öğrenmek ise ancak o ülkenin konuşulduğu dilde bulunulursa olabilir. İşte bu nedenle, öğrencilerimize en uygun rakamlı, eğitimi ise son derece mükemmel olan kurumlarda Rusça öğrenme fırsatı sunmaktayız. Eğitimi tamamlayan öğrencilerimiz uluslararası geçerli sertifikalarını almaktalar.

Ukrayna Sivastopol Rusça Dil Kursu Başvuru Şartları

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gençlerimizin dil eğitimleri başvurularında da onlara eksiksiz olarak yardımcı olmaktayız. Gençlerimiz, ülkemizde ya da bir başka ülkede eğitimleri devam ederken de Sivastopol da dil eğitimlerini alabilirler. Eğitim döneminde Eylül ayında başlayan ya da yaz döneminde hızlandırılmış programlarda öğrenci olabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımızdan en uygun okulu seçebilirsiniz. Kişisel analiz sistemimizle, nokta atışı seçimler yapmanızı sağlamaktayız. Ön kayıt işlemlerini, belirli miktar ödemeyi yaparak, danışmanlarımızla birlikte hemen yapabilirsiniz. Ardından, sizden talep edilen belgeleri tamamlayarak asıl kayıt başvurunuzu belirtilen sürede yapabilirsiniz. Diploma ve eğitim belgeleriniz, kimlik, pasaport, sağlık raporu gibi belgelerin temini ve Rusça diline tercümesi gerekmektedir. Üniversiteden gelen onay mektubu ile artık eğitim süreciniz başlayacaktır.

Ukrayna Sivastopol Rusça Dil Kursu Başvuru Tarihleri

Kırım dünyanın en güel coğrafyalarından biridir ve iklim açısından, Karadeniz Bölgemize yakın özellikleri ile öğrencilerimizin en rahat ettikleri bölgelerden biridir. Bu güzel coğrafyada ve özellikle Sivastopol Kentinde, Kırım Tatarları olan Türk kardeşlerimizin bulunduklarını da es geçmeyelim. Hem onlar, hem de Türk İnsanını bilen yerel Rus Halkı, öğrencilerimizi sıcaklıkla karşılamaktadır. Öğrencilerimiz dil eğitimlerinde şehre ve yaşamlarına alışma zorluğu çekmezler. Ayrıca dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrencilerle tanışabilirsiniz. Farklı yerleri görmek ve keşfetmek de cabası… Çalışma ya da eğitim hayatınıza göre, Eylül döneminde olan kayıtlardan ya da yaz döneminde olan kayıtlardan tercih edebilirsiniz.

Ukrayna Sivastopol Rusça Dil Kursu İçin Hangi Üniversiteyi veya Dil Kursunu Önerirsiniz, Hangisini Seçmeliyim.

Genel anlamda Rusya, özel anlamda Sivastopol Üniversiteleri, kaliteli eğitimleri ile öğrencilerimizi sınavsız olarak kabul ediyor. Seçim yaparken öğrenci danışmanlarımız size en uygun kurumları önerecekler. Hem özel dil okullarında, hem de üniversitelerin dil fakültelerinde eğitim alabilirsiniz. Beklentileriniz, kalma zaman aralıklarınız, ekonomik özellileriniz gibi birçok detay analiz edilecek ve en uygun sonuç size önerilecektir. Şehrin en kaliteli eğitim kurumları ile yaptığımız bağlantılarımız, öğrencilerimizin bulundukları süre içinde Rusçayı mükemmel şekilde öğrenmelerini ve uluslararası sertifika almalarını sağlar. Bu kentte eğitim alacak öğrencilerimiz ise, kayıt oldukları üniversitelerinde hazırlık sınıflarında kendilerini lisans senelerine hazırlayacak dil eğitimlerini alırlar. Hazırlık sınıfında, seçkin hocalarından eğitim aldıktan sonra senelerine devam ederler.

Ukrayna Sivastopol Rusça Dil Kursu Kampanyaları

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, hizmet sunmaya başladığımız 1993 yılından bu yana, en kaliteli okulları öğrencilerimize en ekonomik rakamlara sunmaya özen gösterdik. Rusça dili eğitiminde hizmet veren kurumlar konusunda da aynı ilkelerimiz geçerlidir. Yaşam maliyetleri açısından, Sivastopol, bu dilin eğitimini alabileceğini diğer kentlere oranla çok daha ekonomik rakamlar sunmaktadır. Öte yandan, yaşam maliyetleri açısından da avantajlı olacaksınız. Öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçerek, mutlaka kampanyalı eğitim seçeneklerini öğrenmelisiniz. Senelik harç rakamları son derece uygun, yaz döneminde ise gerçekten uygun rakamlarda hızlandırılmış kurs programları ile okullar sizleri bekliyor.

Ukrayna Sivastopol Rusça Dil Okulları Listesi

Yurtdışı eğitimde adı geçen en önemli kurumlardan biri olan Eurostar olarak, öğrencilerimize bağlantılı olduğumuz ülkelerin ve kentlerin en seçkin okullarını sunmaktayız. Hem dil okulları, hem de üniversitelerin dil eğitimi veren bölümlerinde eğitim alma noktasında, mutlaka öğrenci danışmanlarımıza iletişime geçin. Kendinize en uygun okulu seçin.

Ukrayna Sivastopol Rusça Kursu İçin Gelmeden Önce Yapılması Gereken İşlemler

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız bünyesinde, öğrenci danışmanlarımız, web sitemiz, şubelerimiz, online iletişim ve çağrı merkezlerimiz ile sizlere hizmet sunmaktalar. Uzun süreli ya da kısa süreli dil eğitim programlarına başvurularınızı yapabilirsiniz. Çift yön uçak bileti reservasyonunuz, diploma, pasaport ile kimlik belgesi, vize başvuru işlemlerinin yapılması gibi belgelerin hazırlanması ve başvuruların yapılması sürecinde danışmanlarımız size yardımcı olacaklar. Daha uzun süreli eğitim almak isteyen öğrencilerimiz seyahat sağlık sigortası, oturma izni gibi başvurularını da danışmanlarımız desteğinde yapacaklar. Ön kayıt başvurusu ve ödemenizi yapmanızdan sonra, belgelerinizi Rusça tercümesini yaptırarak hazırlayacaksınız. Başvurunuzla kabul mektubuz elinize ulaştığında artık eğitim süreciniz başlamış olacak.

Ukrayna Sivastopol Rusça Kursu İçin Ülkeye Geldikten Sonra Yapılması Gerekenler

Ülkeye geldikten sonra, yanınızda kimlik ya da pasaport ile dolaşım sağlayabilirsiniz. Havaalanı karşılaması ile öğrenci danışmanlarımız kente geldiğinizde size destek olmaya başlar. Şehrin tanıtılması ve gezilmesi de alışmanızda son derece yararlı olacaktır. Danışmanlarımız tüm eğitim sürecinde, özellikle acil durumlarda her zaman sizinle olacak. Konaklama işlemleriniz da danışmanlığımız tarafından yapılmaktadır. Yurt ya da farklı seçenekleri karar vererek seçebilirsiniz. Rezervasyon işlemleri danışmanlığımız bünyesinde, siz kente gelmeden önce yapılır, tamamlanır. Sağlık sigortası yapılması ve vize ile oturma izni işlemleri de danışmanlığımız tarafından takip edilir.  Size düşen dil eğitiminize odaklanmak, başarılı olarak uluslararası geçerli sertifikanızı almak. Yeni arkadaşlıklar edinmek ve boş zamanlarınızda bu güzel kenti ve çevresini keşfetmek olmalı.

Ukrayna Sivastopol Rusça Kursu İçin Ülkeden Çıkarken Gerekli İşlemler

Sivastopol un seçkin eğitim kurumlarında Rusça dil eğitimi alarak, bu dili ana diliniz gibi öğrenme şansını elde edeceksiniz. Güvenli okullarda, akıcı şekilde okuma ve yazma eğitiminizi alacaksınız. Size yeni bir ufuk sunacak akademisyenlerin elinde bu eğitimi alacaksınız. Yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceksiniz. Rusçayı, gerçekten bu dili konuşan halkın arasında unutmamak kaydıyla öğreneceksiniz. Derslerinizi günlük yaşamınızda da pekiştirme imkanınız olacak. Öğrenci danışmanlarımız, tüm eğitim sürecinde sizlerin yanında olacak. Eğitiminiz tamamlandığında sertifikanızı alacaksınız. Öğrenci danışmanlarımız yurtta kalan öğrencilerimizin çıkış işlemlerini yapar, diğer konaklama seçeneklerinde de gereken ayrılma işlemleri yapılır. Öğrencilerimizin ülkelerine uğurlanmasını ve güvenle dönmesini sağlar.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1