Avusturya Uzaktan Eğitim

Avusturya üniversiteleri uzaktan eğitim avantajlarını değerlendirmeye ne dersiniz? Eğitim masraflarınızı çok daha ucuza getirmenizi sağlayacak uzaktan eğitim ile hem üniversite okurken hem de çalışabilme fırsatına sahip olabilir barınma ve ulaşım gibi giderler için bütçe ayırma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz.

Avusturya'da Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

Avusturya Üniversiteleri, kaliteli eğitimleri, her öğrenciye aynı özeni gösteren ve alanlarında son derece önemli isimler olan hocaları, kampus olanakları,mavi diploma özellikleri ile her zaman öğrencilerimiz ve diğer Avrupa ülkeleri öğrencileri için ilk tercihler arasında yer almaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, sizin için en kapsamlı ve doğru üniversitelerle anlaşmalarımız bulunmaktadır ve öğrencilerimizin kesinlikle bunlardan faydalanmasını sağlamaktadır. Siz de danışmanlarımızla bir araya gelerek, bu eğitim kurumları hakkında en doğru bilgileri alabilirsiniz. Hem örgün eğitim, hem de uzaktan eğitim seçenekleri ile Avusturya Üniversiteleri sizleri bekliyor. Avusturya Üniversiteleri uzaktan eğitim seçenekleri, gerçekten çok avantajlı özellikleri ile öğrencilerimizi de bekliyor.

Avusturya Üniversiteleri, 1.500 EURO civarında değişen okul harçları ile dikkat çekmektedir. Bu rakam, birçok Avrupa üniversitesi ve ülkemizdeki vakıf üniversitelerine göre son derece uygun rakamdır. Üstelik alınan eğitim en üst düzey, geçerli diploma ve akreditasyonu olan kurumlarda eğitim alma şansı gençlerimizi beklemektedir. Avusturya Üniversiteleri uzaktan eğitim imkanları ile aynı harç rakamları üzerinden eğitim vermektedir. Lisans seneleri 3, master eğitimleri ise 2 sene civarında, doktora eğitimleri de bu sürede verilmektedir. Genellikle, üniversiteler yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde giderek çok daha fazla uzaktan eğitim sistemlerini de benimsemektedir. Hem sözel, hem de giderek artan şekilde sayısal bölümlerde de öğrencilerimiz de uzaktan eğitim için başvurularını yapabilirler. Eğitim dili için yeterlik durumunuz olması önemlidir. Aslında, örgün eğitim için okullar tarafından aranan şartlar, aynı şekilde uzaktan eğitim şartları olarak da uygulanmaktadır.

Avusturya Üniversiteleri uzaktan eğitim ile ülkemizden ve yaşadığınız şehirden ayrılmadan, yani üniversitenin kampusunda bulunmanıza gerek kalmadan öğrenci olacaksınız. Çalışan gençler olabilirsiniz, aileniz ya da çocuklarınız olabilir. Yaşınız ilerlemiş ve hayat bağlantılarınız olan bir yaşta aldığınız eğitimden daha ileri eğitim almak isteyebilirsiniz. İşte tüm bu durumlarda, uzaktan eğitim almak kesinlikle en doğrusu olacaktır. Online olarak derslerinizi alacaksınız ve gün içinde istediğiniz bir saati çalışmak için belirleyebilirsiniz. Ayrıca, isterseniz evinizde, isterseniz seyahatlerinizde, aslında dünyanın bulunduğunuz bir yerinde derslerinizi takip edebilirsiniz, yine online sistemler üzerinden sınavlarınızı yapabilirsiniz. Aynı şekilde, ödevlerinizi de posta yoluyla ya da email olarak göndermeniz söz konusu olacaktır. Kayıt olmanızdan sonra, eğitim senesi başında ders ve kaynak kitaplarınız size posta yoluyla gönderilecektir.

Örgün eğitim ile uzaktan eğitim arasında, Avusturya Üniversiteleri’nde bir fark bulunmadığınız hemen ekleyelim. Aynı önemli akademik isimler, hocalar, örgün eğitim derslerinde kim varsa, uzaktan eğitim sistemlerinde de aynı hocalar derslerini verirler. Hocalarınıza, sorularınızı online olarak iletebilirsiniz. Özellikle master eğitimleri ile doktora programlarında, kesinlikle Avusturya Üniversiteleri’nin uzaktan eğitim programlarını da değerlendirmenizi öneriyoruz. Kesinlikle çok doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız. Elbette, öğrenci danışmanlarımız da her zaman sizinle olacak.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1