Singapur Posta Kodu

Unutmamanız gereken kodlardan biri Singapur posta kodudur. Kargolarınızı rahatça teslim alabilmenizi gerektiren durumlarda Singapur posta kodunu bilmeniz yakın arkadaşlarınızın ve çevrenizdeki kişilerin rahatça sizinle iletişim kurmasını sağlar.

Singapur'da Eğitim Posta Kodu: 189969

Singapur Posta Kodu

Asya ülkelerinden biri olan Singapur ticari açıdan ve turizm yönünden son derece önemli bir ülkedir. Bu ülkede üniversite eğitimlerinizi alırken, aynı zamanda kariyer olanakları için altyapıları da oluşturabilirsiniz. Son yıllarda, Singapur yüksek eğitim kurumları öğrencilerimiz tarafından cazip hale gelmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrenci danışmanlarımızdan, bu ülkede eğitim almak için temellerinizi atabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca, eğitim sürecinizde de sizinle yakından ilgilenmekteyiz. Ülkede bulunduğunuz zaman,  adres bilgilerinizi hemen almayı ve özellikle Singapur posta kodunuzu da adres bilgilerine eklemeye dikkat etmelisiniz.

Singapur yerel yönetimler açısından çeşitli bölgelere ayrılmaktadır. Posta kodu sistemleri de altı rakamlı olarak buna göre düzenlenmektedir. Birinci ve ikinci bölgede birçok şehir bulunmaktadır. Central, East, North, Northeast, West, Balestier, Bandemeer, Bishon, Braddell, Nee Soon, Novena, Paya Lebar gibi bölgeler idari alanlardır. Central yani merkez bölgesinde, posta kodları, 189933 ile başlamaktadır ve 189969 olarak sıralanmaktadır. Buna göre, adres eklerine mutlaka kodların da eklenmesi gerekmektedir. Çok önemli olduğunu belirtelim.

Singapur Posta Kodu Nasıl Öğrenilir Nedir?

Posta kodu uygulamaları konusunda bilgi almak için öğrenci danışmanlarımız ve web sitemizden yararlanmanızı önermekteyiz. Ülkeye gidişinizde de zaman geçirmeden posta kodu bilgilerinizi online olarak ya da posta kurumundan alınız. Bunun için okulunuzdan da bilgi alabilirsiniz. Altı haneli posta kodunuzu girmenizi gönderilerinizin sağlıklı olarak ulaşması için çok önemlidir. Bu ayırt edici bir bilgidir.

Singapur Posta Kodu Hatasız Nasıl Yazılır?

Singapur posta kodunun her zaman  altı haneli olduğunu tekrarlayalım. Bulunduğunuz semti ve bölgeyi iyi öğrenin. Buna göre kodunuzu alın ve her zaman adres eki olarak kullanın. Bu şekilde, ülkenizden ve birçok farklı ülkeden alacağınız gönderilerinizi emin olarak teslim alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1