Makedonya'da Üniversite

Makedonya üniversitelerinde sınavsız eğitim görebilmek çok kolay. Sadece lise ya da meslek lisesi diploması ile istediğiniz bölüme kolayca yerleşebilir ve hayallerinizi gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Sınav şartı olmadan Yök tarafından tanınan yurtdışı üniversitelerinden mezun olmak size birçok avantaj sağlayacaktır.

Makedonya'da Üniversite Eğitimi

Makedonya'da Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Makedonya’da üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Yıllık

Makedonya

Türkiye Devlet Üniversitesi Türkiye Vakıf Üniversitesi Makedonya Üniversitesi
Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺ 3000 €
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺ 3500 €
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺ 6500 €

Makedonya Hakkında Öğrenci Görüşleri

MakedonyaKliment Ohridski Üniversitesi | Makedonya Müracaat Merkezi
Mit Üniversitesi | Makedonya Müracaat Merkezi
Makedonya Müracaat Merkezi

Neden Makedonya'da Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Makedonya üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Makedonya’da öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Makedonya üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Makedonya YÖK denkliğine sahiptir.

Makedonya’da eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Makedonya

Makedonya’da Üniversite Eğitimi

Makedonya ve Üniversite

Her yıl binlerce yabancı öğrencinin üniversite eğitimi için kayıt yaptırdığı makedonya ünivesiteleri verdiği kaliteli eğitim ile dikkat çekmektedir. Türk öğrenciler için de ideal olan özelliklere ve avantajlara sahip olan üniversitelerde her tütlü imkan ve olanak bulunmaktadır. Her türlü teknolojik cihaz ve donanımlar ile sürdürülen dersler son derece verimli geçtiği için öğrenciler alanlarında en iyi şekilde eğitim almaktadır. Eğitime önem veren ülkeler arasında olan Makedonya, üniversiteleri ile Avrupa’da tanınmaktadır.

Üniversitelere olan bu yoğun ilginin en önemli sebebi ise sınav ve puan şartı aranmamasıdır. Sene kaybı ve sınav stresi olmsdan lise diplomasını alan gençler üniversite öğrencisi olabilecek. Eğitim dili İngilizce ve makedoncadır. Halk çok sevecen ve cana yakın olduğu için iletişim kolay bir şekilde kurularak sorun yaşanmaz. Güvenilir bir ülke olduğu için de öğrenciler hiç bir şekilde sıkıntılı olaylar ile karşılaşmaz. Bu durum da öğrencilerin ailelerinin ve yakınlarının içlerini rahat ettirmektedir.

Makedonya ve Diplomasi

Kayıt için lise diploması ve kolay bir şekilde zaman kaybetmeden bulunabilecek evraklar yeterli olmaktadır. Bu evrakları öğrenciler kendi ülkelerinden temin etmektedir. Kontenjanları çok kısa sürede dolan bölümlerin arasından istediğini öğrenciler seçmektedir. Üniversite bünyesinde yer alan hocalar kendi alanlarında en iyi olanlardır. Öğrencilerin en iyi şekilde yetişmesi için ellerinden gelenin en iyisini yaparak müfredat dahilinde öğrencilere bilgilerini aktarmaktadırlar. Bölüme bağlı olarak sadece teorik değil, pratik olarak da uygulamalı olarak eğitim vermektedirler. Okulun düzenlediği konferans ve seminerler de öğrencilerin gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.

Makedonya ve Ders

Derslerde hocalar kendi tecrübe ve birikimlerini de paylaşarak öğrencilere olumlu anlamda yol gösterici olmaktadır. Avrupa standartlarına uygun şekilde verilen eğitim çok sayıda ülke tarafından takdir toplamaktadır. İki yıllık ünivesite mezunları için lisans tamamlama programı da bulunmaktadır. Diplomanın Türkiye’de geçerliliği ve aynı zamanda Avrupa ülkelerinde de geçerliliği bulunmaktadır.

Mezuniyet sonrası alınan diploma ile Türkiye sınırları içinde kiiler içleri rahat bir şekilde iş başvurusunda bulunarak sorun yaşamadan çalışabilirler. Öğrencilerin en önemsediği konular arasında konaklama gelmektedir. Bunun için de yurt ve kiralık ev seçenekleri öğrencilerin ilk olarak değerlendirdiği alternatifler arasında yer almaktadır. Üniversitelerin yakınlarında çok sayıda yurt buunmaktadır. Böylece ulaşım ile ilgili de asla sorun yaşanmaz. Dört yıllık üniversite mezunu okuyan kişiler yatay geçiş ile ülkedeki üniversitelere kaydını aldırabilirler. Para birimi olarak dinar kullanılmaktadır. Ülkede ziraat bankası ile halk bankasının şubeleri bulunmaktadır.

Makedonya Sistemi ve Ülkesel Değeri

Ülkedeki bankalardan da hesap açılması mümkündür. Yaptığı çalışmalar ve verdiği eğitimler ile avrupa birliğindeki saygın üniversiteler arasında sayılmaktadır. Bu duruma paralel olarak da üniversitelerden mezun olan öğrencilerin de her zaman ayrıcalığı bulunmaktadır. Bu durum mesleki kariyerleine büyük katkı sağlamaktadır. Harçlar için de bölüm ya da süreye bağlı olarak farklılıklar olmaktadır.

Ailelerin ve ğrencilerin bütçeleri hiç bir şekilde zorlanmaz. Esnek ödeme seçenekleri ile de ücretlendirmeler kolay bir şekilde yapılmaktadır. Yaşam koşulları da çok ideal olduğu iin ekonomik anlamda zorlanma asla yaşanmaz. Beslenme, ulaşım, eğlence, konaklama konusunda her şey oldukça uygun fiyatlıdır. Öğrenciler ülkede çok rahat imkan ve şartlarda yaşamlarını sürdürüp, tahsillerini tamamlama imkanına sahip olurlar.  Sadece lisans değil, yüksek lisans ve doktora eğitimi için de her türlü bilimsel ve teknik destek sağlanmaktadır. Sosyal imkanlar da kampüs içerisinde oldukça fazladır.

Eğlenceli saatler geçirilebilecek çok sayıda faaliyet alanı da keyifli saatler için kullanılan imkanlar arasında yer almaktadır.

Makedonya ve Üniversite Yaşamı

Makedonya’da üniversite eğitimi görmek her konuda öğrencilere büyük yarar sağlamaktadır. İlk olarak imkan ve olanakların sınırsız olması eğitime büyük katkı sağlar. Her türlü yenilik ve teknoloji derslerde kullanılarak her şeyin pratik bir şekilde sıkıntısız olarak ilerlemesi sağlanılır. Hocalar her konuya ve derslere büyük bir titizlik göstererek öğrencilerin bölümlerinin en iyisi olmaları ve aynı zamanda mesleklerini layığı ile yerine getirmelerini sağlamaktadır.

Makedonya ile Eğitim

Derlerde teorik bilgilerin dışında pratik yani uygulamalı olarak da eğitim görülmektedir. Makedonya üniversite eğitimi bakımından da Avrupa standartlarında olduğu için çoğu kişi tarafından onay almaktadır. Farklı bölümler bulunan üniversitelerde istenilen seçim yapılmaktadır. Seçimler genellikle yatkınlık ve beceriye bağlı olarak yapılırsa başarı oranı da bir o kadar fazla olmaktadır. Üniversite eğitimi sırasında okulun düzenlediği konferans ve seminerler de öğrencilere büyük fayda sağlamaktadır.

Staj dönemi için de bölüme bağlı olarak en iyi kurum ve iş yerleri yarlanmaktadır. Özellikle üniversite eğitiminde bazı bölümlerde Makedonca bazılarında da İngilizce görülmektedir. Ayrıca üniversite eğitimi dışında yüksek lisans ve doktora eğitimi de veren ülke her konuda öğrencilere destek vermektedir. Hatta Üniversite harçları da her kesin ödeyebileceği şekilde esnek bir şekilde ücretlendirilmiştir. Ünivesite eğitimi alınan diplomanın da Türkiye’de geçerliliği vardır.

Böylece istenin yere iş başvurusunda bulunulabilir. Hiç bir şekilde bir sıkıntı ile karşılaşılmaz ve sorunsuz bir şekilde uzun seneler çalışılabilir. Kariyer yapmak isteyen kişiler için en uygun olan eğitim ülkedeki üniversitelerde verilmektedir. Aynı durum Avrupa ülkelerinde de geçerlidir.

Makedonya ile Değerli Hissedin

Makedonyanın üniversite okumak için seçiliyor olmasındaki en önemli olan sebep sınavsız ve puan şartı olmadan kayıt yapılıyor olmasıdır. Yıl kaybı olmaan ve stres yaşamadan üniversiteli olabilmek mümkün. Diğer yandan ise üniversitelerin Avrupa standartlarında olması ve derslerin son derece verimli geçmesi de diğer önemli etmenler arasında yer alır. Harçların fiyatları da oldukça uygun olduğu için aileler zorlanmadan çocuklarını ya da yakınlarını ülkedeki üniversitelere göndermektedir. Lisans dışında yüksek lisans ve doktora konusunda da öğrencilere her türlü yardım yapılmaktadır. Ülkenin yaşam şartları ve ekonomik koşulları da öğrenciler için son derece uygundur. Beslenme, ulaşım ve konaklama gibi en önemli olan noktalarda kişilere büyük kolaylık sağlanmıştır. Yurtlara yakın yerlerde marketlerden alışveriş yapılmaktadır.

Yeme içme konusunda da ülke içinde her bütçeye uygun mekanlar bulunmaktadır. Kiralık evler için de eşyalı olanlar genellikle tercih edilir. Kiralar da son derece uygun, evler ferah ve kullanışlıdır. Masraflar bölüşülerek her şey çok daha iyi koşullarda yaşanmaktadır. Ulaşım için de aylık abonelikler ile kartlar kullanılmaktadır. Otobüs ve minibüs halk tarafından da en fazla tercih edilen şehir içi ulaşım seçenekleridir. İsteğe bağlı olarak taksi de kullanılmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı her konuda öğrencilere özellikle de dil konusunda yardımcı olmaktadır. Yemek kültürü olarak da Türkiye ile olan benzerlikleri çok fazladır. Bu yüzden de bu konud Türk öğrenciler asla zorluk çekmez.

Bölümlere bağlı olarak hazırlık sınıfı da yabancı dil ağırlıklı olarak devam etmektedir. Süreleri de bölümler arası fark etmektedir. Kısa sürede dolan kontejanlar için öğrencilerin ellerini çabuk tutmalarında fayda vardır. Hocalar derslerde kendi yaşadıkları tecrübeleri de aktararak onların eğitimlerinde farklı bir bakış açısı oluşturmaktadırlar.

Makedonya ve Avrupa

İlk olarak Avrupa’da ismi duyulmuş ve başarılara imza atmış üniversitelere sahip olması kişilerin dikkatini çekmektedir. Sonrasında ise verilen eğitimin kalitesi ve üniversitenin imkanlarının çok olması öğrenciler için cazip koşulların oluşması demektir.

Makedonya Üniversiteleri ile ilgili mutlaka bilmelisiniz ki;

Üniversite içinde derslerin dışında özellikle sınav döneminde işe yarayacak çok sayıda eğitim merkezi, laboratuvar, geniş kapsamlı kütüphane bulunmaktadır. Kaynak olarak aranana tüm kitaplara buradan ulaşmak mümkündür. Ayrıca makedonya halkı da son derece saygılı ve hoş görülüdür. Üniversiteye bağlı olan araştırma görevlileri ve akademisyenler alanlarında uzman ve şimdiye kadar yetiştirdikleri öğrenciler doktorluk, mühendislik, öğretmenlik yapmaktadır. Kayıt işlemleri sırasında istenilen evraklar kısa sürede zahmete girmeden temin edilmektedir. Yüksek lisans ve master eğitimi için de ülkedeki üniversitelerden her türlü destek sağlanmaktadır. Sosyal faaliyet için de kampüs içinde çok sayıda alan buunmaktadır. Hafta sonları öğrencilerin beraber hareket ederek grup aktiviteleri düzenlemektedir. Üniversitede bu tarz olaylara her zaman destek vermektedir. Ülkenin güvenilir bölgede olması da ailelerin öğrencileri üniversite eğitimi için ülkeye göndermelerinde oldukça etkilidir. Ülkede ulaşım probleminin olmaması da bu konuda sorun yaşanmasını önlemektedir. Ülkedeki yaşam koşulları da son derece uygun olduğu için öğrenciler yeme, içme gibi konularda zorluk yaşamaz. İklim olarak da kişileri zorlayacak ya da yaşamalarını engelleyecek bir durum asla yaşanmaz. Diş hekimliği, eczacılık, hukuk ve fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi bölümlerde makedonca olarak eğitim verilmektedir. Diplomanın Türkiye’de karşılığı olması da en önemsenen konular arasındadır. Mezun olununca her yere rahatlıkla iş başvurusunda bulunarak çalışma imkanına sahip olunur.

Makedonya ve Tıp

Makedonyadaki üniversitelerde Tıp eğitimi makedonca olarak verilmektedir. Geçerliliği ve kazancı çok yüksek olan bölümler arasında yer almaktadır. Kontejanı en kısa sürede dolan tıp fakültesi için hızlı hareket etmekte fayda vardır. Bölüm dahilinde her detay hocaların insiyatifindedir. Tüm ünivesite ekibi alanında uzman olduğu için çok kaliteli doktorlar üniversiteden mezun olmaktadır. Bölümün harçları da son derece uygundur. Sınavsız ve puan şartı aranmadan tıp öğrencisi olabilmek mümkündür. Bölüm harçları da son derece uygun, bütçeleri zorlamayacak şekilde düzenlenmiştir. Hazırlık sınıfı yanabcı dil ağırlıklı olarak verilmektedir. Staj döneminde en iyi hastanelerde uygulamalı eğitim her bölümde verilmektedir. Eeğitim sırasında her türlü imkan ve olanak okul tarafından hocalara ve öğrencilere sağlanmaktadır.

Makedonya ve Diş Hekimliği

Tıp fakültesi kapsamında olan bölümde diş ve çene ile ilgili en detaylı eğitim 5 yıl içerisinde verilmektedir hocaların teorik olarak verdiği bilgiler son dönemlerde en kaliteli hastanelerde uygulamalı olarak verilmektedir. Mesleki geçerliliği fazla olan ve iş bulma konusunda sorun yaşanmayacak olan bölümler arasında yer almaktadır. Puan ve sınav şartı olmadan bölüm öğrencisi olunmaktadır. Alınan diplomanın Türkiye’de geçerlliği vardır. İstenilen yere diş hekimi olarak başvuru sonucu çalışılabilir. Memurluk sınavına da girilebilir. Bu konuda sorun yaşanmaması öğrencilerin en önemsediği konular arasındadır. 4 yıllık diş hekimliği okuyan birisi makedonyaya yatay geçiş yaparak eğitimini tamamlama şansına sahiptir. Diploma sadece Türkiye değil, Avrupa ülkelerinde de geçerlidir

Makedonya ve Eczacılık

Eczacılığa dair her konu ve derste en ince ayrıntısına kadar uzman akademisyenlerden ders alınmaktadır. Müfredat en verimli şekilde hazırlanarak öğrenime dahil edilmektedir. Bölüme ilgi oldukça fazladır. Kısa sürede kayıt yaptıran öğrenciler kontejanı doldurmaktadır. Bu nedenle hızlı hareket edilmesinde fayda vardır. Geçerli bir meslek olan eczacılık için her türlü donanım ve imkan öğrencilere tanınmaktadır.

Makedonya ve Uygulama

Uygulamalı olan eğitimlerde her türlü yenilik kullanılarak eğitim verilmektedir. Bunun için genellikle kaliteli olan yerlerde staj eğitimi imkanı sunulmaktadır. Farmakoloji ve etken maddeler konusunda öğrencilerin en iyi şekilde yetişmesi sağlanmaktadır. Harçlar da bölüm için oldukça uygun fiyatlıdır. Alınan diploma ile Türkiye ve Avrupa ülkelerinde kamu ya da özel kurululuşlarda sorunsuz bir şekilde çalışılmaktadır.

Makedonya ve Sınırsız Başarı Şansı Size Sunuldu!

Her geçen gün başarı ve ilgi grafiğini arttıran inşaat sektörü bu bölüme olan ilgiyi de aynı şekilde yükseltmektedir. Yapı ve inşaata ilgisi olan kişilerin kayıt yaptırdığı bölüm derslerinin büyük bir kısmı uygulamalı olarak geçmektedir. El becerisi gerektiren dersler de oldukça fazladır. Genellikle keyifli geçen derslerde hocalar kendi yaşanmışlıklarını da öğrencilere aktararak onları mesleki hayata hazırlamaktadır. Mesleklerini Türkiye’de aldıkları diploma ile öğrenciler icra edebilirler. Eğitim dili olarak İngilizce tercih edilmektedir. Hazırlık sınıfı da yabancı dil ağırlıklı olarak verilir ve öğrencilerin bu anlamda gelişmeleri amaçlanır. Genellikle sayısa öğrencilerin başvuru yaptığı bölümünkayıt işlemlerinde çok basitbir şekilde temin edilebilecek evraklar bulunmaktadır.

Makedonya ve Dekorasyon Sistemi

Mimariye, dekorasyona ve yapılara ilgi duyan kişilerin daha faza başarı elde ettiği bölüme kayıt yaptıran kişilerin yoğunluğu oldukça fazladır. Kolay bir şekilde iş bulma imkanını da kişilere sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak yüksek lisan eğitimini de Makedonyadaki üniversiteler kişilere sağlamaktadır. Türkiye’de okuyan bir kişi yatay geçiş yaparak ülkedeki üniversitede tahsilini devam ettirmektedir.  Harç ücretleri de son derece uygundur ve ailelerin bütçelerini hiç bir şekilde zorlamaz. Yıl kaybı yaşamadan ve sınav stresine girmeden mimar olmak isteyen gençler için ideal olan üniversiteler arasında yer alır. Avrupa’da iyi bir imaja sahip olan üniversitelerde okuyan bir kişinin kariyeri de aynı şekilde olumlu olarak bu durumdan etkilenir.

Makedonya ile Bölümler Arası İletişim Gücü

Faaliyet alanı çok fazla olan bölümler arasında yer aldığı için ilgi bölüme çok yüksktir. Bu nedenle de çok kısa sürede ek de olmak üzere kontejan dolmaktadır. Bunun için öğrencilerin elini çabuk tutmalarında fayda vardır. Eğitim dili olarak İngilizce kullanılmaktadır. Dil konusunda hocalar ve Eurostar Yurdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilere her türlü desteği sağlamaktadır. Dört yıllık bir eğitim dönemini kapsayan bölüm içinde uygulamalı ve grup çalışmalı aktivitelerçok fazla yapılmaktadır. İş alanı da geniş olduğu için bu anlamda öğrenciler hiç bir şekilde zorluk yaşamazlar. Diploma Türkiye başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde de geçerlidir. Öğrenciler için kampüs yakınında barınma ihityacını karşılayacak olan yurtlar bulunmaktadır. Aynı şekilde yakn bölgelerde marketler de öğrencilerin işini kolaylaştırmaktadır.

Son yıllarda her şeyin bilgisayar üzerinden yapıldığı düşünülürse bölüme olan ilginin de yoğun olmasına şaşılmaması lazım. Yazılım ve web işinin sektörde hızlı bir şekilde büyümesi ile bölümün kıymeti daha artmıştır.

Makedonya ve Akademik

Her şeyin akademik yönünün bilinmesinin faydalı olacağını düşünen kişiler bu konuda lisan eğitimi almaktadır. Makedonya’da bu anlamda öncü olan ülkeler arasonda yer almaktadır. Alanda uzman olan araştırma görevlileri ve akademisyenler öğrencilere büyük destek sağlayarak onların yetişmesine katkı sağlamaktadır. Teknik anamda da öğrencilere yardımcı olan hocalar onları daha donanımlı bir mühendis olmaları için çalışmaktadır. Harç ücretleri de verilen eğitimin kalitesine göre son derece uygundur. Esnek ödeme kolaylığı ile ücretlendirmeler yapılmaktadır. Derslerde en yeni teknolojiden de öğrenciler snırsız bir şekilde faydalanmaktadır.

Makedonya ve Ulaşım

Makedonya’ya hava, deniz ve dmir yolu seçenekleri kullanılarak gidilmektedir. En konforlu ve kısa olan seçenek tabiki uçak yolculuğudur. Sık olarak düzenlenen uçak seferleri biletleri de son derece uygundur. İsteğe bağlı olarak biraz uzun olsa da otobüs yolculuğu da çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Güvenilir ve rahat bir şekilde ülkeye giriş imkanı bulunmaktadır. Havalimanından da taksi ile istenilen noktaya gidilmektedir.

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Makedonya ve Eurostar

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.

Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.

Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.

Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.

Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.

Konaklamanızı ayarlıyoruz.

Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.

Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.

İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.

Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Makedonya'da Üniversite Akreditasyonlarımız

bitola-(manastır)-universitesi-logo
istip-goce-delcev-universitesi-logo
tetova-(kalkandelen)-universitesi-logo
uskup-kril-metodi-universitesi-logo

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
whatsapp1