Umman Posta Kodu

Kusursuz ve doğru posta kodu öğrenebilmek adına Umman posta kodu öğrenme konusunda sayfamızdan yardım alabilirsiniz. Rakamlardan oluşa posta kodunu nasıl öğreneceğiniz konusunda Umman posta kodu sayfamızı incelemenizi ve bilgi edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Umman'da Eğitim Posta Kodu: 012

Umman Posta Kodu

Umman’a eğitim amacıyla, iş için veya başka nedenlerle gitmek durumunda kaldıysanız bulunduğunuz adresin doğruluğu teyit etmelisiniz. Özellikle gitmek istediğinizi konumu bulmak veya size yakın yerleri keşfedebilmeniz için en önemli unsurlardan birisi de posta kodudur. Bunu bilmeniz kaldığınız süre boyunca daha konforlu zaman geçirmenize faydalı olacaktır. Aksi taktirde şehirde geçireceğiniz günlerde sorun yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. En kısa sürede gerekli bilgilere sahip olmalısınız.

Acil bir şekilde evrak, paket ihtiyacı hissetmeniz durumunda ailenize veya yakınlarınıza posta kodu vermek durumunda kalacaksınız. Umman’da bulunduğunuz şehrin posta kodunu doğru olarak bilmeniz sayesinde yaşanabilecek aksaklıklarla karşılaşmayacak ve kaliteli gönderi teslimatına şahit olacaksınız. Umman posta kodu 3 haneli rakamlardan oluşmakta ve başında OM yazmaktadır. Öğrencilerin ve çalışanların en çok talep ettiği konum olan Muscat ayrıca Türk Konsolosluklarının da bulunduğu şehirdir. Posta kodu OM 111 ile başlamakta ve 134’te son bulmaktadır.

Umman Posta Kodu Nasıl Öğrenilir Nedir?

Umman posta kodu edinebilmenizde bulunduğunuz bölge önem arz etmektedir. 1. bölge ila 8. bölge olarak ayrılmıştır. Umman posta kodu nasıl öğrenilir ya da nedir diye merak eden öğrenciler Eurostar’ın internet sayfasından uzman danışanlara ulaşarak bilgi edinebilirler.

Umman Posta Kodu Hatasız Nasıl Yazılır?

Kusursuz olarak Umman Posta kodu yazmak istiyorsanız öncelikle Umman’ın hangi şehrinde olduğunuzu ve bulunduğunuz pozisyonun hangi bölgeyi kapsadığını bilmeniz gerekecektir. OM harfleriyle başlayan Umman şehir kodu yazma ihtiyacınızda harfler ve rakamla arasında bir adet boşluk bırakmanız gerekecektir. OM 0111 Umman’ın en kalabalık şehri Muscat’ın posta kodudur.

Dhofar’ın posta kodları OM  211 ila 223 arasında değişken durumdadır. Şehri ve bağlı bulunduğu bölge seçimini yaptıktan sonra posta kodunu eksiksiz olarak edinebilmektesiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1