Umman Telefon Kodu

Umman telefon kodunu bilerek sevdiklerinizle hasret gidermeniz mümkün olacaktır. Umman telefon kodunu girerek yakınlarınıza erişim sağlayarak hatırlarını sorabilirsiniz. Umman telefon kodu ile bir tuşlama kadar yakınınızda olacak sevdiklerinize hemen ulaşın.

Umman'da Eğitim Telefon Kodu: +968

Umman Telefon Kodu

Umman’a turistlik olarak veya eğitim için gitmiş olabilirsiniz. Bütün bu seyahatinizde her ihtiyacınızı ülkeden karşılayabilirsiniz ancak sevdiklerinizin sesi hariç. Bazen kilometrelerce uzaktan bir ALO! Sesi bile sizi motive etmeye yetebilmektedir. Türkiye’den Umman’a giden vatandaşlar arasında yoğun bir artış miktarı yaşanmaktadır. Bu nedenle insanlar en büyük ihtiyaçlarından biri olan sevdikleriyle iletişim için çeşitli eğilimlere girmekteler. Bu eğilimlerin zirvesinde şüphesiz en sağlıklı iletişim kurma imkânı olan telefonlar yer almaktadır. Diğer seçenekleri WhatsApp, FaceTime ve diğer internet araçları doldurmaktadır.

Bu tip coğrafi bölgelerden yapılan çağrılar kimi zaman ülkenizdeki tarifelerden daha da pahalı olabilmektedir. Bu nedenle sizin aramanız yerine onların araması daha bütçe dostu olacaktır. Umman şehrinde bulunuyorsanız sevdikleriniz ilk olarak Umman telefon kodunu ve ardından numaranızı tuşlayarak sizlere ulaşabilecekler.

Umman Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Umman’ı nasıl çevireceğiniz hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, ilk olarak Umman telefon kodu +968 ‘i arayacağınız numaranın başına koymalısınız. Bu işlemden sonra arayacağınız numara eğer ki sabit hatsa şehir kodunu girmeniz gerekecektir.

 (+968) Nerenin Kodu?

Umman telefon kodu olarak kullanılan +968 ülkenin resmi telefon kodu. Ülkede en çok tercih edilen operatörler Omantel ve Ooredoo olarak dikkat çekmektedir. İki operatör de 91 kodu ortak olarak kullanmaktalar. Bunun yanında 90 ila 93 arası kodlar Omantel ve 94 ila 97 arası kodlarda Ooredoo bünyesinde hizmet vermektedir.

Umman Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Umman’da sabit hatlı telefonlarda kullanılan kodlar şehirlere göre farklılık gösterebilmektedir. Başken Muscat ‘ın şehir kodu 24 ve A’Dakhliyah şehrinin ise 25’tir. Türkiye’den Umman’ı aramak konusunda sorun yaşıyorsanız şayet Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri personelleri sayesinde tüm Umman telefon kodlarını öğrenebileceksiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1