Singapur Sigorta İşlemleri

Malay Yarımadası'nın güney kısmında bulunan Singapur, farklı coğrafyası ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir ülkedir. Bir ada ülkesi olan Singapur, bu anlamda tüm güzellikleri barındıran, tablo gibi atmosferi ile dikkat çeken bir ülkedir. Hem ülkemizden, hem de dünya çapında, her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği bir ülkedir.

Singapur'da Eğitim

Singapur Öğrenci Sigorta İşlemleri

Malay Yarımadası’nın güney kısmında bulunan Singapur, farklı coğrafyası ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir ülkedir. Bir ada ülkesi olan Singapur, bu anlamda tüm güzellikleri barındıran, tablo gibi atmosferi ile dikkat çeken bir ülkedir. Hem ülkemizden, hem de dünya çapında, her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği bir ülkedir. Ülke insanı yurtdışından gelenlerle iletişim kurmaya açıktır. Bu ülke Türklerin de ilgi gösterdiği bir ülkedir ve hem turist olarak, hem de farklı nedenlerle ülkede birçok vatandaşımız bulunmaktadır. Bu amaçlardan biri de eğitim nedenidir. Ülkede uluslararası ortamda adından söz ettiren son derece donanımlı, kaliteli üniversiteler ve dengi eğitim kurumları bulunmaktadır. Siz de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, her zaman internet üzerinden, çağrı merkezlerimizden ve ofislerimizden yardımcı olmak üzere sizlerleyiz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Singapur Vizesi ve Sigorta İşlemleri:

Singapur Üniversiteleri’nde, eğitim almak sizi bir dünya insanı yapacaktır. Bu ülke, özellikle Orta Asya ve Uzak Asya coğrafyasında kariyer yapmak isteyen gençlerimiz için mükemmeldir. Bu coğrafyada muhteşem kariyer olanaklarının ve iş bağlantılarının olduğunu belirtelim. Bunu değerlendirin ve üniversitelerinden arasından seçimizi yapın. Öğrenci danışmanlarımız her zaman sizinle ve size yardımcı olmaya da hazırlar.

Singapur öğrencilerimiz için, öğrenci vizesi isteyen bir ülkedir. Aslında, tüm giriş çıkışlar için vize istenmektedir. Öğrencilerimizin vize işlemlerini danışmanlarımız takip eder. Öğrenci vizesi başvuruları, büyük elçilik ya da ülkenin ülkemizde bulunan konsolosluklarının ilgili vize birimlerine yapılması gerekmektedir. Öğrenci danışmanlarımızdan rehberlik alan gençlerimiz son derece şanslılar, almayan gençlerimizin de mutlaka belgelerinde eksiklik olmaması lazımdır. Buna göre, pasaport aslı, 2 adet biyometrik vesikalık fotoğraf, vize başvuru formu, tam ve doğru olarak doldurulmalıdır mutlaka hazır edilmelidir. Bundan sonra, kişisel evraklar kategorisinde, şahsi ve aileye ait banka dökümleri, seyahat ayrıntılarına ilişkin, rezervasyon bilgileri dilekçesi, öğrencimizin mezun olduğu okuldan alınan diploma ve resmi eğitim belgesi, okula kabul belgesi, aileye ilişkin gelir beyanı eklenmelidir.

Seyahat evraklarının da eklenmesi çok önemlidir. Konaklama ve ulaşım noktasında rezervasyonlar, nüfus cüzdanı fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, evli gençlerimiz için evlilik cüzdanı, 18 yaşından küçükler için ailelerinden alınan izin belgesi, ki noterden alınmalıdır mutlaka hazır edilmelidir. Eklenmesi gereken bir diğer belge ise, mutlaka yaptırılması gereken seyahat sağlık sigortasıdır. Singapur sigorta işlemleri kapsamında, mutlaka poliçeyi eklemelisiniz.

Singapur sigorta işlemleri olarak,hem vize şartlarını tamamlamak bakımından, hem de ülkede sağlık hizmetlerinden yararlanmak için sigortanızı yaptırmalısınız. Öğrencilerimizin talepleri halinde, danışmanlarımız nezdinde, minimum 30.000 EURO bedelli seyahat sağlık sigortası yapılması mümkündür. Elbette bu rakam yeterlidir, ancak daha üzerinde miktarları da ödeme karşılığında yapabilirsiniz. Singapur sigorta işlemleri bünyesinde, bu poliçeyi sigorta şirketleri ile bazı bankalarda yaptırabilirsiniz. Danışmanlarımız en doğru bilgileri verecektir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1