Mikolayiv Rusça Dil Kursu

Ekonomik anlamda kendinizi zorlamadan, tertemiz, medeni bir şehirde, kaliteli eğitim sürecinden geçerek Rusça öğrenmeye ne dersiniz...Küresel güçlerden biri olan Rusya, ülkemi başta olmak üzere birçok ülkeyle siyasi, sosyal ve ticari ilişkileri olan bir ülkedir. Rusça, günümüzde dünya genelinde en fazla konuşan dillerden biridir.

Yurtdışında Dil Kursu

Üniversite Eğitim Rehberi

Ekonomik anlamda kendinizi zorlamadan, tertemiz, medeni bir şehirde, kaliteli eğitim sürecinden geçerek Rusça öğrenmeye ne dersiniz…Küresel güçlerden biri olan Rusya, ülkemi başta olmak üzere birçok ülkeyle siyasi, sosyal ve ticari ilişkileri olan bir ülkedir. Rusça, günümüzde dünya genelinde en fazla konuşan dillerden biridir. Rusça öğrenmek de gençlerimiz için kesinlikle tercih edilmesi gereken dil eğitimlerinden biridir. Rusça dil eğitimi almak için neden Ukrayna Üniversitelerini tercih etmiyorsunuz. Alacağınız eğitim kararı, bu dili hakim şekilde öğrenme noktasında kalıcı sonuçları bakımından en doğru karar olacak. Ukrayna nın en güzel kentlerinden biri olan Mikolayiv Kentinde sizlere Rusça dil eğitimi fırsatlarını, en uygun seçeneklerle Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sunmaktayız.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Dil Kursu Danışmanlık Hizmetleri

Bir dili, o dilin doğru ve yaygın olarak konuşulduğu bir ülkede öğrenmek, kendi ülkenizde dil kurslarında öğrenmekten çok daha avantajlıdır. Ukrayna Mikolayiv Kentinde gençlerimize işte bu fırsat sunulmaktadır. Günlük yaşam içinde, öğrendiğiniz kelimeleri kullanabilmeniz, farklı insanlar tanımanız kişiliğinizin gelişmesini sağlayacak. Rusça konuşulan bir kent olan Mikolayiv, eğitimli, medeni ve sıcakkanlı insanları ile tanınmaktadır. Bu kentte dili öğrenme süreniz çok kısa olacak, kurs döneminde hem yazma, hem de konuşma eğitiminizi, günlük yaşamda pekiştirerek tamamlayacaksınız. Başvurular, kayıtlar, konaklama ve eğitim süreciniz için danışmanlığımıza güvenebilirsiniz. 1993 yılında kurulan ve bu tarihten beri yurtdışında eğitim konusunda başarılı bir firma olarak, öğrencilerimizin yurtdışı dil eğitimlerinde yanlarındayız.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Dil Kursu Başvuru Şartları

Dili mükemmel şekilde öğrenmeniz için kentin en başarılı üniversiteleri ile işbirliklerimiz olduğunun altını çizelim. Akreditasyonu olan, eğitim kalitesi yüksek bir üniversitede, dil eğitimi alma şansını elde edeceksiniz. Üniversiteden, başvurunuzdan sonra,  eğitim kabulü belgenizin alınması, kayıt ve kabul için gerekli tüm belgelerin hazırlanması için öğrenci danışmanlarımız yardımcı olacaklar.  Rusça dilinde tercümelerinin hazırlanması işlemleri de buna dahildir. Notlarınızı ve eğitim seviyenizi gösteren transkript, eğitim seviyenizin içeren belge temini, diploma ve diğer eğitim belgeleri, pasaport ile kimlik gibi temel belgelerin ibraz edilmesi kayıt işlemleri için yeterlidir. Bir sınava girmeni, elimine eden bir sistemden geçmeniz söz konusu olmayacaktır. Eurostar güvencesi ile kaliteli bir üniversitede dil eğitiminizi alacaksınız.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Dil Kursu Başvuru Tarihleri

Bir Avrupa Ülkesi olan Ukrayna, aynı zamanda mükemmel ve etkin şekilde Rusça konuşulan ülkelerden biridir. Üstelik Karadeniz kıyılarımızdan komşu olarak yakın konumdadır. Ekonomik anlamda öğrencilerimizi, ne geçim giderleri, ne de eğitim rakamları olarak zorlamayacak bir ülkedir. Eğitim için tarihleri, öğrenci danışmanlarımızdan gerekli bilgileri alarak ayarlayabilirsiniz. Buna göre, dil eğitimlerinde sene içinde eğitim döneminde yapılan kurslar ile yaz döneminde yapılan kurslar bulunmaktadır. Eğitim ya da çalışma takviminize göre kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Dil Kursu İçin Hangi Üniversiteyi veya Dil Kursunu Önerirsiniz, Hangisini Seçmeliyim.

25 yıllık tecrübemizle, bugüne kadar yurtdışında öğrencilerimizin, son derece seçkin okullarda lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri almalarını sağladık. Dil eğitimi konusunda en ekonomik ve cazip eğitim fırsatlarını da sizlere sunmaktayız. Ukrayna genelinde ve Mikolayiv Kentinde en önemli üniversitelerde dil eğitimi almanız için bağlantılarımızı kurduk. Öğrenci danışmanlarımızla bir araya geldiğinizde, en elit üniversitelerin listelerini bulacaksınız. Bu üniversitelerden seçimlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Mikolayiv National Üniversity ve diğer seçkin kurumlarda eğitiminizi alabileceksiniz.

Dil eğitimlerinde, sene içinde eğitim dönemi ile eş zamanlı başlayacak şekilde, Eylül ayından başlayarak uzun süreli dil eğitimi alabilirsiniz. Yaz dönemi için ise hızlandırılmış dil eğitimi süreçlerinden yararlanabilirsiniz. Lisans eğitimlerinden önce, dil eğitimi alması söz konusu olan gençlerimiz için de, hazırlık sınıflarında a dan z ye Rusça eğitimi verilmektedir. Lisans derslerinizi almadan önce, dil eğitimlerinizi bu şekilde alabileceksiniz.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Dil Kursu Kampanyaları

Ukrayna nın başta Mikolayiv olmak üzere, birbirinden güzel kentlerinde, Avrupa eğitim sistemi içinde yer alan üniversitelerinde dil eğitimlerinizi alacaksınız. Bologna esaslarına uygun şekilde eğitim veren kurumlarda öğrenci olmak, modern ve kendinizi geliştireceğiniz bir sistemin içinde yer almak anlamına gelmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, her zaman ekonomik olanakları sizlere sunuyoruz. Ne okul ödemeleri, ne de yaşam giderleri olarak öğrencilerimizin zorlanmaması en önemli hedefimiz. Ayrıca, gerçekten huzur içinde olacakları ve kendileri ile yakından ilgilenecekleri ülkeleri seçmekteyiz. Kampanyalarımızdan haberdar olarak, uygun eğitim olanaklarımızdan ve kayıt imkanlarımızdan siz de yararlanın. Yeni bir ülke görmek, yeni kentleri keşfetmek de elinizde.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Dil Okulları Listesi

Ukrayna nın başta Mikolayiv kenti olmak üzere, en gelişmiş kentlerinde bulunan en köklü dil okulları ve üniversitelerinde eğitim alma şansını öğrencilerimize sunmaktayız. Eğitimlerinizi Rusça dilinin resmi dil olarak kabul edildiği ve halkın yüzde 99 unun konuştuğu bir ülkede alacaksınız. Dil eğitimine son derece vakıf akademisyenler tarafından eğitim alacaksınız. Yaşam programlarınıza göre, eğitim ya da çalışma hayatınıza göre planlarınızı yaparak, uygun zaman dilimi için öğrenci danışmanlarımızla program yapabilirsini. Buna göre, irtibatlı olduğumuz Rusça dil okulları listemizde, kendiniz için en uygun okulu seçmeniz işten bile değildir. Bir ay önceden, gerek kış okullarına, gerekse yaz okullarına başvuru yapabilirsiniz. Kayıt işlemleri yaklaşık olarak bir ay sürmektedir.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Kursu İçin Gelmeden Önce Yapılması Gereken İşlemler

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız olarak, dil kurslarına gelmeden önce yapmanız gerekenleri eksiksi olarak iletecek, işlemlerin yapılmasında yardımcı olacağız. Kısa süreli olan dil kurslarına katılmak isteyen öğrencilerimiz, gidiş geliş uçak bileti, ülkeye giriş vize başvuruları, izinlerin alınması gibi işlemlerini öğrenci danışmanlarımız takip edecekler. Ülkeye girişinizi yapmadan önce, gerekli evrakların hazırlanması ve Rusça diline tercümesi gerekmektedir. Elbette öğrenci danışmanlarımızla birlikte bu işlemleri eksiksiz şekilde yapacaksınız.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Kursu İçin Ülkeye Geldikten Sonra Yapılması Gerekenler

Son derece zevkli ve keyifli bir öğrencilik süreci sizleri bekliyor olacak. Ülkeye girişinizi yaptıktan sonra, kimliğinizle dolaşabilirsiniz. Yeni şehirler görmek, farklı bir dili yerinde öğrenmek gibisi yoktur. Ayrıca bu kentin suç oranı son derece düşüktür. İstediğiniz saatte rahatlıkla dolaşabilir ve şehri keşfedebilirsiniz. Eğitim sürecinizi tamamlayarak dil eğitim sertifikanızı alabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız bu ülkede olduğunuz zaman da yanınızda olacak. Havaalanından transfer ile konaklama işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Şehir turu ile bu güzel kenti ilk olarak danışmanlarımızla birlikte keşfedeceksiniz.

Ukrayna Mikolayiv Rusça Kursu İçin Ülkeden Çıkarken Gerekli İşlemler

Kurs eğitiminizi, sizinle yakından ilgilenecek hocalarınız eşliğinde başarı ile tamamlayacaksınız. Bundan sonra kazancınız, seçkin bir eğitim, yeni ufuklar ve uluslararası anlamda geçerliği olan dil eğitim diplomanız olacak. Sertifikanızla artık, siz de Rusça konuşan, yazan ve bunu belgeleyen bir genç olacaksınız. Seçenekler ve birbirinden kaliteli dil okulları, üniversitelerin dil eğitim fakülteleri kursları ile sizlerleyiz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız, üniversite eğitimleri yanında, mükemmel ve geçerli dil eğitimleri için de gençlerimize avantajlı fırsatlar sunuyor. Ekonomik ücretler ve başarılı eğitim için iletişime geçin.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1