Singapur Telefon Kodu

Hasret duyduklarınızın sesine ihtiyaç duyduğunuz anlarda Singapur telefon kodu ile yakınlarınız ile iletişiminizi sıkılaştırabilir günün istediğiniz saatlerde Singapur telefon kodunu kullanarak uzun uzun sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Singapur'da Eğitim Telefon Kodu: +65

Singapur Telefon Kodu

Egzotik bir Asya ülkesi olan Singapur hem kültürü hem doğası hem iş fırsatları açısından Dünya’nın farklı noktalarından birçok insan için ilgi çekici bir yerdir. Eğer etrafınızdan sevdiğiniz biri Singapur’a örneğin çalışmaya gittiyse birbirinize duyduğunuz özlemi gidermek için farklı yöntemler ile iletişime geçmekte olduğunuzu tahmin ediyoruz. Sizin gibi yurtdışında yaşayan yakınları olan kişiler birbiriyle ile görüşmek için farklı yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerin arasında genel kanıya göre çok pahalı olsa da telefon vardır. Ancak telefon aslında tahmin edildiği gibi pahalıya mal olan bir araç değildir. Çünkü artık operatörler kullanıcıların yurtdışını ararken ve yurtdışında arama alırken kullanabilecekleri özel paketler sunmuşlardır. Eğer siz de telefon ile görüşmeye başlayacaksanız öncelikler bu paketlerden birini hem mobil hem sabit hattınıza tanımlatmanız gerekmektedir.

Bu işlemin ardından ise aramanın Singapur’a ulaşmasını sağlayacak olan Singapur telefon kodu bilgisine ulaşmanız gerekmektedir. Bu bilgiye ulaştıktan sonra arama yapacağınız zaman önce bu Singapur telefon kodunu sonra telefon numarasını tuşlamanız Singapur’a ulaşmanız için yeterli olacaktır.

Singapur Telefon Kodu Nedir?

Singapur’a ülke dışından yapılan aramalarda kullanılması zorunlu olan Singapur telefon kodu +65’tir. Bu kodu Singapur ülke telefon kodu olarak da geçmektedir. Her tip aramada mutlaka kullanılması gerekli olan Singapur telefon kodu +65’i kullanmadan yapılan aramalar ya da atılan mesajlar karşı tarafa ulaşmaz. Bu nedenlerden ötürü eğer Singapur’u Türkiye’den arayacak biriyseniz +65’i telefondan önce girmeyi lütfen unutmayın.

(+65) Nerenin Kodudur?

Farklı bir ülkeden Singapur arandığında telefon numarasından önce telefona girilmesi gereken bu kod Singapur telefon kodudur. Singapur telefon kodu bilgisine sahipseniz yapacağınız tüm aramalardan bu telefon kodunun telefon numarasının başına mutlaka getirmelisiniz.

Singapur Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Eurostar’ın uzman ekibi bu konuda size ücretsiz olarak yardımcı olmaya hazırdır. Bu kodu öğrenmek için yurtdışında deneyimli olan Eurostar’a başvurmanız yeterli olacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1